Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Збільшення грудей хірургічним способом: огляд операції. фото до і після, ціна, відео. Можливі ускладнення.


Купити крем для збільшення грудей

Пам'ятайте старий анекдот, коли чоловік вибирав собі дружину з декількох претенденток за дуже серйозними критеріями, і зробив пропозицію тією. у якої груди більші. Це, звичайно ж, не більше, ніж жарт, але і доля правди тут теж є присутньою. Тому жінок, що бажають лягти під ніж пластичного хірурга, з метою виконати збільшення грудей стає з кожним днем все більше і більше.

Феміністки дуже гніваються із цього приводу, на їх думку, лягати під ніж заради підвищеного інтересу джентльменів неправильно. Але ось тут вони неправі, у більшості випадків операція по збільшенню грудей допомагає жінці почувати себе упевненіше в усіх сторонах життя.

Надати пишноти формам прекрасні дами старалися практично у всі часи, за винятком періоду розгулу інквізиції. На допомогу приходили спеціальний крій одягу, багатошаровість, інші хитрощі. Коли наряди стали що більше облягають і відкриті, довелося замислюватися про радикальні методи.

Розвиток анестезії, хірургії, привів до того, що у кінці XIX століття уперше спробували провести збільшення жіночих грудей на операційному столі. Трохи пізніше був отриманий силікон, його спочатку намагалися просто вводити в груди, а потім почали поміщати в спеціальну капсулу.

Періоди ейфорії від успіхів змінювалися розчаруванням, аж до повної заборони подібних маніпуляцій в деяких країнах. І ось, останні 20 років збільшення об'єму грудей стало досить безпечним і ефективним.

Техніка збільшення грудей

Для операції використовуються спеціальні імплантати, розмір підбирається індивідуально, залежно від складання пацієнтки, міри розвитку тканин залози, м'язів і підшкірної клітковини.

Наповнювачі бувають круглі або анатомічні, з плоским верхнім краєм.

Якому варіанту віддати перевагу - залежить від смаків жінки, техніки втручання і початкового виду грудей. Не варто чекати, що розмір майбутнього бюста можна замовити будь-кому.

Пластичне збільшення грудей має свої закони: при виборі об'єму силіконових подушечок обов'язково враховуються можливості тканин, їх здатність утримати нові молочні залози. Неправильний підбір приведе до розвитку ускладнень і швидкої деформації форм, це може зажадати нового хірургічного втручання.

Після того, як питання про операцію вирішене, необхідна форма і об'єм імплантатів вибрані, вирішують питання про техніку. Немало питань до хірургів задається з приводу розрізів і шрамів, що залишаються.

Природно, більшість жінок намагаються приховати штучне походження своєї краси, тому до рубців у них особливо трепетне відношення.

Основні види розрізів (доступів):

 • під молочною залозою. Плюси: найбільш фізіологічний варіант, що дозволяє хірургові швидше, точніше і з меншими ушкодженнями для тканин поставити силіконовий імплантат. Мінуси: за великого бажання можна помітити невеликий шрам, що відразу видасть наявність наповнювача. Але на ділі навряд чи комусь прийде в голову з лупою розглядати тіло коханої.
 • у пахвовій западині. Плюси: виявити слід перенесеної операції стає складніше. Мінуси: працювати лікареві складніше, доводиться використати довгі інструменти і діяти наосліп. Сучасна оптична техніка не в змозі повністю ліквідовувати цю складність. Больові відчуття при такому доступі інтенсивніше і тримаються довше. Перший час груди знаходяться незвично високо, доводиться носити спеціальну білизну довше.
 • навколо соска. Плюси: слідів від втручання практично немає, збільшення розміру грудей залишиться таємницею для оточення. Мінуси: якщо надалі планується народження дітей, годування їх грудьми після такої операції під знаком питання. Адже перерізані протоки вже не відновляться, що може викликати застій у відповідних часточках, мастит і інші складнощі. Можливий об'єм наповнювача, що вводиться, тут досить обмежений. Із-за необхідності щадити тканини важко сформувати повноцінне ложе для імплантата.
 • через невеликі розрізи біля пупка. Спосіб досить екзотичний, підходить тільки для введення сольових розчинів, застосовується украй рідко.

Місця розташування імплантатів

 • Безпосередньо під тканиною залози. Така пластична операція по розташування имплантантовувеличению грудей займає менше часу, реабілітаційний період проходить швидше. Але проводити її можна лише при достатньому об'ємі власних тканин, здатних добре протистояти земному тяжінню. Крім того, вірогідність зміни форми бюста з часом тут досить висока.
 • Під грудним м'язом. Потрібно велику роботу хірурга, сильніше турбує біль після втручання. Зате віддалений результат буде стійкішим, можна не боятися провисання грудей і промацує краю імплантата через декілька років і десятиліть.

Існують інші види методик, але недоліків у них значно більше, тому можливість їх проведення досить спірна.

Причини і показання до операції

 • Недостатній розмір молочних залоз (мікромастія), відносна або абсолютна.
 • Асиметрія - відмінності в розмірах або формах правої і лівої груди.
 • Провисання молочних залоз, пов'язані з вагітністю і пологами, із-за віку, сильних змін ваги.
 • Втрата грудей із-за травм, після видалення (найчастіше при онкології).

Як проходить операція по збільшенню грудей?

Зазвичай перед операцією жінка проходить стандартне медичне обстеження, виключаються гострі і хронічні хвороби, які можуть привести до ускладнень. Перевіряється кров, у тому числі на згортання і наявність інфекцій, робиться ЕКГ. За день до втручання пацієнтку обов'язково оглядає терапевт, анестезіолог. Хірург намічає місця розрізів.

В день операції треба відмовитися від їжі, після введення потрібних ліків жінку відвозять в хірургічний блок.

Тривалість залежить від техніки, складності маніпуляцій. Впродовж одних-двух діб хвора залишається в клініці, їй призначають знеболюючі і спостерігають. Потім надівають компресійну білизну і відпускають додому. Обов'язково даються інструкції, як правильно поводитися, коли явитися на огляд. Ефективне збільшення грудей залежить від точності виконання усіх призначень.

Вартість операції по збільшенню грудей

Вартість залежить від виду імплантатів, складності передбачуваної операції.

Зазвичай саме втручання обходиться в 1000$, ціни на імплантати у фірм-виробників різняться, розкид тут великий, від 800$ до 3000$.

Окрім витрат на саму операцію і придбання імплантатів, доведеться врахувати вартість перебування в стаціонарі, наркозу і багатьох інших складових, але про ціни на пластичні операції треба дізнаватися безпосередньо в клиниці.

Природно, пластична хірургія, збільшення грудей - це серйозний крок, обов'язково треба думати про наслідки. Як і при будь-якому втручанні, завжди є ризик ускладнень, непередбачуваної реакції організму, інфікування. 

Які ускладнення можуть виникнути під час операції і після неї:

 • Кровотеча, скупчення крові, серозній або лімфатичній рідині навколо імплантата. Найчастіше це вдається ліквідовувати без серйозних наслідків.
 • Нагноєння операційної рани. Небезпечніше ускладнення, нерідко примушує витягнути силікон до поліпшення стану.
 • Порушення чутливості молочної залози, соска. Звичайний такий стан тимчасовий, швидко проходить.

У пізніші терміни може утворюватися груба фіброзна оболонка навколо імплантата, яка деформує груди. При неправильному підборі розміру силіконовий наповнювач може зміщуватися, зовнішній вигляд при цьому страждає значно.

При виборі клініки і хірурга бажано дізнатися, скільки подібних операцій і з яким результатами ними виконано. Часто пропонують подивитися спеціальні альбоми з фотографіями до і після операції. Обличчя жінок на них закриті, тому боятися, що інформація розійдеться не коштує.

Фото до і після операції по збільшенню грудей

Зазвичай результат на подібних фото дуже вражаючий. При правильно проведеному втручанні, відповідному виборі імплантатів, відгуки жінок будуть найпозитивнішими. Досить шанувати їх на сайті клінік, у власних щоденниках і блогах, на численних форумах. Часто після отримання грудей, про які прекрасна дама мріяла довгий час, життя міняється значно. І відгуки про збільшення грудей це підтверджують.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 111809 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція | Рейтинг: 5.0/2