Жіночі груди » Збільшення » Креми

Як збільшити груди за допомогою йоду. Чи можливо збільшити груди йодом?


Купити крем для збільшення грудей

Будь-яка жінка, яка намагається збільшити груди за допомогою засобів типу йодної сітки, по-перше, той ще мрійник і сподівається на диво, а по-друге, іноді просто намагається заощадити.

Збільшення грудей йодом 

Нині існує велика кількість методів, які не мають під собою ніякої реальної основи, але прості в застосуванні. Плюс ще ці методи активно обговорюються в інтернеті для залучення читачів на сайти подібної тематики. Для цього використовуються фальсифіковані відгуки про ефективність методу і фото з оперованими грудьми або оброблені у фотошопі. Одним з таких методів є збільшення грудей за допомогою йоду.

Також можна збільшувати груди сирим тістом, гірчичниками і іншими схожими засобами.

Йодна сітка для збільшення грудей

Згідно з йодною "легендою" для того, щоб отримати дуже великий приріст об'єму грудей необхідно наносити на шкіру молочних залоз йодну сітку чим частіше, тим краще.

Стверджується, що приплив крові в області бюста, який провокує йод, викликає активне зростання тканин грудей.

Насправді приплив крові до грудей ніяк не впливає на розміри бюста. Так само посилюють кровообіг і обмін речовин будь-які фізичні вправи і теплові процедури типу сауни або лазні. Але у професійних спортсменів гіпертрофії грудних залоз не спостерігається. Точно також, як не спостерігається посиленого росту грудей у фанаток лазні.

Коли йодна сітка буде корисна

Йод при нанесенні на шкіру частково випаровується, і частково всмоктується в кров. Тому такі процедури будуть корисні тим, хто живе в районах, де грунти бідні йодом.

Також нанесення йодної сітки є прекрасною відволікаючою процедурою при застуді, подібно до гірчичників або перцевого пластиру.

Побічні ефекти від застосування йодної сітки для збільшення грудей

З побічних ефектів постійного використання йодної сітки являються опіки шкіри в тих місцях, де йод потрапляє на шкіру в одних і тих же місцях. Тому, якщо ви вирішите випробувати метод на собі, наносите кожну нову сітку так, щоб не перекривати попередню, а малювати нові смужки поряд із старими.

Сире тісто для збільшення грудей

Згідно з легендою про сире тісто, чим більше ви його з'їсте, тим більше виростуть груди.

Насправді сире тісто не містить нічого окрім калорій, тому може спостерігатися збільшення грудей при одночасному збільшенні ваги тіла.

Гірчичники для збільшення грудей

А це той самий метод, від застосування якого може бути реальна шкода.

Пояснюється його результативність в плані росту грудей тими ж причинами, що і при використанні йодної сітки : прилив крові і локальне підвищення температури викликає зростання молочних залоз.

Насправді гірчичники викликають приплив крові за рахунок розширення судин. Від цього і підвищується локальна температура. Але постійна така дія відгукнеться формуванням в грудях кіст, доброякісних ущільнень і підвищення ризику розвитку раку грудей.

Правда і міф

Звичайно, дуже хочеться вірити в заяви безіменних користувачів інтернету, які не повідомляють нікому своїх імен і ставлять чужі фоткі на аватари, що їм допоміг йод або інший спосіб збільшити груди. Але насправді за такими заявами або немає нічого окрім бажання зробити інтернет-ресурс відвідуваним, або є мета продати розохоченим фальшивими фотками і обіцянками читачкам черговий диво-засіб за пристойні гроші. 

Відео: Як збільшити груди йодом

Саме тому кожне з диво-засобів рекламується не так довго і замінюється наступним, розчаровані дівчата і жінки, які спробували продукт або метод, починають писати про його неефективність. Хоча, іноді, сила самонавіяння теж робить свої справи і все ж таки ефект буває.

Шановні жінки, будьте реалістами. Реально збільшити груди, поліпшити їх форму і вигяд можна тільки за допомогою операції або завдяки поєднанню спеціального крему, масажу грудей, фізичних вправ і часу (від півроку до 4 років) щоб збільшити груди природним способом на 1-2 розміри. Краще за це ще ніхто нічого не придумав.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Креми | Переглядів: 114786 | Додав: breast | Тегі: маска, крем | Рейтинг: 4.0/4