Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Безшовне збільшення грудей - маммопластика без шрамів


Купити крем для збільшення грудей

Маммопластика сьогодні знаходиться на верхніх рядках рейтингів популярності серед усього спектру пластичних операцій. Незважаючи на наявність безлічі позитивних відгуків, у цієї процедури є одна неприємна особливість, яка примушує все частіше шукати де ж роблять безшовне збільшення грудей.

Ми говоримо про ті рубці, які залишаються на місці косметичних швів після операції по збільшенню грудей. Ці негарні шрами після маммопластики, дуже часто добре помітні і не привабливі в естетичному плані, крім того, відразу говорять про те, що була проведена операція.

Причини утворення шрамів

Спробуємо розібратися в причинах виникнення шрамів і інших наслідків збільшення грудей, а також в тому, чи можна уникнути їх появи і не допустити її. Передусім, післяопераційний шрам має розміри і розташування залежно від того доступу, який вибрав хірург. Існує три варіанти, які вважаються основними:

  1. Субмамарний - нанесення розрізів робиться в області субмаммарной або природної підгрудної складки. Цей спосіб вважається найпростішим для хірурга, але він відрізняється досить помітним шрамом, прихованим в складці.
  2. Пахвовий - нанесення розрізу в пахвовій западині. Цей спосіб теж відрізняється дуже помітними шрамами, але їх складно зв'язати з конкретною операцією. Цей вид доступу, крім того, пов'язаний з ризиком зміщення імплантанта, що має круглу анатомічну форму. Тому при такому способі встановлюють в основному імплантанти круглої форми.
  3. Періареолярний - нанесення розрізу уздовж нижнього краю ареоли соска. Шрам залишається менш помітний, але цей спосіб досить складений, хоча і вважається найбільш естетичним.

Окрім цього, ділянка шкіри матиме зовнішній вигляд залежно від того, яка техніка по накладенню була використана хірургом. Також важливо, наскільки дисципліновано поводиться пацієнтка і як слухняно виконує основні післяопераційні рекомендації.

Слід також додати, що в арсеналі сучасної косметології є багато методик для згладжування і мінімізації шрамів, які з'являються після операції по збільшенню грудей. На жаль, повністю позбавитися від шрамів доки не вдається.

Якщо вас чекає збільшення грудей, шрами практично завжди неминучі.

Методика - збільшення грудей без швів

Суть методики збільшення грудей без швів, розроблених пластичним хірургом Сергієм Володимировичем Свіридовим в тому, що необхідно строго виконувати принципи пластичної операції, що ставить метою збільшення грудей, а також максимально акуратній техніці безпосереднього втручання.

Для виконання цієї техніки існують деякі хірургічні прийоми, в результаті яких:

  • на молочних залозах не залишається слідів хірургічного втручання;
  • після операції по збільшенню грудей максимально підвищується комфортний реабілітаційний період;
  • стало можливим досягнення відмінного естетичного результату відразу після операції і у віддаленій перспективі, а також зберігається повна функціональність тканин молочної залози.

Операція "груди без швів"

Жінки найрізноманітніших віків все частіше сьогодні цікавляться саме такою операцією, як безшовне збільшення грудей. Вони хочуть ефективності і естетики, а також найменшого ризику будь-яких травм при збільшенні грудей.

Операція "Груди без шва": детальніше про переваги

Основною родзинкою такої операції є той нюанс, що для скріплення шкірного розрізу в нижній області ареоли використовується не косметичний шов, а склеювання.

Дуже важлива післяопераційна деталь - шви знімати не треба, оскільки вони просто відсутні. Шкіра і ареоли склеюються дуже швидко, тоді як після накладення косметичних швів вимагається багато часу на відновлення.

Між іншим, сьогодні відомо ще про один варіант з'єднання країв шкіри. Йдеться про накладення металевих скоб. Для цієї операції використовується спеціальний пістолет, хоча цей спосіб і менш естетичний. У будь-якому випадку склеювання країв шкіри відбувається набагато швидше і без болезненнее. Через п'ять або навіть чотири дні на тому місці, де був розріз, не залишиться ні сліду.

Крім того, при виконанні операції, що називається "Груди без шва", не роблять розтин тканин молочних залоз, а просто роз'єднують їх, не ушкоджуючи молочні протоки і судини. Завдяки цьому гематоми і кровотеча відбуваються украй рідко.

Установка імплантантів робиться під великим грудним м'язом. Під час пахвового розтину м'яз не відсікають, а відділяють. Пахвова кишеня формується дуже легко, тому що нижче великого грудного м'яза відсутні щільні тканини і великі кровоносні судини. Завдяки такому методу мало вірогідні травми і різні кровотечі. Крім того, при використанні такого методу час, необхідне на проведення операції, значно зменшується.

Вид ареоли через 4 дні (фото 1) і 4 місяці (фото 2) після операції "Груди без швів"

Ця операція проводиться найчастіше без застосування електро високочастотної коагуляції, із-за якої може відбуватися поява післяопераційних набряків. Якщо ж застосування високочастотної коагуляції і відбувається, то тільки у тому випадку, якщо хірург відділяє якийсь окремий м'яз. Часто лікар обходиться і без цього, застосовуючи спеціальну методику.

Плюси безшовного збільшення грудей

Зводяться до мінімуму післяопераційні набряки і кровотечі, завдяки чому немає необхідності в установці дренажу, від якого на бічних поверхнях грудей залишаються сліди.

Істотно зменшується тривалість операції, оскільки застосовується вищеописаний комплекс авторських розробок, з використанням легкого короткого наркозу. Ця технологія безпечніша і краще переноситься пацієнтами.

Методика з низькою травматичностью, завдяки чому нею може скористатися широке коло жінок, яким хочеться збільшити груди. Ця методика застосовується незалежно від того, який вік пацієнток, і які інші специфічні особливості організму.

Фото до і після після збільшення грудей без шрамів і швів

Важливий і чинник ефективного скорочення часу операції, завдяки використанню безпечного і легкого наркозу. Для цього застосовується додаткова провідникова анестезія. Крім того, при збільшенні грудей із застосуванням щадної безшовної методики не страждає паренхіма молочної залози. Це говорить про те, що операцію "груди без шва" можна призначати жінкам будь-якого віку.

Виконання розрізів тканин

Звичайне тканині розрізають скальпелем або електрокоагулятором. При безшовній операції шкіра розрізається, а інші м'які тканини розсуються тупим способом, тому судини і молочні протоки залишаються незачепленими. Великий грудний м'яз не травмується, а відділяється і підводиться над належними тканинами, тому в подальшому немає інтенсивних болів і відновний період проходить легше.

Оскільки при розсовуванні тканин ризик кровотеч мінімальний, то немає необхідності у використанні дренажу, а це означає, що немає додаткових розрізів або проколів шкіри, немає дискомфорту, пов'язаного з наявністю чужорідних тіл в ділянці грудей.

Розміщення імплантата в спеціально приготованій кишені

Зазвичай імплантат поміщається в кишеню і повинен знаходитися там декілька днів, перш ніж він надійно зафіксується і не буде ризику його зміщення або повороту.

При безшовній операції в сформовану кишеню спочатку закачується спеціальний біологічний клей за допомогою Тіссомата. А потім в клей встановлюють імплантат. У результаті, з перших хвилин імплантат надійно фіксується і вже не може зміститися або обернутися.

Обробка країв післяопераційної рани

Края операційної рани при звичайних операціях зводять і зшивають нитками, тобто накладають шви. Згодом шви необхідно знімати, а рубці ще довго фіксувати спеціальними стріпами або пластирами, щоб вони не розтягувалися. При безшовній операції края рани склеюються спеціальним клеєм. У результаті, края рани зростаються в максимально природних умовах без помітних рубців і шрамів.

Так виглядає післяопераційна рана через 3 хвилини після нанесення клею.

Особливості протікання післяопераційного періоду

Зазвичай шви знімають на 10-14 день після операції. У перші дні потрібно інтенсивне знеболення. Дренаж коштує першу добу після операції. З часом рубчик буде абсолютно непомітний. 

При безшовній операції знімати шви необхідності немає, оскільки швів немає. Немає дренажу, тому немає ризику появи додаткових відмітин на шкірі. 

Ускладнення операції

Після безшовної операції ризик набряків, гематом набагато нижчий, ніж після звичайної операції.  Набагато рідше розвивається порушення чутливості соска або усієї молочної залози, оскільки травматичність операції набагато менше.

Як запланувати операцію по пластичному збільшенню грудей?

Почати потрібно з повного аналізу анамнестичних даних (як змінюється об'єм грудей в період і після закінчення лактації, скільки було вагітностей, чи був в анамнезі прийом гормональних контрацептивів, чи є шкідливі звички, яка фізична активність і який соматичний тонус).

Потім слід проаналізувати побажання пацієнтки (форму грудей, об'єм і проекцію), оцінити об'єктивність.

Оцінити анатомічні особливості (асиметрію, міру птозу залози, співвідношення жирової тканини і паренхіми, а також її форм, врахувати ширину грудної клітки, деформацію, сколіотічні зміни.

Ціни на підтяжку і маммопластику

Вид операции Вартість
Циркулярна редукційна маммопластика від 3000 до 5000$
Вертикальна редукційна маммопластика від 3500 до 6000$
Циркулярна (шкірна) підтяжка грудей від 4000 до 6000$
Периареолярная мастопексия з одномоментним збільшенням грудей від 6000 до 7000$
Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 111149 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція | Рейтинг: 5.0/1