Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Домашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправ


Купити крем для збільшення грудей

Навряд чи який-небудь хлопець наважиться признатися своїй дівчині в тому, що вважає її груди не дуже великими. Крім того, вважається, що справа зовсім не у розмірі молочних залоз. І це правда. Але жінки, що мають великі груди, завжди упевненіші в собі.

Інші ж, намагаючись придбати спокусливі форми, все частіше замислюються про те, як це зробити - чи вибрати хірургічний метод або ж звернути увагу на домашнє збільшення грудей.

Способи збільшення грудей

Багато жінок вирішують цю проблему кардинально, збільшуючи груди імплантантами. Усі інші, у яких фінансові можливості обмежені, або вони просто не хочуть піддатися втручанню хірурга, намагаються збільшити груди іншими способами, про які ми і хочемо розповісти в цій статті.

На першому місці знаходиться увесь спектр широко розрекламованих косметичних засобів. Це і гелі, і сироватки, і спеціальні крему для збільшення грудей. У них містяться фітоестрогени - речовини, стимулюючі збільшення приливу крові до залоз грудей, завдяки чому відбувається прискорення обміну речовин. Після застосування цих косметичних засобів відзначається тимчасове розбухання грудей, але, як тільки засоби перестають приймати - груди знову приймають колишні розміри.

А чи допоможе мені дієта?

У деяких псевдонаукових джерелах стверджується, що домашнє збільшення грудей можна робити із застосуванням спеціальної дієти, в якій використовується підвищений вміст фітоестрогенів. В першу чергу, йдеться про бобові і зернові культури. Яким чином збільшуються груди при вживанні цих продуктів, нікому невідомо.

Деякі ради з приводу того, як здійснити збільшення грудей в домашніх умовах, дуже безглузді і наївні. Наприклад, радять випивати щодня по літру пива. Але широко відомо, що вживання великої кількості хмільного напою є справжнім ворогом краси.

Наявність набряків, мішків під очима, запаху з рота, похмілля і пивного животика підтверджує цей аргумент. Для того, щоб жіноча репродуктивна система нормально функціонувала, регулярно дозволяти собі пивні узливання взагалі протипоказано!

Не потрібно ризикувати здоров'ям, щоб перевірити на собі сумнівні рецепти збільшення грудей.

Для стимуляції приливу крові часто застосовують і доморослі методи, до яких відносяться дратівливі мазі, йодна сіткагірчичники

Перед тим, як наважитися застосувати до себе ці методи екзекуції, потрібно згадати про те, що шкіра ваших грудей має надзвичайну чутливість, і застосування цих методів може легко привести до опіків і далекосяжних неприємних наслідків.

Ефект від вакуумної стимуляції

Є тільки один широко рекламований метод, який може привести до реального результату, - це метод вакуумної стимуляції грудей за допомогою спеціального апарату. Але використати дешевий апарат в домашніх умовах, не проконсультувавшись з лікарем-фахівцем, дуже небезпечно для здоров'я.

Часто можна побачити рекламу і відверто шарлатанських способів збільшення грудей, тобто ради скористатися гіпнозом, магією, змовами, і іншою подібною нісенітницею. Якщо у вас багато зайвих грошей, і вам не жаль їх витратити, можете використати і цей спосіб розлучення з фінансами. Проте купувати бюстгальтер на пару розмірів більше квапитися не потрібно, тому що позитивного результату ви точно не дочекаєтеся. Інакше кажучи, стара жіноча мрія про збільшення грудей - це можливість заробити масі шахраїв і пройдисвітів.

Виникає питання - чи можливо самостійно збільшити груди? Відповідь на це питання позитивна, але для цього доведеться докласти немало зусиль.

Доведеться згадати шкільний курс анатомії, де розповідається про внутрішню будову жіночих грудей. Нижче молочної залози розташовані м'язи грудей, які треба тренувати для того, щоб груди помітно збільшилися і одночасно підтягнулася шкіра.

Розроблені декілька простих вправ, які спрямовані на зміцнення грудних м'язів. Якщо систематично тренуватися, носити якісний бюстгальтер, і застосовувати крему, шкіри, що підвищують пружність, то можна добитися цілком пристойного ефекту.

Вправи, спрямовані на збільшення грудей

Одна з найефективніших вправ - жим лежачи.

  • Вихідна позиція - ляжте на підлогу, візьміть в руки гантелі і притисніть їх до грудей. Починайте піднімати гантелі від грудей догори і знову опускайте у вихідну позицію. Потрібно постаратися повторити цю вправу три рази, зробивши гантелями по вісім жимів. Спочатку робіть вправу, використовуючи гантелі невеликої ваги, збільшуючи поступово вагу гантелей.

Вправа - з віджиманнями від підлоги

  • Щоб підтримувати груди в пристойній формі, потрібно повторювати віджимання від підлоги не менше десяти разів. Починати вправи потрібно обережно, виконуючи віджимання по можливості і не перевантажуючись.

Можливо, вищеописані вправи виявляться занадто складними для вас, тоді потрібно розпочати з вправ біля стіни. Тут вам не знадобиться випробовувати позамежні навантаження, і ви зможете тренувати без утруднень м'язи грудей.

  • Спочатку слід притулитися до стінки спиною, скласти докупи долоні, неначе ви молитеся. Це вихідна позиція. Тепер потрібно так здавити долоні, щоб відчути, як напружилися м'язи грудей. У такому положенні потрібно злічити до десяти і не розслабляти їх, одночасно витягаючи руки, тримаючи долоні вперед. Утримуючи напружений стан, потрібно відрахувати до десяти. Після цього можна розслабитися і повернутися у вихідну позицію. Продовжувати вправу треба до відчуття втомі в грудних м'язах.

  • Треба упертися в стіну долонями і давити на неї, ніби намагаючись зрушити. Вправа направлена на роботу грудних м'язів, а не спинних. Виконувати вправу слід мінімум три, максимум п'ять разів, не менше двох хвилин підряд. Таку вправу можна виконувати не лише стоячи, але і для зручності сісти.

  • Треба сісти на випорожнення, утримуючи в прямому положенні спіну. Узявши гантелі в руки, слід зігнути руки в ліктях, потім розвести руки, продовжуючи стискати гантелі, на усю ширину плечей, щоб розтягнути м'язи. Виконувати цю вправу слід часто, не менше тридцяти підходів, і можна згодом не контролювати лікті.

Завершити цей комплекс вправ, спрямованих на збільшення грудей, можна виконанням додаткової спокійної розтяжки грудних м'язів. У ідеальному випадку виконання цієї вправи полягає у висінні на шведській стінці або перекладині. Слід продовжувати виконувати вправу, поки не втомляться руки. Можна також потримати досить важкі гантелі впродовж декількох хвилин в розслаблених руках.

Виконання такого комплексу найпростіших фізичних вправ призводить до відмінного ефекту. Наслідуючи наші рекомендації, ви переконаєтеся, що збільшення грудей в домашніх умовах без операції цілком можливо. Якщо хочете добитися відмінного ефекту, про який мріяли багато років, то можна адже і потрудитися.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11736 | Додав: breast | Тегі: гімнастика, вправи, крем | Рейтинг: 5.0/1