Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Маммопластика - операція по збільшенню грудей


Купити крем для збільшення грудей

Збільшення грудей - операція спрямована на зміну форми, а також розміру жіночих грудей за допомогою силіконових імплантатів (ендопротезування молочних залоз) або власного жиру (ліпофілінг грудей). На сьогодні збільшення грудей - одна з найпопулярніших і затребуваних операцій в пластичній хірургії.

Проте важливо пам'ятати, що будь-яка естетична маммопластика повинна проводитися по закінченню статевого дозрівання дівчини, коли молочна залоза набуває своєї завершеної форми. В рівній мірі це положення справедливо і відносно дівчат, що звертаються з проханням зробити збільшення грудей. За рідкісним винятком операцію доцільно виконати в терміни повного формування грудей, тим більше що вагітність і пологи можуть істотно вплинути на її форму і об'єм.

Показаннями для операції по збільшенню грудей являються:

 • маленькі розміри молочних залоз;
 • післеродове погіршення форми і об'єму;
 • врожденное або придбана асиметрія молочних залоз.

Операція по збільшенню грудей проводиться за естетичними свідченнями пацієнткам, таким, що досягли 18 років і бажають збільшити розмір і змінити форму грудей.

Протипоказання для пластики грудей

Збільшення грудей легко переноситься пацієнтками і не має протипоказань, окрім тих, які є перешкодою для будь-якого іншого хірургічного втручання:

 • Цукровий діабет
 • Деякі серцево-судинні захворювання
 • Серйозні хронічні захворювання внутрішніх органів
 • Онкологія
 • Гострі інфекційні захворювання
 • Психічні відхилення
 • Порушення здатності згущуватися крові.

Пластику грудей не рекомендується проводити в період менструації.

Анатомія і фізіологія молочної залози

Жіночі груди - парний залізистий орган, який покриває частину передньої поверхні грудної клітки, і займає положення обмежене вверху II, а внизу VII ребром (по среднеключичной лінії); центрально - грудино-реберным зчленуванням, а з боку - середньою пахвовою лінією.

Ряд чинників робить істотний вплив на контур грудей : форма грудної клітки, форма належних м'язів і міра їх розвитку, товщина підшкірно-жирової клітковини і кількість жирової тканини в самих грудях, стан фаціальної підтримувальної системи (зв'язковий апарат Купера), властивості шкіри, що покриває молочну залозу та ін.

Молочна залоза має складну будову і складається з шкіри, що покриває її, тонкого шару підшкірно-жирової клітковини, залізистої, жирової і стромальной тканини. Залоза щільно прилежит до шкіри оскільки є її похідною. Вид і контур грудей багато в чому визначається властивостями шкіри, що покриває її, - завтовшки і еластичністю. Якість шкіри може мінятися під впливом гормонів, інсоляції, променевої терапії, коливання ваги і так далі. З віком шкіра розтягується, особлива в нижніх відділах грудей і навколо ареоли, стоншуючись і втрачаючи еластичність.

У народжуючих жінок часто відзначаються шкірні розтяжки (стрії). Товщина і еластичність шкіри являється найважливішими критериеми при плануванні оперативних втручань. Найбільш тонка шкіра знаходиться в області сосково-ареолярного комплексу.

Тканина молочної залози з усіх боків охоплена поверхневою фасцією, як футляром. Фіброзні тяжи йдуть від глибокого листка поверхневої фасції через паренхіму залози як перегородки, армуючи її, і фіксуються до глибоких шарів дерми. Безпосередньо під дермальним шаром ці волокна численні і мають комірчасту структуру, в якій знаходяться часточки жирової тканини. У глибших шарах паренхіми залози волокна розходяться, радикально розділяючи часточки залози, супроводжуючи кровоносні судини і молочні протоки.

Цей фасціальний каркас залози називається підтримувальними зв'язками Купера або куперовской системою. Саме куперовская зв'язкова система значною мірою впливає на контур грудей. Підтримувальні зв'язки також забезпечують зв'язок між залозою і глибокою м'язовою фасцією. У області зрощення обох листків поверхневої фасції з глибокою м'язовою фасцією утворюється инфрамаммарная складка.

Підтримувальні зв'язки Купера з часом можуть розтягуватися, стоншуватися під дією різних причин - вагітності, коливань ваги і так далі. Це може у свою чергу призводити до надмірної рухливості грудей і розвитку птозу, при якому молочна залоза нависає над инфрамаммарной складкою.

Зазвичай у жінок до 40 років в грудях мало жирової тканини, а багато щільною стромальной і залізистою. З віком збільшується кількість жиру і груди стає м'якою, що часто спостерігається при менопаузі.

Молочна залоза покриває значну частину м'язів передненаружной поверхні грудної клітки. Передусім це велика і мала грудні м'язи, передня зубчаста і зовнішня коса м'язи, прямий м'яз живота. У анатомічному і функціональному відношенні ці м'язи нерозривно пов'язані з грудьми, оскільки крізь них проходять судини і нерви, що забезпечують її кровопостачання і іннервацію.

Грудні імплантати

Численні випробування і наукові експерименти довели, що використання силіконових імплантатів не несе ризик здоров'ю пацієнток і не провокує розвиток онкології та ін. захворювань.

В клініці повинні використовиваться якісні силіконові імплантати нового покоління з висококогезивним наповнювачем гелю. Вони бувають круглої або анатомічної форми з гладкою або текстурованою поверхнею. Високоміцна оболонка імплантата має декілька шарів, що практично унеможливлює його розгерметизацію. Але навіть в самому маловірогідному випадку порушення оболонки імплантати залишаються безпечними, оскільки гель-наповнювач має консистенцію схожу на мармелад і тому не здатний розтікатися.

Провідні фірми-виготівники таких імплантатів зазвичай надають довічну гарантію на свою продукцію.

Широка модельна лінійка сучасних грудних ендопротезів дозволяє пластичному хірургові індивідуально підібрати форму, розмір і профіль (висоту) імплантата, які враховуватимуть усі анатомічні особливості пацієнтки і дозволять отримати результат, який точно відповідатиме усім її мріям і очікуванням.

Пацієнти шановної клініки мають ексклюзивну можливість заздалегідь упізнати результат своєї операції по збільшенню грудей за допомогою єдиної у світі високоточної комп'ютерної системи моделювання грудей.

Будь-яка пацієнтка клініки може замовити один або декілька варіантів моделювання грудей з різними імплантатами, а потім вибрати вподобане їй об'ємне зображення своїх майбутніх грудей. Тому операції по збільшенню грудей в клініці на 100 відсотків передбачувана, а їх результат завжди повністю відповідає бажанню пацієнтки.

Силіконові імпланти

Існує декілька різновидів грудних імплантів (за матеріалом наповнювача, формою, типом поверхні). Що стосується наповнювача, то в якості його можуть застосовуватися силікон або биоімпланти (сольові розчини). Пластичні хірурги у своїй абсолютній більшості при створенні силіконових грудей використовують імпланти, що мають в якості наповнювача гель.

Силіконові імпланти фото

За час свого розвитку силіконові имплатнты пройшли декілька стадій. На сьогодні застосовуються імпланти п'ятого покоління. Як показали дослідження, при їх застосуванні набагато рідше відбуваються розриви, а також утворюються контрактури в перикапсулярной області. Це досягається завдяки тому, що при виготовленні імплантів використовується "напівсуцільний" гель.

Переваги застосування імплантів з силікону:

Силіконові імпланти по своїй тактильній структурі дуже схожі на природну тканину залози;
у імплантів з силікону ризик зміни форми (зморщування, утворення брижів) набагато менший, ніж у сольових;

 • вага силіконових імплантів менша, ніж у біоімплантів, відповідно нижче і вірогідність їх зміщення;
 • виробники імплантів з силікону дають на свою продукцію довічну гарантію.

Види імплантів

При створенні силіконових грудей значення має і форма імпланта. Вони можуть бути округлої або ж каплевидної форми (анатомічною). Більше затребувані круглі протези, оскільки вони володіють істотних гідністю - форма грудей при повороті импланта не спотворюється, та і ціна їх менша, ніж у анатомічних. Але у круглих протезів є визначених показання.

Що стосується анатомічних протезів, то хоча вони коштують дорожче, силіконові груди при їх застосуванні виглядають натуральніше.

За типом поверхні грудні імпланти бувають пористі (текстуровані) і гладкі. Відомо, що в області навколо импланта можливе утворення з'єднувальнотканинної капсули, часом дуже щільної. В результаті цього имплант може здавлюватися і деформуватися, а самі груди при цьому будуть на дотик твердими.

Поверхня текстурованої оболонки схожа на губку, при цьому у сполучної тканини з'являється можливість проростати в пори, завдяки чому протез краще фіксується, а товщина капсули зменшується.

Зробити силіконові груди в Укрїні можна за різною ціною не лише із-за перерахованих особливостей імплантів. імпланти можуть бути від різних виробників, і вартість їх може розрізнятися в півтора-два рази. Ціни за один імплант складає від 225$. до 675$.

Практикуючі лікарі зазвичай намагаються працювати з визначеними і вже перевіреними марками, щиро рекомендуючи їх своїм клієнтам. До цього не варто відноситися з побоюванням, оскільки націнки на грудні протези, як правило, не так істотні, тим більше що за бажання завжди можна безпосередньо купити товар у регіонального ділера.

Форма імплантата

За формою імплантати бувають - круглої і анатомічної (каплевидною) форми. Найбільша точка проекції у круглих імплантатів розташована по центру. Круглі імплантати при збільшення грудей дають більше наповнений верхній полюс молочної залози. Анатомічні імплантати мають форму краплі, це сприяє наданню жіночих грудей природнішої форми. У таких імплантатів точка найбільшої проэкции знаходиться в нижній третині.

Наповнювач імплантата

Імплантат молочної залози складається з герметичної силіконової оболонки яка може бути заповнена силіконовим гелем, фізіологічним розчином або "біосумісним гелем".

Імплантати заповнені силіконовим гелем

Ці імплантати заповнені высококогезивным силіконовим гелем (гель не текучий, має пам'ять форми). Навіть при розриві оболонки гель залишається на місці, імплантат не деформується. Повністю безпечні для молочних залоз і організму в цілому. Проведені дослідженя підтвердили безпеку силіконових імплантатів. На подібні імплантати видається довічна гарантія на розрив оболонки.

Грудні імплантати заповнені фізіологічним розчином

Їх ще називають "сaліновими" (від англ. Saline) або сольовими, з тієї причини, що фізіологічним називається 0.9% розчину кухарської солі у воді. Технологія заповнення фіз. розчином імпланта після імплантації, дозволяє робити операцію через менший розріз і уникати неприємних ускладнень силіконових імплантатів. Протези, наповнені фізіологічним розчином, більше розтягують і стоншують шкіру, чим їх аналоги гелів.

Крім того, із-за дифузії фізіологічного розчину через оболонку імплантата, з часом, вони втрачають форму і підлягають заміні.

Грудні імплантати заповнені гелем карбоксиметілцелюлози (біогелем)

Біогель - це 3,7% розчин карбоксиметілцелюлози (КМЦ) - природний полімер, що отримується з целюлози, він має властивість біорозсмокчуваємості, у разі ушкодження оболонки імплантата і попаданні в тканини він розпадається на глюкозу, вуглекислий газ і воду.

Види доступу (місце розрізу)

Дуже добре коли в клініці грудні імплантати встановлюються через дуже маленькі розрізи 2-3 см, а шви накладаються за особливою методикою "невидимий шов". Тому вже через тиждень після операції Ви насилу знайдете місце розрізу.

У сучасній пластиці грудей застосовуються три варіанти доступу:

 • по нижньому краю ареоли (періареолярний)
 • через складку під грудьми (субмаммарний)
 • через пахвову западину (аксіллярний доступ)

Вибір місця майбутнього розрізу робиться хірургом, виходячи із статури пацієнтки і з урахуванням його побажань і робиться так, щоб післяопераційний рубець був непомітним.

Способи установки ендопротезу

Важливим чинником успішної операції є правильний вибір способу установки силіконового імплантата. Сучасні хірурги використовують три варіанти установки:

 • Під залозу (цей варіант підходить при достатньому розвитку жирової і залізистої тканини, що дозволяє приховати краї імплантата)
 • Комбінований метод (установка нижнього краю під залізисту тканину, а верхній частині під великий грудний м'яз)
 • Під великий грудний м'яз (зменшує ризик того, що промацує імплантата)

При виборі місця установки протеза хірург керується цілим рядом анатомічних особливостей пацієнтки, включаючи наявність або відсутність опущення молочних залоз (птоз), властивостей шкіри і підшкірної клітковини.

Тривалість операції

Тривалість операції по збільшенню грудей в різних клініках може коливатися від 20 до 120 хвилин (залежно від досвіду і майстерності пластичного хірурга і рівня оснащеності клініки).

Завдяки вигостреній дій пластичного хірурга і злагодженості роботи операційної бригади (анестезіолога, асистента і операційних сестер) вдається істотно понизити інвазивність і скоротити тривалість операцій по збільшенню грудей.

Анестезія

Операції по збільшенню грудей проводяться виключно під загальним наркозом.

Інноваційні препарати, використовувані в клініках, підбираються індивідуально для кожного пацієнта, забезпечуючи максимальний комфорт як під час операції, так і після неї.

Після операції

Вже через декілька годин після пластики грудей, проведених в клініці, пацієнтка почуває себе настільки добре, що може відправитися додому, але багато хто вважає за краще залишитися в клініці на ніч. Відмінно обладнана палата і дбайливий цілодобовий догляд кваліфікованого медичного персоналу забезпечують необхідні пацієнтові комфорт і увага.

Неприємні відчуття можливі в перші дні після операції. Вони незначні і при необхідності знімаються за допомогою знеболюючих засобів. На 2-3 доби, больові відчуття зникають, а вже через тиждень після операції можна повернутися до звичного способу життя.

Тривалість відновного періоду, як правило, не перевищує двох тижнів. Проте слід пам'ятати, що після пластики грудей, як і після будь-якого хірургічного втручання, слід обмежити свою фізичну активність, відмовившись на якийсь час від відвідування лазні, сауни і зайняття спортом. При цьому впродовж першого місяця після операції необхідно носити спеціальну компресійну білизну.

Результат збільшувальної мамопластики

Збільшувальна маммопластика - одна з найефектніших і в той же час безпечних операцій.

Абсолютна більшість пацієнток нашої клініки заявляють про те, що результат операції відповідає або навіть перевершує їх очікування.

 • Естетичний результат - красивий і природний.
 • Відновний період - короткий і комфортний
 • Шви - дуже маленькі, практично невидимі
 • Груди виглядають і відчуваються як своя.

Багато пацієнток говорять, що не можуть уявити собі, що зовсім нещодавно вона виглядала якось по-іншому!

Можливі ускладнення

У нашій практиці ускладнення після збільшувальної маммопластики - велика рідкість. Проте, будь-якій пацієнтці, плануючій пластику грудей, корисно знати про основні можливі післяопераційні ускладнення:

 • Гематома. Як правило, виникає в результаті раптового підвищення артеріального тиску або унаслідок травми у відновному періоді.
 • Серома (скупчення серозної рідини навкруги ендпротезу). Схильність до такого ускладнення зазвичай спостерігається у пацієнтів з високою реактивністю тканин.
 • Скупчення лімфи навколо ендопротезу (лімфорея). Головна причина - незгортуваність лімфи.

До серйозніших ускладнень відносяться інфекція і утворення капсулярної контрактури. У професійних закладах відсоток таких ускладнень нікчемно малий - десяті або навіть соті долі відсотка.

При виникненні подібного ускладнення пацієнтові проводиться курс лікування антибіотиками і заміна імплантата.

Зовсім нещодавно, хірургічне ендопротезування було єдиною можливістю збільшити груди. Але естетична медицина не стоїть на місці!

Вражаючі результати демонструє методика ліпофілінгу - збільшення грудей шляхом пересадки власного жиру. Уперше в нашій країні ця методика з використанням німецького апарату Body Jet була застосована в 2010 році. На сьогодні фахівці клінік провели тисячі таких операцій, подарувавши пацієнткам красиві і повністю натуральні груди.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 111193 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція | Рейтинг: 0.0/0