Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Гімнастика для красивих грудей - зміцнення і підтяжка грудей від Каміли Волер


Купити крем для збільшення грудей

Каміла Волер (Kamilla Voler) - автор відомої гімнастики для обличчя Self - lifting, після успішних результатів, отриманих багатьма жінками, що практикують її гімнастику для обличчя, зайнялася вирішенням проблеми відвисання власних грудей. Разом із спортивним лікарем вона розробила комплекс вправ для грудей, узагальнивши позитивний досвід, що накопичився.

Я розробила комплекс вправ для грудей, як і програму "селф-ліфтинга" для обличчя, знову ж таки разом із спортивним лікарем, адже на той час у мене набралося досить позитивного досвіду. Ви, зрозуміло, представляєте мою радість, коли після тренувань за цією програмою я проходила чергове обстеження у гінеколога, і він з повагою сказав: "У вашому віці (а було мені рівно 47 років) ви могли б носити футболку без бюстгальтера! Повірте: не лише ваше обличчя виглядає куди молодше, але і груди у вас по формі і пружності - як у юної дівчини".

Зроби груди красивими - Вправи для зміцнення бюста - Частина 1

Свій авторський комплекс вправ для зміцнення, пружності, підтяжки грудей Self - lifting Каміла Волер описала в книзі "Зроби груди красивими". Російською мовою книга була видана давно і дуже маленьким накладом, тому знайти її в оригіналі, практично, неможливо. Каміла Волер обіцяє видимі результати по зміцненню і підтяжці грудей через 20 днів.

Будь-які груди, незалежно від віку, можуть бути красивими і привабливими, високими і пружними. За це відповідають дві м'язові групи - грудна мускулатура, що утворює природну підтримку молочних залоз і треновані м'язи спини, що надають хорошу осанку.

Комплекс вправ для зміцнення, пружності, підтяжки грудей розвиває, саме, ці групи м'язів. Тренування м'язів дозволяє повернути красивий, пружний бюст.

Комплекс вправ для зміцнення і підтяжки грудей.

Комплекс вправ для красивих грудей Self - lifting включає 24 вправи для початківців, додатково, 9 вправ з гантелями і еластичною стрічкою для тренованих. Спробуйте спочатку усі вправи і виберете самі відповідні для себе 10 вправ. Виконувати щодня треба комплекс з 10 вправ впродовж 20 днів.

Починайте виконувати вправи з 10 повторень, поступово, за 10 днів, доведіть число повторень кожної вправи до 20 разів. Далі виконуйте вправи по 10 повторень кожне, впродовж наступних 10 днів. Після двадцяти днів тренувань, Ви повинні відмітити видимі поліпшення форми свого бюста. Далі для підтримки форми досить виконувати вправи по 10 хвилин 3 рази в тиждень.

Для легшого запам'ятовування вправ, кожному з них Каміла Волер дала асоціативні назви.

1. Вправа "Ловець зірок" (виконується в якості розминки)

 

Стоячи навшпиньках, намагайтеся схопити уявну зірку, швидко витягаючи вгору по черзі то ліву, то праву руку, і при кожному "захопленні", вгорі, стискайте кисть в кулак.

Коментар: ця вправа зміцнює спинну мускулатуру і розпрямляє спину, повертає колишній зріст.

2. Вправа "Танцівниця"

 

Витягніть руки в сторони, потім опустите їх вниз злегка зігнувши в лікті. Кисті спрямовані всередину. Далі, граціозно, як храмовые танцівниці, піднімайте кисті рук вгору.

Коментар: ця вправа надає красиву осанку, зміцнює грудну мускулатуру.

3. Вправа "Щасливий Слон"

 

Нахиліться вперед. Тримайте спину прямою, паралельно полу. Розмахуйте обома руками з боку убік, голову повертайте услід за руками.

Коментар: вправа зміцнює шию і спину, надає грудям пружність за рахунок розслаблення грудних м'язів.

4. Вправа "Чудова посмішка"

Широко посміхніться, поклавши два пальця на обличчя по обидві сторони куточків губ. Ви відчуєте, як груди підводяться при кожній посмішці.

Коментар: вправа зміцнює бюст і одночасно тренує і підтягує щоки.

5. Вправа "Альбатрос"

 

Встаньте прямо, трохи розставивши ноги. Руки витягніть в сторони, долоні повернені догори. Відведіть руки назад, поверніться в початкове положення.

Коментар: вправа розвиває великі і малі грудні м'язи.

6. Вправа "Тенісний м'яч"

Початкове положення теж. Візьміть тенісний м'яч, ритмічно, з силою стискайте його руками, лікті направляйте вперед і в сторони. За відсутності м'яча, можна стискати просто долоні.

Коментар: ця вправа дуже добре розвиває грудну мускулатуру. Обов'язково включите його у свій щоденний комплекс з десяти вправ.

7. Вправа "Піраміда"

 

Сядьте на випорожнення, плечі відведені назад. Підніміть вверх руки, злегка зігнуті в лікті, і з'єднаєте долоні над головою. Поверніть голову управо, а правий лікоть при цьому відведіть назад. Поверніться в початкове положення. Аналогічно, в інший бік.

Коментар: вправа окрім тренування грудних м'язів, покращує осанку.

8. Вправа "Відкрита книга"

 

На витягнуті вперед руки (долоні вгору), покладете по товстій книзі. Відведіть руки через сторони назад. Виконуйте вправу в основному за рахунок грудних м'язів. Руки намагайтеся не опускати.

Коментар: вправа зміцнює спину і підтягує груди.

Порада професіонала : професійні тренери радять, все-таки, замість книг використати гантелі.

9. Вправа "Колиска"

 

Встаньте прямо, зігніть руки в лікті і схрестіть перед грудьми, долоні покладете на лікті. Підніміть схрещені руки, чинячи при цьому опір кистями рук.

Коментар: дуже хороша вправа для зміцнення опорних м'язів грудей.

10. Вправа "Крила"

 

Встаньте прямо, з'єднайте руки перед собою так, щоб поглиблення між великим і вказівним пальцями рук торкнулися один одного. Підніміть лікті до рівня шиї, при цьому з силою упирайтеся руками.

Коментар: вправа допомагає зберегти природний природний бюстгальтер.

11. Вправа "Ножиці"

 

Встаньте прямо, ноги разом. Витягніть руки в сторони, долоні вниз. Схрестіть витягнуті руки перед грудьми, чергуючи то праву над лівою, то ліву над правою.

Коментар: ця вправа розігріває і розтягує грудні м'язи.

Чарівна модель Олеся повторила для Вас ілюстрації до вправ з книги Каміли Волер "Зроби груди красивими". А на додаток відео інструкція з вправами для обличчя від Каміли Волер.

Продовження комплексу вправ для зміцнення і підтяжки грудей

Відео: Каміла Волер і її відомий селф-ліфтинг для обличчя

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11935 | Додав: breast | Тегі: гімнастика | Рейтинг: 5.0/1