Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Курс атлетичної гімнастики для збільшення грудей


Купити крем для збільшення грудей

Курс гімнастики для збільшення грудей

Спеціальні тренування дозволяють збільшити грудний м'яз, підвести молочну залозу, створити красивішу лінію грудей, поліпшити силует.

Енергійне опрацювання цієї області тіла сприятиме зменшенню жирового прошарку і активізації кровопостачання, що теж зіграє свою позитивну роль. З пропонованих вправ виберіть 3-4 і включіть їх в звичайне тренування.

1. Жим штанги широким хватом лежачи (див. мал.)

2. Розведення гантелей, виконувати лежачи (див. мал.)

3. Жим гантелей лежачи на похилій лаві (див. мал.)

4. Розведення гантелей лежачи на похилій лаві (див. мал.)

5. Відведення рук за голову лежачи на лаві (див. мал.). Цю вправу краще робити відразу після глибоких присідань, це розвиває грудну клітку, покращує осанку.

6. Віджимання від підлоги і від різновисоких опор. Наприклад, на одному тренуванні ви можете віджиматися від гімнастичної стінки (див. мал.), на іншій - від підлоги (див. мал.), на третій - від сидіння стулу (див. мал.).

При цьому зміцнюється грудний м'яз, формується красива форма грудей.

7. Вправа з гумовим джгутом. Встати, гумовий джгут розтягнути руками на рівні грудей, праву руку витягнути вперед, повернутися в початкове положення, той же рух повторити лівою рукою (див. мал.).

Вправи 3 і 4 добре впливають на м'язи верхньої частини грудей.

Складіть програму так, щоб в кожній вправі мінялася кількість повторень.
Наприклад, жим штанги лежачи виконуйте 10-12 разів, розведення гантелей - 14-16, вправа з гумовим джгутом - 12-14.

Виконуйте кожну вправу в 4 підходи; перерва - до 1 хвилини, у важчих вправах, наприклад жим лежачи, - до 2 хвилин.

Не чекайте швидких результатів, проявіть волю, наполегливість і терпіння.
Через декілька місяців регулярного зайняття ви відчуєте задоволення від тренувань і помітите перші успіхи: покращає форма грудей, осанка, ви станете граціозніші.

Контрастний душ - гімнастика для судин

Контрастний душ - це гімнастика судин і очищення клітин шкіри, їх дихання.

Душ треба приймати починаючи з холодної води, потім пустити гарячу і знову холодну. Таких змін температур повинно бути не менше 11, по хвилині на кожну. Обливання холодною водою потрібно розпочинати з п'ят, а гарячіше - з плечей. Температуру води знижуйте поступово. Закінчуйте обливання завжди холодним душем.

Завдяки контрастному душу ви поліпшите циркуляцію крові, м'язовий тонус і отримаєте прекрасний настрій на цілий день. Приймайте контрастний душ кожен ранок після закінчення тренувань.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11904 | Додав: breast | Тегі: гімнастика, вправи | Рейтинг: 0.0/0