Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves


Купити крем для збільшення грудей

Нагадаємо нашим читачкам, що тільки в комплексі з іншими засобами досягається швидкий і позитивний результат. Використайте в комплексі з тренажером, крем і масаж для грудей.

Інструкція для Easy Curves - тренажера для поліпшення форми грудей

Концентруйтеся на скороченні м'язів грудей

  • Найважливішим при проведенні зайняття з Easy Curves являється скорочення м'язів.
  • Надзвичайно важливо концентрувати увагу на м'язах грудей під час зайняття з Easy Curves.
  • Перші пару тижнів займайтеся перед дзеркалом і спостерігайте за роботою м'язів.

Незалежні відгуки про тренажер. Відео презентація тренажера для грудей

Дихання. Дуже важливо правильно дихати!

Намагайтеся дихати в нормальному темпі під час вправ. Вдихайте, коли розтягуєте Easy Curves, і видихайте, коли стискаєте його.

Правильна осанка

Під час зайняття тримаєте спину прямо (у природному положенні), груди вперед.

Правильна осанка при вправах на груди Неправильна осанка при вправах на груди

Положення рук

Щоб забезпечити максимальний ефект від зайняття, під час виконання вправ тримаєте руки в повністю витягнутому положенні з невеликим вигином в ліктях.

Правильне положення

Неправильне положення

Неправильне положення

Руки з невеликим вигином в ліктях. Не згинайте руки занадто сильно. Не випрямляйте занадто руки.

Перед початком зайняття проконсультуйтеся з лікарем-терапевтом.

Коли займатися

Використайте Easy Curves щодня. Є дві програми тренування з тренажером (Програма А, Програма В). Дуже важливо чергувати ці програми. Скажімо, в перший день ви робите вправи з програми А, а в другий день - вправи з програми В. Кожна програма займе у вас близько 5 хвилин в день.

1 День 2 День 3 День 4 День 5 День 6 День 7 День
Програма А Програма В Програма А Програма В Відпочинок Програма А ... і т.д.

Візьміть за правило займатися з використанням Easy Curves щодня уранці або увечері. Просто виберіть найбільш відповідний для вас час.

Скільки займатися

Кожна програма містить 5 вправ. Робіть по 20 повторень кожної вправи (примітка: одно повторення включає одно розтягування і стискання - повернення у вихідну позицію). Таким чином, ви зробите 20 повторень вправи 1, потім почнете робити 20 повторень вправи 2, вправи 3 і так далі. При цьому вам не потрібно робити перерви на відпочинок між вправами, просто переходите від однієї вправи до наступної вправи, поки не закінчите усю програму.

Регулювання рівня опору Easy Curves

Установите для себе такий рівень опору, щоб обов'язково робити по 20 повторень кожної вправи, таким чином, щоб з 15 по 20 повторень ви відчували значне зусилля. Поступово, з часом, коли ви відчуєте, що м'язи досить зміцніли, збільшуйте опір на тренажері повтором циферблату. Рівень 1 - найлегший, рівень 6 - найважчий.

Баланс і положення рук при зайнятті з Easy Curves

Держіть руки по центру рожевого руків'я. Використайте м'які, плавні рухи.

Візьміть до уваги, що це нормально, якщо одна із сторін тренажера стискається швидше за іншу, це ніяк не впливає на ефективність зайняття.

Оскільки тренажер для грудей Easy Curves має унікальний дизайн, кожна рука відчуватиме однакову силу стискування

Приміром, якщо ваша ліва рука зазнає тиску в 4,5 кг, то це означає, що ваша права рука також зазнає тиску в 4,5 кг, і абсолютно неважливо, що відбувається посередині).

Розігрівання і потягування

Перед початком зайняття з Easy Curves і після їх завершення необхідно виконати декілька вправ на розтягання м'язів впродовж 10-20 секунд. Затримайтеся в процесі потягування на 5-8 секунд. Обов'язково розігрійте і потягніть м'язи перед зайняттям з Easy Curves.

Розмінка

Розігрівання м'язів грудей

Підніміть руки вгору, тримайте їх паралельно голові і тягніть назад, розтягуючи грудні м'язи. Витягніть руки перед собою, розтягуючи по змозі, щоб розтягнути верхні м'язи спини і плечей.

Комплекс вправ А (20 повторень кожної)

1. Прямо перед собою вгору і вниз: ліва рука

Вправа 1 Встаньте прямо, тримаєте тренажер прямо перед собою, права рука внизу на рівні трохи нижче талії, ліва рука на верхньому руків'ї. Тягніть тренажер обома руками до повного розтягування, потім повертайте його в початкове положення.

Під час руху тримаєте руки злегка зігнутими (не робіть вправу прямими руками) і концентруйтеся на грудних м'язах.

2. Прямо перед собою вгору і вниз: права рука

Ця вправа виконується так само, як і вправа №1, тільки права рука вгорі, а ліва внизу.

Тягніть тренажер обома руками до повного розтягування, потім повертайте його в початкове положення. Під час руху тримаєте руки злегка зігнутими (не робіть вправу прямими руками) і концентруйтеся на грудних м'язах.

3. Руки перед собою долонями вгору на рівні грудей

В цій вправі ви тримаєте тренажер на рівні грудей перед собою злегка зігнутими в ліктях руками. Тягніть тренажер обома руками до повного розтягування, потім повертайте в початкове положення. Під час руху тримаєте руки злегка зігнутими і концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення. Руки перед собою долонями вгору на рівні грудей

4. Руки перед собою долонями вгору і підняті вгору

Держіть тренажер на повністю витягнутих і піднятих руках долонями вгору. Тягніть тренажер обома руками до повного розтягування, потім повертайте в початкове положення.

Під час руху тримаєте руки прямими і концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення.

5. Руки перед собою долонями вгору на рівні талії

Це вправа ідентична вправам 3 і 4, за винятком того, що ви тримаєте руки на рівні талії. Руки також знаходяться в повністю витягнутому положенні із злегка зігнутими ліктями. Під час руху тримаєте руки злегка зігнутими і концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення. Руки перед собою долонями вгору на рівні грудей

Комплекс вправ В (20 повторень кожної)

1. По діагоналі: ліва рука

Держіть тренажер перед собою під кутом 45 градусів. Ліва рука на верхньому руків'ї, права на нижній. Розтягуйте тренажер під кутом 45 градусів і потім повертайте його в початкове положення.

Під час руху тримаєте руки трохи зігнутими в ліктях і концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення.

2. По діагоналі: права рука

Ця вправа виконується так само, як і вправа №1, тільки права рука знаходиться вгорі, а ліва внизу. Також зберігайте кут в 45 градусів.

Під час руху тримаєте руки трохи зігнутими в ліктях і концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення.

3. Руки зігнуті і підняті вгору

Держіть руки паралельно один одному і зігнутими в ліктях під кутом 90 градусів. Розтягуйте тренажер, зберігаючи кут в 90 градусів.

Передпліччя повинні залишатися прямими під час руху. Також концентруйтеся на скороченні грудних м'язів, коли повертаєте тренажер в початкове положення.

4. По діагоналі внизу: ліва рука

Виконуючи цю вправу, тримаєте тренажер з правого боку тіла і під кутом, як показано на малюнку.

Ліва рука знаходиться на верхньому руків'ї, а права на нижній. Розтягуйте тренажер, зберігаючи той же кут.

Під час виконання вправи руки мають бути трохи зігнуті в ліктях.

5. По діагоналі внизу: права рука

Ця вправа ідентично вправі №4, тільки ви повинні тримати тренажер з лівого боку тіла, при цьому права рука має бути на верхньому руків'ї, а ліва на нижній.

Під час виконання вправи руки мають бути трохи зігнуті в ліктях.

>>>> Скачати інструкцію <<<<

Додатковий секрет:

Використайте ваш Easy Curves щодня! Займаючись з Easy Curves перед дзеркалом, ви дійсно побачите поліпшення форми ваших грудей і її підйом. Не забувайте про комплексний підхід, додатково використовуйте креми і масажі.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11657 | Додав: breast | Тегі: гімнастика, тренажер | Рейтинг: 5.0/1