Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Імплантанти, силиконові груди: види, форми, виробники, ціна


Купити крем для збільшення грудей

Чи можуть силіконові груди виглядати як справжні? Так, але якщо дотримуватися декількох умов, головне з яких - це підбір сучасних анатомічних імплантів, відповідних за розміром і формою. У якісних анатомічних імплантів є міцна багатошарова капсула, висококогнезивний силікон і довічна гарантія від виробника.

Як правило, - "чи можна годувати силіконовими грудьми"? є одним з головних питань у жінок, які вирішують, зробити операцію по збільшенню грудей або залишитися, так би мовити, при своєму. Будьте упевнені, після того, як закінчиться реабілітаційний період, власниця таких грудей може спокійно народжувати і годувати дитину, займатися дайвінгом, брати участь у боях без правил, водити реактивні літаки і навіть виходити у відкритий космос і в літаку груди не вибухнуть!

У одній тільки столиці України на сьогодні існує сотні клінік по пластичній хірургії, в яких серед інших послуг і операції з установки імплантів. Зробити силіконові груди можна у багатьох клініках, причому вартість таких операцій буде різною, оскільки для таких операцій фіксованих цін не існує.

Якщо вивчити прайс-листи київських клінік, різниця у вартості силіконових грудей може бути досить відчутною від 2500 до 10000$ США.

На ціноутворення подібної операції впливають декілька складових:

 • в першу чергу це вартість самих імплантів
 • витратних матеріалів
 • наркозу
 • способу проведення операції (т.з. доступ*)
 • час перебування в клініці.

Важливе значення у формуванні цін грає кваліфікація хірурга (частенько його "розкрученість"), оснащеність операційних. Крім того, у комфортному перебуванні в клініці теж є своя ціна.

Силіконові імпланти

Існує декілька різновидів грудних імплантів (за матеріалом наповнювача, формою, типом поверхні). Що стосується наповнювача, то в якості його можуть застосовуватися силікон або біоімпланти (сольовий розчин).

Київські пластичні хірурги у своїй абсолютній більшості при створенні силіконових грудей використовують імпланти, що мають в якості наповнювача гель.

За час свого розвитку силіконові імплатнти пройшли декілька стадій. На сьогодні застосовуються імпланти п'ятого покоління. Як показали дослідження, при їх застосуванні набагато рідше відбуваються розриви, а також утворюються контрактури в перикапсулярній області. Це досягається завдяки тому, що при виготовленні імплантів використовується "напівсуцільний" гель.

Види, форми і поверхня імплантантів грудей

У сучасній пластичній хірургії застосовують два види грудних імплантантів: силіконові і сольові. Обидва ці види мають силіконову оболонку і наповнювача, тільки в першому варіанті в його якості виступає силіконовий гель, а в другому випадку - фізіологічний розчин з 0,9 відсотків вмісту солі.

Силіконові імплантанти розрізняють також по щільності гелю.

Моделі останнього покоління мають когезивний (в'язкий) гель, завдяки якому досягається необхідна міра пружності і зберігається форма грудей, а при розриві такий наповнювач не просочується через оболонку протеза. На відміну від рідкого силікону, що раніше застосовувався, він поводиться як єдине ціле, тобто однорідний в усьому об'ємі.

Сольові імплантанти мають більше виражену м'якість при обмацуванні, при цьому частенько мають ефект "булькання" (наповнювач під час руху переливається, видаючи характерні звуки). У разі розриву оболонки фізіологічний розчин витікає в тканині молочної залози, що досить неприємно, але небезпечно для життя і здоров'я. Вартість таких імплантантів набагато нижча силіконових, за рахунок чого як і раніше мають попит.

Форма і розміри грудних ендопротезів різні. Проте, для імплантації застосовуються в основному дві форми ендопротезів - круглі і анатомічні у формі краплі. Останній варіант найточніше повторює природні контури жіночих грудей, тому є більше затребуваним і відповідно вище за вартістю.

Проте варто відмітити, що досить часто застосування ендопротезів саме круглої форми дає найбільш оптимальний естетичний результат. Тут важливе значення мають особливості будови молочних залоз у кожному конкретному випадку. Приміром, при проведенні операції по збільшенню плоских грудей застосовуються імплантанти анатомічної форми, а при збільшенні і/або поліпшенні форми обвислих грудей - ендопротези круглої форми. Вибираючи конкретну модель, пластичний хірург відштовхується від побажань пацієнтки і розмірів її грудної клітки.

Моделі грудних імплантантів останнього покоління мають тверду силіконову оболонку з гладкою або текстурованою поверхнею. Текстуровані (шорсткі) грудні імпланти зроблені з оболонки більш високої щільності, завдяки чому істотно знижується ризик розриву, але при цьому зменшується свобода ендопротеза в грудному ложі. Окрім цього, текстурована поверхня часто викликає появу складок і зморшок на грудях, що істотно псує естетичне враження. Вартість імплантатів з такою поверхнею дуже висока.

Грудні імплантанти з гладкою поверхнею вільніші в грудному ложі, мають мінімальний ризик появи складок, проте із-за щонайтоншої оболонки має високий ризик розривів. На цьому фоні вартість їх значно поступається імплантантам з текстурованою поверхнею.

Варто сказати, що, незважаючи на безліч досліджень, що проводяться в цій області, досі не вщухають спори відносно безпеки вживаного силікону. Багато хто з вас, напевно, чув про масові судові процеси в Америці з приводу ускладнень, спровокованих силіконовим гелем, що витік, в результаті розриву протеза. Хоча, наприклад, в Європі той же самий силікон вважається кращим варіантом при проведенні естетичних і реконструктивних операцій на грудях.

Європейські учені так і не виявили закономірності між силіконовими імплантантами для грудей і поширеними аутоіммунними захворюваннями, захворюваннями сполучних тканин, онкологією або іншими серйозними захворюваннями. Більше того, не так давно було встановлено, що у жінок, які мають силіконовий бюст, розвиток ракових пухлин зустрічається на тридцять відсотків рідше.

Але одно встановлене точно, і про цей ризик пацієнтку попереджає пластичний хірург заздалегідь, а саме, про можливість виникнення природної реакції організму на чужорідне тіло. Зазвичай ця реакція виражається у вигляді утворення так званої капсули із сполучної тканини навкруги імплантата, яка у ряді випадків стає дуже щільною, надаючи грудям надмірну і неприродну твердість на дотик. Таке явище називають "капсульною контрактурою".

Подібна капсула може сильно здавлювати сам ендопротез, внаслідок чого виникає його деформація. Подібне явище має місце в невеликому відсотку випадків, тому спрогнозувати заздалегідь реакцію організму після операції практично неможливо.

Як правило, після впровадження імплантанта груди зберігають свою м'якість і функції (можна годувати після пологів). В даному випадку необхідно регулярно проходити обстеження молочних залоз. До речі, це стосується не лише жінок, що збільшили груди, а взагалі усіх представниць прекрасної статі після тридцяти років.

Багато жінок бояться розриву грудного імплантата. Ще нещодавно це було досить серйозною проблемою, адже при травмі, наприклад, рідкий гель витікав, внаслідок чого втрачалася нормальна форма грудей і виникало рубцювання здорових тканин навколо нього. Завдяки сучасним технологіям, сьогодні як наповнювач імплантантів використовується новий тип гелю - когезивний. Він зберігає первинну форму, після будь-якого стискування миттєво відновлюється. А у разі розриву такий гель не витікає і не шкодить здоров'ю жінки, що робить його використання безпечним, тривалим і ефективним з естетичної точки зору. При цьому його оболонка має високу пластичність, тому для його впровадження досить мінімального розрізу.

Переваги силіконових імплантантів для грудей:

 • Мінімальний ризик появи складок і зморшок на грудях, що дає можливість жінкам з невеликими грудьми ставити його над м'язом за тканиною молочної залози.
 • Природний вид і м'якість грудей на дотик, що зберігає її вид природним.
 • Дуже легкий в порівнянні з сольовим, що скорочує ризик його зміщення вниз під дією сили тяжіння.
 • У силіконових імплантантів останнього покоління ризик просочування наповнювача крізь оболонку мінімальний.

Недоліки силіконових імплантантів для грудей:

 • Наявність вірогідності розриву оболонки у відсутності зовнішніх ознак, внаслідок чого утруднюється його виявлення при звичайному огляді хірургом.
 • Наявність довшого і вираженого постопераційного рубця.
 • Висока вартість.
 • Високий ризик розвитку капсулярної контрактури у разі розриву оболонки.
 • Проведення систематичних магниторезонансних сканувань.

Переваги сольових імплантантів:

 • Відносно низька вартість.
 • При розриві оболонки в організм проникає безпечний фізрозчин, а не сторонній матеріал.
 • Мінімальні розрізи і рубці, оскільки наповнення оболонки розчином здійснюється після установки.
 • Мінімальний ризик розвитку капсулярної контрактури.
 • Розрив оболонки виявляється досить легко без застосування магніторезонансного сканування.

Недоліки сольових імплантантів:

 • Візуально і на дотик зрозуміло, що груди не справжні.
 • Дуже часто зморщуються і зміщуються.
 • Не підходять жінкам з маленькими грудьми, а також що перенесли мастектомію, оскільки імплантант видно під шкірою.

Розміри грудних імплантів

Розмір ендопротезів обчислюють в мілілітрах. Так, одному розміру грудей відповідає близько 150 мл наповнювача або імпланта, об'єм якого складає 300 мл, відповідає другому розміру грудей. При цьому розмір імплантів плюсуеться до природного розміру грудей. Приміром, якщо жінка має другий розмір, то після впровадження імплантанта об'ємом 300 мл, її розмір стане четвертим.

Імпланти можуть бути фіксованого і регульованого розміру. У останньому варіанті наповнювач вводять в оболонку після установки імпланта. Це дає можливість хірургові у разі потреби скоректувати розмір грудей (додати, або прибрати зайве).

Питання відносно форми, розміру або текстури імплантанта фахівець обговорює з пацієнткою. Він врахує побажання жінки, але все таки індивідуальні особливості організму враховуватимуть в першу чергу (ширина грудної клітки, пропорції тіла, щільність і загальний стан шкіри). Тому у разі неможливості з медичних міркувань здійснити бажане наполягати на своєму не слід.

Скільки часу служать грудні імплантанти?

Природно, як і все у цьому світі, імплантанти зношуються. У усіх це відбувається по-різному, все залежить від стилю життя, фізичного навантаження і тому подібне. В середньому через дванадцять-п'ятнадцять років використання вони покриваються тріщинами. Тому через кожні десять років після впровадження грудних імплантантів їх необхідно перевіряти на прийомі у хірурга.

Виробники грудних імплантів

У сучасному світі існує більше 10 компаній, що виробляють імплантати молочних залоз, ведучими вважаються McGhan Medical (Мак Ган Медикал) і Mentor (Ментор). Не менш популярними Silimed (Силимед), ARION (Арион), Eurosilicone (Євросилікон), Dow Corning Corporation (Дау Карнінг Корпорейшн), Poly Implants Protheses/USA (Полі Імплантс), Novamed Medical (Новамед Медикал), Hutchison International Inc. (Хатчиссон Интернейшнл) і Cloverleaf Products (Кловерліаф Продактс).

Отже, компанія світового рівня McGhan Medical (Мак Ган Медікал), що займається виробництвом імплантатів для пластичної і реконструктивної хірургії вважається найбільшою і першою серед кращих. Американські заводи знаходяться в Санта-Барбарі, а також в Ірландії. McGhan Medical з 1974 року постійно розробляє усе більш ефективні і безпечні грудні імплантати, високу якість яких оцінили усі хірурги світу.

Компанія робить унікальні імплантати з фізіологічною текстурованою, тобто шорсткою поверхнею і спеціальними порами, завдяки яким тканини самі вростають в імплантат, що, в порівнянні з іншими виробниками, забезпечує мінімальний ризик ускладнень.

Імплантати McGhan Medical допускають ризик усього 1,3к тому ж вони наповнені спеціальним когезивним гелем, який відмінно імітує природну щільність і м'якість грудей, а при травмі оболонки не витікає і не псує форму грудей. Проте такі імплантати на порядок вище за інших за ціною: але чом би не заплатить за якість? Дешевшими будуть імплантати з сольовими наповнювачами: якщо оболонка розірветься, то наповнювач витече в тканині і не завдасть шкоди здоров'ю.

Імплантати компанії McGhan Medical настільки різної форми, об'єму і розміру, що підібрати імплантат, який виглядатиме природно не складе труднощів! Саме компанія McGhan в 1990-х роках розробила такий популярний анатомічний імплантат, що відтворює натуральну форму жіночих грудей. Уся продукція сертифікована: практично усі хірурги радять своїм пацієнтками саме ці імплантати.

Наступна компанія, яку неможливо не згадати, це компанія Mentor (Ментор), яка так само знаходиться в списку кращих виробників імплантатів грудей. Копання існує близько сорока років і весь цей час не припиняє дослідження і розробку все нових і нових імплантатів, які заслужили популярність США, Європі і Росії завдяки своїй надійності і безпеці. Якщо компанія McGhan Medical допускає ризик в 1,3то Mentor в 1,1Ментор як і раніше робить і круглі імплантати, але і анатомічні теж.

Величезний асортимент імплантатів дозволяє підібрати необхідну форму, розмір, об'єм для будь-якої пацієнтки. Імплантати мають текстуированной оболонку, а як наповнювач використовується когезивний гель або сольовий розчин. Ментор випускає спеціальні балони з сольовим розчином, конструкція яких дозволяє збільшувати груди впродовж декількох тижнів або місяців.

Коли Ви платите за імплантат, ви так само "доплачуєте" і за популярність тієї або іншої марки, її затребуваність на ринку цих послуг. І якщо вартість деяких моделей імплантатів від McGhan Medical доходить до 2 000 доларів, то інші, менш "маститі" компанії можуть дозволити собі понизити ціну. Наприклад, грудні імплантати компанії ARION (Аріон) - це сучасні безпечні імплантати для збільшення грудей: анатомічні силіконові імплантати з м'яким когезивним силіконом SoftOne, анатомічні імплантати з біосумісним гідрогелем.

З 2010 року до нашої країни надходять лідери продажів в Європі британські імпланти Nagor виробництва холдингу GS Aesthetics і французькі імпланти Євросилікон його ж виробництва. У кінці 2012 року на нашому ринку з'явилися французькі імпланти SEBBIN, які вважаються виробами класу люкс.

При розробці і виробництві імплантатів використовуються останні технічні досягнення і найсучасніші матеріали.

Імпланти ARION

Грудні імпланти марки ARION - це вироби із застосуванням найсучасніших технологій. Вони характеризуються шестислойною оболонкою, яка з'єднується з клапаном без застосування клею, завдяки чому імплант є єдиним цілим. Для наповнення застосовується м'який силікон, самі вироби можуть мати анатомічну або круглу форму. Виробництво розмістилося на блакитному березі Франції.

Види: Величезна різноманітність форм і розмірів імплантатів ARION  дозволяє вибрати до 500 самих різних варіацій і форм. Імпланти можуть мати анатомічну форму (і бути наповненими когезивним силіконовим гелем), круглу форму (при цьому поверхня може бути текстурованою), або мікротекстурованою, анатомічну форму з наповненням гелю різної щільності.

Переваги: З основних переваг імплантів ARION (Франція) необхідно відмітити наступні моменти:

 • Виробник дає гарантію на все життя;
 • Відмінне співвідношення якості і ціни;
 • Наявність етапу строгої перевірки при виробництві, що забезпечує високу якість;
 • Проникність для рентгенівських променів.

Ціни на імпланти цієї марки на сьогодні одні з найвищих на ринку. Вартість пари імплантів може складати від 1700 до 2300 доларів.

Імпланти Polytech (Німеччина)

Імпланти німецького виробництва Polytech - це неймовірно м'які і природні засоби для збільшення грудей, які наповнені високо перехресно-пов'язаним гелем. З особливостей виробів необхідно відмітити те, що після самих різних маніпуляцій гель може набувати початкової форми.

Під цією маркою випускаються Імпланти анатомічної і каплевидної форми. Асортимент засобів для збільшення грудей цього бренду є неймовірно багатий, він включає 236 форм, серед яких можна підібрати відповідний варіант для грудей будь-якої форми і типу.

Важливою перевагою усіх моделей є їх висока міцність, надійність і одночасно безпека. Приміром, при розрізі гель залишається усередині, а при розтяганні набуває первинної форми. Поверхня медичних виробів цієї марки може бути текстурованою, гладкою або обробленою мікрополіуретановою піною, завдяки якій знижується ризик появи капсулярної контрактури.

Кожен грудний імплант марки Polytech має сертифікати і має CE- марку, а це означає, що продукція компанії відповідає стандартам і нормам, які були прийняті в країнах Європи по відношенню до медичних виробів. Тому пацієнти можуть не сумніватися в її найвищій якості і надійності.

Вартість імплантів Polytech складає близько 1400 - 1600 доларів.

Імпланти Ceroform

Імпланти для збільшення грудей Ceroform (Франція) - високоякісні медичні вироби, активно вживані в пластичній хірургії. Кожен грудний імплант цієї марки відрізняється чудовим співвідношенням якості і ціни, завдяки використанню виробником сучасного устаткування і технологій.

Вироби характеризуються пористою оболонкою, сприяючій міцній і надійній фіксації. Для наповнення застосовується високоякісний екологічний силіконовий гель, що робить імланти безпечними, а також гарантує прекрасний результат і мінімальний ризик появи ускладнень.

З переваг грудних імплантів Ceroform треба відмітити:

 • Використання як матеріал для наповнення гелю з пам'яттю форми;
 • Наявність безпечної і ефективної оболонки;
 • 18-слойну захисну оболонку;
 • Наявність вбудованого клапана;
 • Привласнення кожному грудному імпланту ідентифікаційного номера;
 • Однакова вартість на вироби круглої і анатомічної форми;
 • Гарантія від виробника на все життя.

Імпланти Natrelle

Імпланти Natrelle (США) від компанії Allergan представлені цілою лінійкою виробів самих різних форм і розмірів і міри пружності. Грудні імпланти цієї марки відповідають світовим стандартам якості. Вони робляться в круглій і анатомічній формі і заповнюються високоякісним гелем, який при стискуванні вмить відновлюється. Надійний бар'єрний шар (INTRASHEIL) повністю виключає вірогідність витікання наповнювача через оболонку імпланта.

Не можна не відмітити унікальну текстуру BIOCELL, забезпечуючу стабільність імпланта в грудях, зрощення тканин і зведення до мінімуму ризиків розвитку ускладнень (капсулярна контрактура, поворот імпланта та ін.)

З головних переваг Natrelle:

 • Естетичний результат;
 • 4 варіанти профілю;
 • Можливість використання когезивного і силіконового гелю;
 • Природність пропорцій і форм;
 • Можливість застосування для коригування асиметрії;
 • Можливість використання при делікатній корекції форми грудей, а також для дівчат і жінок з тонкими тканинними покривами та ін.

Імпланти Eurosilicon

Відмінним засобом для проведення пластичної операції по збільшенню грудей являються імпланти Eurosilicon. Основна відмінність ендопротезів цієї марки полягає в їх високій якості і надійності. Це забезпечується завдяки наявності 13-слойной захисної оболонки, що має оптимальну текстуру, яка забезпечує надійне зрощення з тканинами. Завдяки цьому імплант буде міцно зафіксований в грудях, а ідеальна форма збережеться на довгий час.

Асортимент імплантів молочної залози марки Eurosilicon містить, як круглі вироби, так і моделі каплевидної і анатомічної форми. Кожен виріб проходить найсуворіший контроль якості а лабораторії, працюючій при компанії. Передусім, вони перевіряються на міцність і безпеку за допомогою розтягання, динамічних і статичних навантажень.

У всьому світі практикуючі пластичні хірурги часто застосовують імпланти цієї марки, передусім, тому що з ними зручно працювати, але головне - вони не приносять проблем, ускладнень і незручностей пацієнткам, виглядають при цьому природно, красиво і симетрично. А чи це не показник найвищої якості, стабільності і надійності.

Ціни на імпланти Eurosilicon можуть варіюватися від 1500 - 1800 доларів США.

Зробити силіконові груди в столиці України можна за різною ціною не лише із-за перерахованих особливостей імплантів. Імпланти можуть бути від різних виробників, і вартість їх може розрізнятися в півтора-два рази.

 Ціна за один імплант складає від 500 до 2500$ США 

Практикуючі лікарі зазвичай намагаються працювати з визначеними і вже перевіреними марками, щиро рекомендуючи їх своїм клієнтам. До цього не варто відноситися з побоюванням, оскільки націнки на грудні протези, як правило, не так істотні, тим більше що за бажанням завжди можна безпосередньо купити товар у регіонального дилера.

Скільки коштують силіконові груди?

 • ARION (Франція) - від 1700 до 2300$ за пару.
 • Polytech (Німеччина) - від 1400 до 1600$ за пару.
 • Eurosilicon - від 1500 до 1800$ за пару.

Ціни на послуги хірурга, як правило, визначаються або їм самим, або клінікою і її ціновою політикою. Окрім цього, часто значення має і техніка проведення операції. Слід зазначити, так звана складна техніка (приміром, при пахвовому доступі), у деяких пластичних хірургів стоїть дорожче. Наркоз - на нього слід закласти від 200 до 700$ США, а доба перебування в стаціонарі обійдеться в середньому від 25$ США.

Не в усіх клініках ці витрати включаються в підсумкову ціну операції, тому якщо пацієнт не хоче сюрпризів, то ці моменти варто уточнити заздалегідь.

З цього складається в київських клініках ціна на силіконові груди. Будьте уважні, особливо в тих випадках, коли стикаєтеся із занадто низькими цінами (можливо, операції проводить початкуючий лікар) або ж занадто високими (в даному випадку вам доведеться платити в основному за ім'я). Зробити силіконові груди - задоволення не з дешевих, і ціни тут не можуть бути нижче певного мінімуму.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 119977 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція, силікон | Рейтинг: 5.0/2