Жіночі груди » Збільшення » Харчування

Гормональне збільшення грудей і гормони для збільшення


Купити крем для збільшення грудей

Багато жінок, які уважно стежать за своїм менструальним циклом, помічали, як груди стають більше пружними, збільшеними, відмічали моменти, коли підвищувалася чутливість сосків, грудей, що є абсолютно нормальним процесом. На його основі у дівчаток з недорозвиненими або маленькими грудьми можна добитися її збільшення, якщо правильно підібрати дозування естрогену і прогестерону.

Це так зване гормональне збільшення грудей, яке останнім часом стало досить популярним методом, адже багато жінок, як відомо, невдоволені розміром свого бюста.

До гормонів, що збільшують груди, відносяться естроген, прогестерон і пролактін.

Гормони і їх вплив на жіночі груди

Естроген відноситься до жіночих статевих гормонів, який є головним відповідальним за рост грудей. Саме з цієї причини правильний прийом естрогену - це запорука великих грудей.

Необхідно знати, що навіть значне збільшення в організмі естрогену не завжди призводить до збільшення грудей, оскільки при їх надлишку просто закриваються рецептори, через які вони впливають на груди. А якщо закриті рецептори, то і ефекту від прийому ніколи не буде.

Слід зауважити, що є такі речовини, звані ксенострогены, схожі по молекулярній структурі з естрогеном. Саме вони і закривають рецептори для естрогену. Ксенострогены міститися в пластмасі, миючих засобах і фарбі для волосся.

Прогестерон стимулює у жінок зростання молочних проток в грудях, завдяки чому груди не лише збільшуються в розмірі, але і набувають свого красивого зовнішнього вигляду.

Пролактін сприяє розвитку молочних залоз. Також він збільшує кількість рецепторів, чутливих до естрогену. Проте пролактін не виробляється після пологів і після статевої зрілості. Хоча існує декілька методів, якими можна штучно викликати виділення пролактіну. Приміром, прийом трав і спеціальний масаж для грудей.

Це, так би мовити, стандартні гормони для збільшення грудей, але вплив таже роблять такі гормони, як соматотропін і тестостерон, причому збільшення в організмі першого викликає позитивні результати, тоді як кількість другого має бути понижена, оскільки він сильно гальмує ріст грудей.

Збільшити кількість соматотропіну можна правильною дієтою, хорошим сном, стилем життя і своїми звичками. Слід зауважити, що цукор і різні рафіновані продукти сильно підвищують рівень тестостерона.

Чи є побічні дії від гормонів?

Слід зауважити, що лікарські препарати, що містять жіночі статеві гормони, не токсичні, але мають деякі побічні ефекти, які можуть стати небажаними.

Побічні дії таких препаратів багато в чому залежать від частоти прийому препарату, а не від дозування, яке теж впливає на частоту і міру прояв побічних реакцій. Крім того, гормональний фон людини працює за принципом зворотного зв'язку, згідно з яким речовини, введені в організм, змінюють викид природних гормонів, - він знижується.

Надалі організм просто відвикає виробляти гормони самостійно, в зв'язку з чим відміна препаратів призводить до небажаних наслідків. Так що прийом статевих гормонів слід погоджувати з лікарем.

До побічних дій таких препаратів слід віднести зниження імунітету, мігрень, безсоння, алергічні реакції, виникнення ефекту вагітності (це нудота, блювота).

Гормональні пігулки для збільшення грудей:

Одним з самих спірних способів збільшення грудей слід визнати спроби зробити це за допомогою гормонів : вони здатні зробити абсолютно непередбачуваний вплив на жіночу репродуктивну сферу, яка надзвичайно делікатна і не терпить грубого втручання у свої функції, проте що бажають приймати пігулки для збільшення грудей менше від цього не стає.

Найвідчайдушніші з жінок, які по фінансових або по яких або іншим причинам, не бажають лягати на стіл пластичного хірурга, плекають надію на гормональні препарати, що містять в собі головний жіночий гормон - естроген.

Гормональні пігулки для збільшення грудей є звичайними протизаплідними препаратами, за допомогою яких жінки оберігаються від небажаної вагітності, регулюють менструальний цикл і навіть лікують підліткові вугри. Їх і застосовують, сподіваючись отримати довгожданий ефект не прибігаючи до радикальних заходів (таким як операція по збільшенню грудей) - вважається, що великі дози естрогену, що поступають в кров, збільшують шар підшкірного жиру в грудних залозах і тим самим створюють додатковий об'єм.

До числа таких пігулок відносяться "Діані", "Трірегол", "Прогінов" і інші.

Пігулки: чи є від них ефект?

Проте не варто забувати про те, що ми, самі того не підозрюючи, споживаємо з їжею, і особливо з м'ясною, масу побічних гормонів, тому прийом гормональних препаратів з метою збільшення грудей треба здійснювати тільки під контролем стану гормонального фону організму і під спостереженням лікаря.

Запевнення реклами про те, що декілька курсів гормональних пігулок допоможуть набути пишних грудей, треба сприймати дуже обережно: дія гормонів триває тільки під час прийому препаратів, тому із закінченням курсу зростання грудей припиняється, а з часом вона набуває своєї початкової форми закладену природою.

Гормональний вплив - зайняття дуже небезпечне, хоча багато жінок сприймають його як цілком розумну альтернативу хірургічним операціям, до того ж - набагато дешевшу, проте віддалені наслідки тривалого прийому пігулок з метою збільшення грудей передбачити складно, адже штучна стимуляція гормональної сфери багата серйозними ускладненнями.

Навіть якщо жінка все-таки вирішує удатися до допомоги гормональних засобів, питання про те, які пігулки або капсули для збільшення грудей їй краще приймати, повинен обов'язково вирішуватися тільки з лікарем і тільки після детального і усебічного медичного обстеження, під час якого важливо отримати дані про початковий рівень гормонів, що містяться в крові, а після це лікар призначив оптимальний дозування препарат.

Капсули для збільшення грудей. Що таке капсули?

Усі вони містять одно діючу речовину - пуэрарин, який є фітогормоном, сприяючим посиленню вироблення естрогену (жіночого гормону), що у результаті призводить до збільшення розміру грудей на одну-две одиниці. М'які капсули, покриті желатиновою оболонкою, належить приймати двічі в день, рясно запиваючи водою.

Курс прийому складає близько трьох місяців, проте після закінчення цього терміну груди поступово "здуваються" і набирають колишнього вигляду і початковий, закладений природою, розмір, оскільки дія фітогормона припиняється.

З цієї причини, виробники препаратів рекомендують після основного курсу приймати по одній капсулі в день практично усе життя, щоб забезпечити постійний рівень гормонів в крові.

Китайські капсули для збільшення грудей

Останнім часом стають дуже популярними китайські капсули для збільшення грудей : вони, як і усі китайські препарати, мають в якості основи порошок з лікувальних трав.

В даному випадку основою капсул є порошок з сушених бульб рослини Кудзу - по суті, це варіант інших, європейських, препаратів, тому що корінь Кудзу містить в собі велика кількість пуэрарина, який чинить ту ж саму дію на тканини молочних залоз, що і капсули європейські.

Китайські виробники стверджують, що їх препарат сприяє виробленню в організмі жіночих гормонів, тим самим впливаючи на зростання тканин і збільшення розміру грудей, проте приймати капсули треба точно так, як і будь-які інші препарати для збільшення грудей, - тобто, практично усе життя, що у результаті виллється в чималу суму і неясні наслідки для жіночого здоров'я.

Капсули, пігулки, креми і гелі, які пропонуються жінкам, прагнучим уникнути хірургічної корекції форми і розміру грудей, - міра у будь-якому випадку тимчасова і не дуже ефективна, тому тим, хто серйозно налаштований на збільшення грудей, варто замислитися про проведення маммопластики : тільки вона дає найстійкіший результат і красиві груди на багато років.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Харчування | Переглядів: 116080 | Додав: breast | Тегі: гормони, пігулки, дієта | Рейтинг: 5.0/2