Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Підтяжка грудей - мастопексія: методи. Безопераційна підтяжка, скільки коштує, фото до і після


Купити крем для збільшення грудей

Підтяжка грудей (мастопексія) - це хірургічна операція, в результаті якої усувається провисання і відновлюється красива природна форма грудей. Мастопексія - досить затребувана на сьогодні процедура, оскільки навіть найрозкішніші жіночі бюсти з роками міняються не в кращу сторону.

На тяжкість і швидкість цих змін впливає багато чинників, серед яких зниження ваги, чинник гравітації, втрата еластичності шкіри і особливо вагітність з подальшим годуванням грудьми. У жінки з'являється ряд естетичних дефектів : опускаються соски, на грудях розтягується шкіра, зменшується об'єм молочної залози, шкіра покривається стриями (розтяжками) - коротше кажучи, груди починають виглядати дуже посередньо, що робить негативний вплив на загальний моральний стан жінки.

Тому зробити підтяжку грудей, особливо після пологів, прагне все більше число представниць прекрасної статі, оскільки кожна з них мріє бути чарівною, а бездоганні груди - один з головних атрибутів жіночої краси.

Показання до мастопексії:

 • птоз - опущення сосків на рівень грудної складки або нижче;
 • напрям ареола і сосків вниз;
 • розтяження зв'язкового апарату молочних залоз під час лактації;
 • поява надлишку шкіри в результаті розтягування при лактації;
 • втрата пружності і об'єму із-за збільшення об'єму жирової тканини (замість залізистої);
 • розтяжки (стрії) на шкірі грудей.

Форми птозу молочних залоз

Технік виконання підтяжки грудей існує більше двох десятків, і їх відмінність полягає в основному в характері надрізів, що наносяться. Залежно від того, який результат хочеться отримати і від степені опущення сосків (птозу молочних залоз), підбираються і конкретні методи підтяжки грудей.

Степені птозу:

 1. Степінь, коли соски знаходяться на рівні инфрамаммарной складки
 2. Степінь, коли соски знаходяться нижче инфрамаммарной складки, але дещо вищий за нижній контур молочних залоз
 3. Степінь, коли соски знаходяться на нижньому полюсі молочних залоз і дивляться вниз.

Підготовка до мастопексії (підтяжка грудей)

Перед будь-якою процедурою підтяжки грудей проходять ретельне медичне обстеження, яке дозволить звести до мінімуму можливі ризики і ускладнення.

В обов'язковому порядку проводяться:

 • аналіз крові (загальний і біохімічний);
 • аналіз групи крові і резус-фактора;
 • скорочена коагулограма;
 • ЕКГ;
 • ВІЛ, HbSAg, RW, HCV;
 • рентгенографія (ОГК);
 • УЗД молочних залоз;
 • консультація маммолога.

Під час консультацій треба бути готовою надати лікареві інформацію про існуючі захворювання, про використання препаратів і вітамінів, проведених раніше операціях.

За тиждень до планованої операції треба припинити прийом алкогольних напоїв і кроворозріджуючих препаратів (аспірину, гормонів і ін.). Увечері напередодні мастопексії не можна щільно вечеряти, а перед самою операцією (за 5-6 годин) забороняється взагалі пити і їсти. Якщо вам хочеться позбавитися і від зайвої ваги, то лікар може рекомендувати це, до проведення операції.

Якщо в найближчі півроку ви плануєте вагітність, то про це теж треба сказати пластичному хірургові, оскільки зміни, що проходять під час вагітності, здатні погіршити або звести нанівець результати мастопексии.

Підтяжка грудей - як проходить операція?

Операцію проводять під загальним наркозом. Якщо об'єм втручання незначний, то можна обійтися місцевим наркозом. Пластична операція триває в середньому 1,5-2 години.
Розтягнута частина шкіри віддаляється хірургом, і формується правильна форма грудей (сосок і ареола переміщаються в нове положення). Методика підтяжки грудей багато в чому схожа з редукційною маммопластикой, відмінність полягає лише в тому, що при мастопексии тканині молочної залози не віддаляються, а перерозподіляються, що іноді призводить до візуального ефекту збільшення грудей.

Мастопексія періареолярна (по Бенеллі)

Для пацієнток з птозом 1 степені і псевдоптозом ідеально підходить періареолярна мастопексія в сукупності з ендопротезуванням, що забезпечує природний вид грудей і мінімальну травматичність після операції.

Циркулярна підтяжка

Циркулярна мастопексія рекомендується жінкам з формою грудей, витягнутих по осі, оскільки груди стають плоскішими. Розтин тканин проводять в двох місцях навколо ареоли - безпосередньо по периметру і з відступом від ареольного кола на декілька сантиметрів (це залежить від розміру грудей). Ділянка шкіри, що утворюється між цими розрізами, видаляється хірургом. Після цього відбувається своєрідне натягнення тканин до меж ареоли. Власне, так підтяжка грудей і відбувається, максимум на 4-5 см.

Мастопексія вертикальна (вертикальна підтяжка)

При вираженому опущенні (птоз 1 і 2 ступеню) підтяжку обвислих грудей проводять т.з. методом "замочної щілини", при якому шов проходь навколо ареоли, спускаючись до підгрудної складки від центру соска. При необхідності ареола зменшується. Формування більш високої позиції грудей досягається за допомогою натягнення розтягнутої шкіри до ареольно-соскового комплексу, надлишки шкіри згодом січуться.

У вертикальної мастопексії досить довготривалий естетичний результат, висока міра ефективності, мінімальні рубці (якщо порівнювати з якірною мастопексією). Проте, вертикальна підтяжка молочних залоз для жінок з птозом 3 степені не підходить.

Мастопексія якірна

Зменшення і підтяжка грудей якірним розрізом рекомендується для пацієнток з птозом 2 і 3 ступеню. У цю процедуру входять розрізи навколо ареоли, горизонтальний розріз під грудьми і сполучаючий вертикальний розріз. Інакше цей метод називають "перевернутим Т методом" підтяжки грудей.

Якірна підтяжка дозволяє коригувати птоз будь-якої складності і отримати естетичний результат на довгий час. З недоліків Т-подібної підтяжки можна відмітити найбільш високу травматичность операції і внаслідок цього тривалий реабілітаційний період.

Безопераційна підтяжка грудей - це методи міостимуляції і мікрострумовій терапії. Сюди ж можна віднести використання різних кремів і фізичних вправ, підтяжка грудей нитками RESORBLIFT, APTOS або мезонитями), підібрати з яких найбільш відповідні порадить фахівець. Такі методи дієві як профілактика мастопатоза, до його візуальних проявів і що єдиним способом приносить реальні результати, залишається хірургічне втручання.

Про особливості підтяжки грудей

Як і все у цьому світі, результат мастопексии не може бути вічним, і через 5-10 років починається опускання грудей в колишнє положення.

Процес цьому проходить повільніше, якщо молочні залози невеликі, тому нерідко хірургічне зменшення і підтяжка грудей проводяться одночасно.

Прискорити повторне опущення грудей можуть вагітність і годування, тому мастопексію не рекомендується робити жінкам, які найближчими роками планують народжувати дитину.

Мастопексія до і після - про післяопераційні шрами

Шрами в місцях надрізів - цей неминучий наслідок проведення підтяжки. Але їх можна легко приховати під одягом і навіть під відкритим купальником.

Через 5-6 місяців шрами, як правило, гояться повністю, перетворюючись на білі малопомітні смуги. За бажання досягти оптимального естетичного ефекту, можливе проведення лазерної шліфовки.

Відновний період після підтяжки грудей

Реабілітаційний період займає приблизно тиждень. Перші пару днів треба провести в клініці (після застосування загального наркозу). Після проведення операції по підтяжці грудей можуть спостерігатися незначні больові відчуття, невеликий набряк тканин, деяке зниження чутливості грудей, яке швидко проходить, а також підвищення температури тіла.

Як правило, в цілях профілактики лікар призначає прийом знеболюючих засобів і антибактеріальної терапії протягом тижня. Через один-два дня після операції пацієнта виписують додому, але до трудової діяльності пацієнт може приступити не раніше, ніж через тиждень, залежно від загального самопочуття.

Обов'язково робляться один раз через три-чотири дні перев'язки. Упродовж місяця після мастопексиї слід носити компресійну білизну (а саме бюстгальтер) в цілях формування правильної форми грудей.

В період реабілітації впродовж двох місяців слід утриматися від зайняття спортом, бігом, обмежити будь-які фізичні навантаження і підняття тяжкості. Якщо при виконанні пластики були встановлені круглі і гладкі імплантанти, то пацієнтці в постреабілітаційний період призначається масаж грудей, якщо імплантанти мають анатомічну текстуровану форму, то масаж не проводиться.

Зняття швів відбувається на 10-14 день. 2-3 тижні після операції треба носити компресійну білизну, а в перший місяць категорично забороняються зайняття спортом і підняття тяжкості.
Під час періоду реабілітації можуть виникати набряки і больові відчуття, які поступово пройдуть. Іноді у пацієнтів спостерігається перманентне підвищення або зниження чутливості сосків.

Впродовж місяця після операції один раз на тиждень пацієнтка приходить на огляд. Остаточний результат можна оцінити через два-три місяці після операції, він залежить від досвіду хірурга, індивідуальних особливостей пацієнтки і дотримання нею усіх лікарських рекомендацій в післяопераційний період.

Операція по підтяжці грудей дає ефективний і тривалий результат. Але з роками груди знову почнуть опускатися, адже при операції не використовуються які-небудь пристосування для утримування форми бюста. В цьому випадку операцію можна повторити. Ця операція не спричиняє за собою виникнення злоякісних пухлин, зберігає чутливість сосків і здатність годувати грудьми. Цю операцію краще робити після пологів, оскільки інакше ефект від операції зійде нанівець.

Підтяжка грудей може здійснюватися і чоловікам, у яких сильно збільшилися груди внаслідок гормонального збою або сильної міри ожиріння. В даному випадку підтяжка проводиться за допомогою ліпосакції і видалення надлишку шкіри.

Підтяжка грудей : фото до і після

Остаточно оцінити результат мастопексії можна буде тільки через 3-4 місяці!

Відео: мастопексія - підтяжка грудей

Ціна підтяжки грудей

Вартість операції можна визначити тільки на особистій консультації - це залежить від складності хірургічного лікування, місця розташування клініки і її "імені". На ціноутворення впливає багато чинників і особливостей пацієнта, а також наявність або відсутність подальшої лазерної реабілітації. В середньому, ціна може коливатися від 1500 до 7000 $.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 113450 | Додав: breast | Тегі: підтяжка, операція, пластика | Рейтинг: 3.7/3