Жіночі груди » Збільшення » Креми

Крем для збільшення грудей - відгуки. Guam, PUPA, Evinal, L'Occitane, Sisley, Oriflame, Infinum, La Prairie, Bresthill і інші


Купити крем для збільшення грудей

Великі груди, які тягнуться сосками до підборіддя, - це нав'язаний жінкам стереотип молодості, жіночності і сексуальної привабливості.*

Чи допомагають креми для збільшення грудей?

Нагадаємо, що всі способи мають право на існування, но лише комплексний підхід дає приголомшливий результат! Крем + Тренажер + Масаж + БАДи = Збільшення

*Стереотипом він є тому, що не враховує ні віку, ні особливостей будови тіла, ні зручності своєї власниці (а великі груди - це насправді незручно).

І виробники різних препаратів, пігулок, БАДів, кремів, грудних імплантів активно відтворюють цей стереотип в рекламі своїх засобів, щоб знову і знову отримувати прибуток. Переважним у більшості жінок є збільшення грудей за допомогою крему, оскільки: нічого не треба вживати внутрішньо (безпечно); не треба робити операцію (відсутність ризику ускладнень наркозу і носіння імплантів); всього лише і треба намазувати крем на шкіру впродовж 2 місяців (простота і задоволення від ритуалу догляду за собою).

Підтяжка і збільшення розміру грудей в домашніх умовах

Для того, щоб платити тільки за ефективний продукт, давайте спочатку розберемося, яких ефектів можна чекати від кремів для збільшення грудей, і на чому грунтовані ці ефекти.

З чого складається молочна залоза 

Молочна залоза (будова грудей) складається із залізистої (на картинці вона червона - грудна залоза) і жирової тканини (вона жовта). Тому об'єм молочної залози може збільшуватися з двох причин: зростання залізистої тканини в підлітковому періоді, перед пологами, і зростання жирової тканини, коли йде набір маси тіла.

Ефекти різних кремів для збільшення бюста 

  • Крем збільшує груди візуально, завдяки доглядаючим компонентам, що входять до його складу.

Це найбільш правдоподібне пояснення ефекту крему на шкіру грудей. Завдяки колагену і еластину, гіалуроновій кислоті, рослинним екстрактам відновлюється еластичність шкіри, груди підтягуються вгору і ущільнюються. При цьому реальною об'єм молочної залози не збільшується.

Візуально об'єм бюста збільшується за рахунок ущільнення молочних залоз і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри області декольте.

  • Крем містить спеціальні рослинні компоненти, які впливають на жирові клітини молочної залози і сприяють їх розростанню (діленню).

Для того, щоб досягти жирової тканини, компонентам крему необхідно пройти епідерміс і дерму, що в принципі неможливе навіть за умови використання мікросфер і інших технологій доставки активних компонентів в глибокі шари шкіри.

Якби це було можливо, то технології мезотерапії, біоревітализації і мезороллери втратили б свою актуальність. Але цього не відбувається, тому що основна з функцій шкіри - це бар'єрна: не допустити проникнення речовин і мікроорганізмів з довкілля всередину тіла. Навіть якщо препарат пройде шкіру наскрізь, то він потрапить в судини шкіри, звідти в системний кровотік, рознесеться по усіх органах і системах організму, і буде дезактивований (знезаражений) печінкою.

Звідси два питання:

Скільки треба втерти активної речовини в шкіру, щоб вистачило печінки, усьому тілу і ще залишилося жировій тканині молочної залози? Чому жирові клітини молочної залози повинні відгукнутися на стимуляцію, а жирові клітини живота, наприклад, або стегон, ні?

Майже усі ефекти кремів для збільшення грудей працюють за рахунок ефекту плацебо. Люди схильні вірити в те, чого вони дуже хочуть.

Якщо крем повинен збільшувати груди, то з часом, застосовуючи засіб другий або третій місяць, можна поступово переконати себе, що крем реально допоміг, і груди реально збільшилися. За правилами, усі лікарські препарати проходять спеціальну перевірку, при якій порівнюється ефективність лікарського препарату з пустушкою. У будь-якому дослідженні, більше того, в кожному дослідженні є певний відсоток пацієнтів, яким пустушка допомагає.

Допускається до реєстрації тільки той лікарський засіб, який ефективний в набагато більшому відсотку випадків, ніж пустушка. Точно також можна втирати в шкіру грудей ромашковий крем, вірити в результат і цей результат отримати. Косметичні засоби таку перевірку не проходять. А рекламні обіцянки часто створюють правильний образ того результату, який можна отримати від використання конкретного засобу.

Ще одним механізмом розвитку ефекту плацебо є небажання людини визнавати, що у минулому (при виборі крему, наприклад) він зробив помилку (повірив в рекламні обіцянки). Тому простіше переконати себе в тому, що крем допоміг, чим визнати свою помилку і те, що витрата на купівлю крему була явно нераціональною. Щоб не вводити себе в оману і не орієнтуватися на суб'єктивні судження оточення, краще зробити фото до і після застосування крему, щоб побачити реальний результат або його відсутність.

Фото: до і після застосування крему

До і після застосування крему для збільшення грудей

  • Гормональні креми містять фітоестрогени, які дають приріст об'єму залізистої тканини молочної залози.

Якщо взяти до уваги, що фітоестрогени є аналогами жіночих статевих гормонів, то можна припустити, що деякий вплив на об'єм молочної залози. Ну, в цьому випадку використати такі препарати взагалі небезпечно, оскільки невідомо, як залізиста тканина може відреагувати на таку стимуляцію, і чи не принесе такий крем шкода організму.

Адже, якщо крем діє на тканини в області молочної залози, чому він не може вплинути на активність яєчників, зростання ендометрія, менструальний цикл, рост волосся і інші процеси, в яких бере участь естроген. Звичайно, описана вище картина злегка утрирувана. Не може звичайний крем для збільшення грудей робити такий вплив на організм. Тому тут знову два варіанти: або ліфтинг, або самонавіяння.

Відео: Крем для збільшення грудей - який обрати?

Крем для збільшення грудей та його складові

Склад крему цікавий тому, що незалежно від ціни, одні і ті ж компоненти робитимуть схожий вплив. А це означає, що будь-якому дуже дорогому крему можна знайти ефективний і недорогий аналог з тим же складом і властивостями.

Сироватка для збільшення грудей Body Performance Toning Bust Serum від Estee Lauder

Продукт з вираженою ліфтінговою дією. У складі крему: екстракти сегісбекії і ботсвелії, які сприяють зміцненню і підвищенню еластичності шкіри бюста; система мікросфер, яка дозволяє проникати активним інгредієнтам в глибокі шари шкіри; а також спеціальний полімер, який при нанесенні на шкіру при висиханні стягується, а разом з ним стягується і шкіра грудей. Ціна крему від Estee Lauder, 50 мл. - 540 грн. 

Крем для збільшення грудей від Pupa

У складі крему мультівітаминний комплекс А, Е і F, а також екстракт гарденії азіатської, якій приписують здатність збільшувати об'єм жирової тканини молочної залози. Виробник крему гарантує збільшення грудей на 1 розмір після 1 місяця використання крему. Але напирає на те, що користуватися кремом потім треба буде усе життя. Насправді на перший план виходить той, що зволожує, ліфтінговий і зміцнюючий ефекти крему на шкіру бюста. Ціна - 850 грн. - 150 мл.

Сироватка Фітобюст (Phytobuste) від Sisley

У складі крему екстракти фукусу, плюща, перстача, червоного винограду, деревію, ефірні олії. Виробник обіцяє, що після трьох тижнів використання груди збільшаться на третину. Але віриться в це важко, оскільки ті ж самі компоненти зазвичай входять до складу антицелюлітних обгортань (водоростеві обгортання), які спрямовані якраз таки на зменшення об'ємів. Тому знову ми маємо відмінний засіб для підвищення пружності шкіри грудей, яке, крім усього іншого, ще і коштує немало. Ціна - 2500 грн. - 150 мл.

Крем для пружності грудей Aesthetic Breast Firming Cream від Infinum

Містить ментіл-лактат, кофеїновий комплекс і олія жожоба для поліпшення стану шкіри грудей, а також спеціальний полімер Пентакер-комплекс, який має виражений ліфтинговий ефект. Ціна - 300 грн.

Крем Beauty Bust від Oriflame

У складі комплексу екстракт грейпфрута, протеїни пшениці і сої, які покращують стан шкіри грудей, підвищують тонус шкіри і сприяють ущільненню грудей. Ціна - 200 грн.

Гель для бюста Bust Gel від L'Occitane

До складу легкого гелю екстракт мигдаля, який тонізує шкіру, підводить груди, робить її більше і пружною. Підходить тим, кому треба відновити форму грудей після різкого схуднення. Ціна - 350 грн. - 50 мл.

Крем для моделювання і розвитку грудей від Laco - Active

У складі крему екстракти шавлії, оливи, пуерарії і хмелю, які зміцнюють шкіру, підвищують її еластичність, покращують мікроциркуляцію. Спеціальний компонент препарату комміферолін, який виділяють з комміфори мірра, дерева, що росте в Аравійській пустелі, за твердженням виробників сприяє збільшенню об'єму жирових клітин, а разом з ними і розміру бюста. Також крем можна використати для збільшення об'єму губ. Ціна - 1000 грн.

Крем для грудей і декольте Cellular Bust and Decollete Complex від La Prairie

У складі крему полісахариди, пептиди і похідні вітаміну С. Тому крем чинить не лише зміцнюючу і стимулюючу дію, але також чинить відбілювальну дію на шкіру грудей і декольте. Засіб має легку структуру і дуже економічний у використанні. Ціна 900 грн. 

Крем для збільшення грудей від Breasthill

Агресивно просувається в інтернеті. При тому, що нічого особливого в складі у нього немає: екстракт Пуерарії Міріфики, фітоестрогени, рослинний білок, олія троянди, вітамін С. Самі виробники збільшення об'єму не обіцяють, принаймні на упаковці йдеться тільки про ліфтинг. Ціна - 350 грн.

Крем Гуам - Guam від фірми Лакоте

У Лакоте є два варіанти крему для догляду за шкірою грудей. Це Гуам Дуо - освіжаючий крем, і Гуам Сіно з глиною. До складу кремів входить екстракт водоростей, гарденії, олія рисових висівок, протеїни сої і пшениці. До складу Гуам дуо входить ментол, а Гуам Сіно - біла глина. Обидва креми роблять зміцнюючу і ліфтингову дію на шкіру грудей. Ціна - 1240 грн.

Крем для бюста Evinal (Евіналь)

У складі крему плацента, але при цьому виробник стверджує, що крем негормональний і може використовуватися навіть під час вагітності і годування грудьми. У цьому видиме або цілеспрямоване введення покупця в оману або звичайна неписьменність. Будь-яка плацента містить велику кількість гормонів. Саме із-за гормонів і стало розвиватися виробництво плацентарної косметики.

Саме із-за них воно поступово втратило свої лідируючі позиції, оскільки у будь-яких гормонів окрім тих, що виробляються природним чином в організмі, є побічні ефекти. Окрім плаценти крем містить вітаміни і екстракти рослин, які підвищують пружність і роблять шкіру гладкою. Ціна - 250 грн.

Крем "Корівка"

Насправді універсальний крем для тіла, який можна використати і для шкіри грудей. Містить доглядаючий комплекс з фітофлораном, білий бджолиний віск, гліцерин.

Не містить парабенів і іншій хімії, тому довго вбирається, але відмінно пом'якшує і захищає шкіру. Ціна банки 250 мл - 25 грн.

Активна емульсія для моделювання бюста - Slim Body від Markell

А ось і обіцяний хороший крем для зміцнення грудей за невеликі гроші

Нині і в аптеках, і в звичайних магазинах, і в онлайн-магазинах почала з'являтися Активна емульсія для моделювання бюста - Slim Body від Markell.

У складі засобу комміферолін, яке сприяє зміцненню і поліпшенню форми бюста, еластин і колаген для підвищення пружності шкіри, олія мигдаля і екстракт ламінарії, які прекрасно зволожують і живлять шкіру. Ціна - 140 грн.

Потрібно знати, що в процесі формування молочних залоз велику роль грає вживана їжа. Дізнайтеся, від яких продуктів ростуть груди.

Відомо, що кожна четверта жінка невдоволена формою своїх грудей. Чи здатні вправи для збільшення бюста в домашніх умовах.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Креми | Переглядів: 112214 | Додав: breast | Тегі: крем, будова, масаж | Рейтинг: 5.0/4