Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Японська методика - Вправи і Масаж для збільшення грудей


Купити крем для збільшення грудей

Японка Міеко Йошимару (Mieko Yoshimaru) прославилася своєю нестаріючою красою і тим, що змогла збільшити розмір свого бюста з розміру чашки "А" до розміру "H".

Збільшити груди самостійно на 4 розміри - міф або реальність?

Міеко Йошимару в молодості не відрізнялася розкішним бюстом і мала непропорційне тіло: розмір одягу верхньої частини тіла був на декілька розмірів менше, розміру одягу нижньої частина тіла.

Застосовуючи свій оригінальний метод, Міеко не лише збільшила груди, вона зробила тіло пропорційним, з красивими лініями.

Метод Міеко Йошимару грунтований на переміщенні жиру до грудей з живота, рук і спини за допомогою нескладних масажних рухів.

Головним, вона вважає регулярність зайнять і візуалізацію.

Саме з візуалізації починає свій курс по збільшенню грудей і збереженню молодості обличчя і тіла Міеко Йошимару у своїй школі краси "Венера" (Portovenere).

Уявляйте подумки себе такою, якою хочете стати, відносьтесь до усіх з добротою і любов'ю.

Для самої Міеко Йошимару ідеалом краси є незабутня красуня Мерлін Монро.

Перш ніж перейти до вивчення системи Міеко, рекомендуємо ознайомитися з силою самонавіяння і її результатами.

Масаж і вправи для збільшення грудей від Міеко

Міеко Йошимару рекомендує приділити догляду за грудьми 15 хвилин в день і результат не змусить себе чекати.

Нижче приведені вправи і масаж для збільшення грудей від Міеко Йошимару, які допомогли їй збільшити груди на декілька розмірів без хірургії.

1. Складіть долоні на рівні грудей. Зробіть глибокий вдих. Видихаючи, лічіть до 8 і давите подушечками великих пальців один на одного поки не відчуєте як напружилися ваші груди. Потім виконайте цю вправу вже не пальцями а долонями.  

Аналогічно, повторите цю вправу, тримаючи руки на рівні грудей ліворуч і праворуч від корпусу. Виконуйте на протязі 5-7 хвилин.

Ці рухи дуже добре тренують грудні м'язи і сприяють збільшенню.

Міеко Йошимару рекомендує робити такі вправи під час уранішнього умивання.

2. Добре розімніть верхню частину руки. Потім захопіть складку жиру на передпліччі і просувайте її до грудей. Якраз за рахунок цього жиру груди і наповнюватимуться. Сенс у тому щоб зігнати жир до грудей з іньших ділянок тіла.

Цю вправу можна виконувати у будь-який вільний час 5 разів на день по 5 хвилин для кожної руки.

3. Ляжте на спину. Добре розімніть верхню частину живота. Потім масажними рухами, прокатуйте жир з живота до грудей. Цю процедуру для збільшення грудей Міеко Йошимару робить перед сном близько 5 хвилин.

4. Хорошим доповненням до вправ є стимуляція біологічно активних точок "кеккай", розташованих на долоню вище за коліно, на внутрішніх поверхнях стегон. Розігрійти їх долонями, потім стискайте і поглджуйте близько 7 хвилин.

Ці точки активізують вироблення жіночих гормонів, що сприятливо впливає на стан грудей. Масаж цих активних точок можна виконувати мимохідь, наприклад, сидячи за чашкою чаю.

Як діє масаж і вправи від Мієко

І остання рекомендація Міеко Йошимару: спати на спині і не забувати представляти себе красунею з розкішним бюстом.

Масаж для збільшення грудей від Токуіро Намікоши

Відомий японський фахівець з точкового масажу Токуіро Намікоши вважає, що найбільш ефективний курс масажу для збільшення молочних залоз полягає в натисканні на щитовидну залозу, зону довгастого мозку, плечовий пояс і міжлопаткову область (див. мал. 1-3).

Окрім цього, рекомендується розминати молочні залози, що сприяє не лише їх збільшенню, але і допомагає зберегти форму грудей. Виконуйте увесь курс масажу щодня на ніч. Це особливо ефективно, якщо одночасно приймати ванну.

Техніка проведення самомасажу

1. 2. 3. 4.

Злегка нахиліть голову, покладіть подушечок великих пальців рук на верхні 2 точки (див. мал. 1) і давите на них з середньою силою впродовж 2 секунд. Повторіть 5 разів. Потім так само помасажуйте усі нижні точки. Повторіть серію натискань ще 2 рази.

Масаж цих точок не лише сприяє збільшенню молочних залоз і збереженню форми грудей, але і стимулює вироблення гормонів, що, у свою чергу, призводить до хорошого стану шкіри, збереження фігури, запобігає ранній сивині.

Після цих дій проводять самомассаж зони довгастого мозку. Для цього покладете подушечку середнього пальця будь-якої руки на відповідну точку (див. мал. 2), згори покладіть інший палець і зробіть 8-10 натискань, затримуючи тиск на точці 2-3 секунди.

Потім приступайте до самомассажу точок плечового пояса. Покладіть подушечок середніх пальців (руки схрестити) наточування (див. мал. 4) і виконайте 8-10 натискань із затримкою тиску 5-7 секунд. Попросіть партнера помасажувати точки, якщо такої можливості немає, зробіть це самостійно, використовуючи гімнастичну палицю або масажер.

Розминаючий масаж грудних залоз виконуйте долонями обох рук одночасно круговими рухами в одну і іншу сторону. Тривалість процедури - 3-5 хвилин (див. мал. 4)

Відео: точковий масаж

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11972 | Додав: breast | Тегі: масаж грудей | Рейтинг: 5.0/1