Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Нитковий ліфтинг - підтяжка грудей без операції.Техніка, види ниток


Купити крем для збільшення грудей

Нитковий ліфтинг - це відносно нова методика підтяжки молочних залоз без розрізів і рубців. Підтяжка грудей нитками завдяки простоті виконання і високої ефективності користується популярністю серед жінок і визнанням лікарів-фахівців.

Не секрет, що вікові зміни, вагітність і лактація, гормональні збої, різке схуднення або різкий набір ваги і тому подібне роблять негативний вплив на зовнішній вигляд і стан грудей: з'являються розтяжки, втрачається еластичність і пружність, міняється структура тканин і тому подібне З часом м'які тканини розтягуються, спостерігається опущення молочних залоз, змінюється форма груди. Естетично виглядає це малопривабливо, тому жінки, бажаючи усунути подібну ваду, спрямовуються в кабінет до пластичного хірурга.

Сучасна пластична хірургія має досить багато методик, що дозволяють скоректувати контури і положення грудей, збільшити або зменшити об'єм і так далі. Та все ж усі вони зв'язані з певною травматичностью, вимагають довгого відновлення, у більшості випадків багаті ускладненнями, аж до деформації сосково-ареолярної зони. До усього іншого такі операції завжди залишають після себе негарні шрами і рубці.

Що таке нитковий ліфтинг

Сьогодні для жінок після 30 років стала популярною ще одна методика ліфтинга молочних залоз - підтяжка грудей нитками.  Методика дозволяє надати грудям піднесене положення, помітно збільшити об'єм, поліпшити форму і підвищити пружність. При цьому додатково молочна залоза може дещо збільшитися, але не більше ніж на один розмір.

Відео: Нитковий ліфтинг

Види ниток для ліфтинга

Для підтяжки використовуються спеціально призначені для цього нитки, вони можуть бути двох типів: що самі розсмоктуються (біодеградовані) і не розсмоктуються. Усі нитки для підтяжки молочних залоз мають рельєфну поверхню (виті, у вигляді пружини) в цілях надійної фіксації в тканинах. Вибір того або іншого типу ниток робиться з урахуванням віку жінки, товщини підшкірно-жирової клітковини, розміру молочної залози, характеру тканин і очікуваних пацієнткою результатів.

Нитки "Light Lift Body" - від Aptos, що розсмоктуються

Такі нитки виготовлені з полимолочной кислоти, поверхня не гладка з невеликими вузликами і насічками, що передбачають надійну фіксацію тканин і утримування їх на необхідному рівні. З часом повністю розсмоктуються, на їхньому місці залишається внутрішній "каркас" зі знову освічених колагенових і еластинових волокон. Ефект зберігається впродовж двох років. Нині нитки застосовуються найчастіше для безоперационной корекції форми грудей.

Нитки "Excellence Body" від Aptos, що розсмоктуються

Нитки зроблені з капролака і полімолочної кислоти, руйнування і виведення першого з організму відбувається впродовж першого року. При розщеплюванні полімолочної кислоти дозованого вивільняється L- молочна кислота, стимулююча мікроциркуляцію крові, процеси метаболізму, а також стимулююча вироблення власного колагену і еластину. Поверхня ниток гладка з насічками для надійної фіксації. Ефект безоперационной підтяжки зберігається два роки.

Відео: Підтяжка грудей нитками Aptos

Нитки Resorblift

Поверхня ниток гладка, є насічки, що утримують тканині на потрібному рівні. У своєму складі нитки також мають полимолочную кислоту, але при цьому процес розсмоктування тривалий, упродовж 9 місяців дозованого виділяється молочна кислота, яка повністю сумісна з людськими тканинами і не викликає алергічних реакцій або відторгнення.  Молочна кислота стимулює обмінні процеси і вироблення власного колагену і еластину, після розсмоктування ниток залишається внутрішній каркас, який утримує груди в сформованому положенні. Ефект зберігається до 3 років.

Мезонитки

Нитки виготовлені з полидиоксанона і покриті полігліколевою кислотою. Процес розсмоктування поступовий, впродовж 280 днів. Через 20 днів після введення нитки починають обростати такими, що виробляються організмом колагеном і еластином, формуючи підтримувальний каркас, який після повного їх розсмоктування подовжує ефект ліфтинга. Порівняно з нитками Аптос у мезонитей відсутні насічки і вузлики, що утримують тканині в новому положенні, тому використовуються вони виключно в цілях профілактики обвисання молочних залоз.

Нитки "Needle" - від Aptos, що Не розсмоктуються

Матеріал виготовлення таких ниток - хірургічний шовний поліпропілен. Застосовується у пацієнток старше 40 років, у яких молочні залози мають відносно великий об'єм. Результат такої підтяжки зберігається більше 5 років.

Золоті нитки

Не так давно для підтяжки молочної залози використовувалися золоті нитки (золоте армування). Така нитка дійсно виготовляється із золота 999 проб завтовшки 0,1 мм. У вигляді спіралі вона накручена навколо біодеградованої нитки-провідника, виготовленого з полимолочной кислоти. Матеріал не викликає роздратувань, запальних і алергічних реакцій, сприяє виведенню з тканин вільних радикалів, стимулює обмінні процеси, сприяє збереженню молодості.  Палкі оцінки фахівців відносно підтяжки грудей золотими нитками з часом змінилися деяким розчаруванням. В деякій мірі нитки зберігають форму грудей, віддаляючи на деякий час опущення тканин, але не роблять ліфтинг-ефект.

Недоліки золитих ниток

 • Травматичность введення
 • Коли розсмоктується провідник, золота нитка не розсмоктується, згодом може ламатися (особливо у активних жінок) і виходити окремими фрагментами на поверхню шкіри.
 • Нитки можуть утруднити проведення пластики грудей надалі.
 • Їх наявність є протипоказанням для проведення різних апаратних косметичних процедур, у тому числі лазерних.
 • Дорогий метал.

Сьогодні при нитковом ліфтингу золоті нитки практично не використовуються.

Показання до підтяжки молочної залози нитками

 • Невелика корекція грудей після пластики.
 • Неможливість проведення наркозу або пластичної операції.
 • Невелика корекція тим, кому ще рано робити пластику молочних залоз.
 • Профілактика птозу.

Протипоказання до підтяжки грудей нитками

 • Алергія.
 • Великі груди (більше 2 розміру).
 • Запальні процеси в шкірі і підшкірній клітковині місцевого характеру.
 • Ознаки вираженого птозу тканин грудей.
 • Цукровий діабет.
 • Хвороби, пов'язані з порушенням здатності згущуватися крові.
 • Аутоіммунних захворюваннях сполучної тканини.
 • Інфекційні захворювання в гострій формі.
 • Вагітність і період лактації.
 • Шкірні захворювання будь-якої природи.
 • Онкологія.
 • Наявність схильності до формування келоїдних і гіпертрофічних рубців.

Техніка проведення підтяжки грудей нитками

Малоінвазивна процедура по підтяжці нитками здійснюється в умовах амбулаторії і триває не більше 40 хвилин. Пацієнтці дають місцеве знеболення, тому в ході впровадження ниток під шкіру знаходиться у свідомості і може спостерігати за процесом. Мінімальна травматизация тканин (ніяких розрізів!) дозволяє використати методику не лише пластичним хірургам, але і фахівцям естетичної медицини.

Нанісши розмітку на шкіру, фахівець робить невеликі проколи і вводить голку або спеціальну канюлю із зафіксованою ниткою. Невелика глибина введення (всього 3-5 мм) виключає ризик ушкодження великих судин або нервових закінчень. У наміченій точці канюля виводиться, нитка звільняється від фіксації, канюля віддаляється.

Установка нитки під шкірою здійснюється у вигляді петлі, що охоплює нижні відділи молочної залози, її кінці виводяться у ключиці. Після впровадження досить великої кількості ниток під шкіру їх кінці підтягуються і закріплюються на ключиці. В ході таких маніпуляцій груди підводяться, набувають більше анатомічної форми, до того ж збільшуються в об'ємі (не більше 1 розміру). Процедура не вимагає реабілітаційного періоду. У перші два тижні після маніпуляції рекомендовано носіння бюстгальтера з щільної тканини.

Незважаючи на уявну простоту процедури, її ефективність залежить від кількості встановлених ниток, відстані між ними, кваліфікації і досвіду фахівця в моделюванні молочних залоз.

Відео: Як підтягнути груди нитями

Як вводять нитки

Нитки зазвичай вводять на глибину 3-5 мм. Це вистачає для того, щоб нитка не була видна на поверхні. Але при цьому немає ризику ушкодження судин і нервів. Фото: голки для підтяжки шкіри нитками Для введення нитки використовується спеціальна голка, яка вводиться на потрібну глибину через невеликий розріз і проводять по контуру до невеликого розрізу, через який голку дістають. 

Як проходить процедура

За часом процедура займає близько двох годин. Виконується вона в умовах операційної або процедурного кабінету, де є можливість покласти пацієнтку і забезпечити необхідну стерильність. 

 1. На шкіру пацієнтки наносять спеціальну розмітку, по якій лікар розташовуватиме нитки в шкірі. 
 2. В якості знеболення застосовується внутрішньовенний наркоз. Значно рідше лікар може обмежитися місцевим знеболенням. 
 3. Шкіру в районі проведення процедури обробляється антисептиком. 
 4. Залежно від способу розташування каркаса з ниток під шкірою під час процедури може використовуватися різна кількість ниток. В середньому необхідно використати 4-8 ниток для кожних грудей. 
 5. Середня довжина ниток - 7 см Але прошити ниткою можна тканині трохи більшої протяжності, що в подальшому створить оптимальні умови для скорочення шкіри, яке відбувається за рахунок клітинного оновлення. 
 6. Молочна залоза може прошиватися нитками в різних напрямах. Найчастіше нитки розташовуються концентрично навколо грудної залози. Але може бути і так, що більшість ниток будуть використані для прошивання шкіри грудей в області нижче соска. Зазвичай одній з ниток увесь каркас кріпиться до ключиці. 
 7. Після того, як голка або канюля витягаються з шкіри, надлишок нитки обрізується. 
 8. Шкіра знову обробляється антисептиком. Зони уколів або невеликих розрізів, через які вводилася голка або канюля, заклеюються пластиром. 
 9. До місця введення ниток прикладають холод на 20-30 хвилин.

Можливі проблеми при ліфтигу нитками

 • Гематоми і припухлості
 • Больові відчуття
 • Асіметрія грудей

Переваги підтяжки молочних залоз нитками

 • Відсутність необхідності в наркозі (здійснюється місцеве знеболення).
 • Не залишається рубців, нитки вводять через невеликі проколи шкіри.
 • Невеликий відновний період.
 • Швидке загоєння.
 • Мінімум травмування тканин.
 • Немає чужорідних тіл в організмі, таких як філери або силіконові імплантати.
 • Покращується стан тканин і форма грудей.

ЦІна на підтяжку грудей нитками 

Процедури і супутні материалы к ним Ціни
мезонитки 1 шт 30$
нитки Аптос 1 шт от 70$
процедура ліфтингу грудей нитками (ціна ниток включена у вартість операції) от 1500$
Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 111047 | Додав: breast | Тегі: пластика, підтяжка, ліфтинг | Рейтинг: 5.0/1