Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Редукційна маммопластика: методика, відгуки і вартість проведення операції


Купити крем для збільшення грудей

Редукційна маммопластика - це пластична операція по зменшенню грудей (грудних залоз). Для багатьох жінок збільшення грудей будь-яким способом стає межею мріянь. Часто надмірно великі груди - це причина проблем із здоров'ям, джерело дискомфорту, фізичного і естетичного, і в цих випадках без операції не обійтися.

Під час пластичної операції по зменшенню молочних залоз віддаляються надлишки шкіри, залізистої і жирової тканини. Завдяки цьому груди придбавають комфортний розмір, і досягається необхідна пропорція з тілом. Вага невеликих і помірних грудей - близько 500 грам, вага великих грудей досягає кілограма, а надмірно великий розмір - навіть півтора кілограма.

При зменшенні грудних залоз з кожних грудей віддаляється від 300 до 600 грам тканини молочної залози. Для того, щоб отримати значне зниження фізичних симптомів, позбавитися від болів в області шиї, хірург видаляє до 500 грам тканин з обох грудей.

Показання, при яких проводиться зменшення грудей або редукційна маммопластика:

  • дискомфорт, що виник із-за надмірних об'ємів грудей;
  • асиметрія молочних залоз, що супроводжується гіпертрофією однієї залози.

Найпопулярніша процедура пластичної хірургії - це саме редукція грудей.

Як виконується редукційна маммопластика?

Суть операції в тому, що хірургічним способом віддаляється зайва жирова клітковина, шкіра і залізиста тканина, а сосок опиняється у більш високому становищі. Майже в усіх випадках операція по зменшенню грудних залоз поєднується з мастопексією і, якщо необхідно, зменшенням соска і ореоли.

  1. Підготовка до операції. Операція розпочинається з виміру параметрів грудей за допомогою сантиметрової стрічки і фотографування хірургом грудей. Потім хірург наносить лінії майбутніх розрізів, користуючись спеціальним маркером, проводить стерилізацію молочних залоз.
  2. Анестезія. Редукційна маммопластика проводиться в обов'язковому порядку із застосуванням загальної анестезії, використанням ендотрахеального або внутрішньовенного наркозу. Зазвичай в таких операціях беруть участь самі кращі анестезіологи.
  3. Розріз. Спочатку лікар повинен визначити, якій з методик операції скористатися в тому або іншому випадку. Для цього лікар обчислює зайвий об'єм тканин, вивчає форму грудей. Надрізи лікар робить по тих лініях, які він наніс заздалегідь. Після розрізів і операції робляться вертикальні шви або шви у формі значка перпендикуляра.

Використання перевернутого Т-розрізу

Застосування якірної редукції, тобто операції по зменшенню грудей з використанням розрізу, за формою того, що нагадує перевернуту букву Т, приносить досить високі результати, навіть якщо проводиться дуже складна операція. Найчастіше зменшення і підтяжку грудей виконують саме за допомогою якірного розрізу, що приносить довготривалі естетичні результати.

Така якірна редукційна маммопластика отримує найпозитивніші відгуки від клієнтів. Єдиний недолік, який є у цього методу, це його висока травматичність, що призводить до тривалого періоду реабілітації.

Використання вертикального розрізу

Альтернативним способом резекції грудей є вертикальний спосіб зменшення молочних залоз. Він застосовується в тих випадках, коли має відбутися середній або маленький об'єм зменшення. При невеликому об'ємі резекції грудних залоз використовують цю техніку, оскільки при вертикальному зменшенні грудей відбувається менше формування рубців, чим при перевернутій Т - техніці.

Методика ре-позиціонування і видалення тканини

Після проведення розрізів, робиться видалення шкіри і жирової тканини. Відділення соска і ореолу від кровопостачання і нервів не виконується, тому їх хірург переміщає вище. Якщо необхідно, ореолу можна зменшити. Якщо проводиться значне зменшення грудей жінок, у яких був розвинений птоз, ореолу і соски відділяють, після чого переміщають вище. Ця операція називається трансплантатом соска.

Потрібно розуміти, що при відділенні соска здатність до лактації буде втрачена.

Завершується операція накладенням саме швів, що розсмоктуються. Залишаються видимі лінії розрізів, які з часом зникнуть або сильно збліднуть. Багато жінок вибирають зменшення грудей, не звертаючи уваги на майбутні рубці. Крім того, сьогодні застосовуються апаратні методики, вирішальні проблеми рубців.

Редукційна маммопластика: фото до і після

Позитивний результат видно відразу ж. Після операції залишаються дренаж для витікання крові і рідини, та марлеві пов'язки на швах. Для фіксації молочних залоз застосовують компресійний бюстгальтер. Після операції зникає фізичний біль, підвищується самооцінка, з'являється упевненість в собі.

Вартість редукційної маммопластики

На ціну операції впливає метод оперативного втручання, додаткові послуги, надання медикаментів, компресійна білизна і інші складові. В середньому за таку операцію доведеться заплатити від 2000 до 10000$ США.

Точна вартість може бути визначена тільки після консультації з пластичним хірургом і проведення необхідних обстежень, рентгенографії, УЗИ, ЕКГ, здача біохімічного і загального аналізів крові. Очевидно, що це дорога операція, але за довготривалий стійкий результат і поліпшення якості життя варто заплатити.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 11898 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція, редукційна | Рейтинг: 5.0/1