Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Масаж Шиацу для зміцнення і збільшення грудей. Додаткові активні точки


Купити крем для збільшення грудей

Точковий масаж для підйому, укріплення і збільшення грудей

Посилити ефект від точкового масажу для підйому і збільшення грудей допоможе стимулювання додаткових біологічно активних точок, розташованих на плечах, спині, навколо щитовидної залози, на лобковій кістці.

Дія на ці точки посилить циркуляцію крові і лімфи, зміцнить м'язи спини, збільшить секрецію жіночих гормонів, поліпшить загальний стан організму.

Основні точки акупунктури для підйому і збільшення грудей розташовані навколо молочних залоз і у великих лімфатичних вузлів.

Перед застосуванням точкового масажу Шиацу для збільшення грудей, заздалегідь вивчите розташування потрібних точок і спосіб впливу на них.

Як впливати на точки акупунктури, що таке цунь, які є протипоказання.

Додаткові точки Шиацу для красивих грудей

Стимулювання додаткових активних точок для красивих грудей розпочинайте з активних точок щитовидної залози (ST9, ST10), далі продовжуйте впливати на точки зони довгастого мозку (GV 15), плечі (GB 21), верхній плечовий пояс (GV 12, SI 11, Bl 13, Bl 14, Bl 16), нижню частину живота (CV 2, ST 30).

Активні точки щитовидної залози

На передній поверхні шиї, в зоні щитовидної залози розташовані парні точки ST9, ST10.
Стимулювання активних точок навколо щитовидної залози стимулює вироблення гормонів. Благополучний гормональний фон сприяє збереженню фігури і загальному хорошому стану шкіри.

Жінки мусульманських гаремів споконвіку знали і використали цей прийом для збереження привабливості і свіжого зовнішнього вигляду.

Як впливати на активні точки ендокринних залоз

Впливати на активні точки щитовидної залози найзручніше, трохи нахиливши шию вперед. Подушечкою великого пальця натискайте на точку на передній поверхні шиї впродовж 2 секунд. Повторіть дію по 5 разів на кожну точку.

Проведіть повну серію натискань справа і ліворуч по 3 рази.

Дія на активні точки ендокринних залоз, також запобігає ранньому посивінню волосся.

Добрий результат дає застосування цього методу під час прийняття ванни.

Порада: Будьте акуратні, в цій зоні розташовані сонні артерії, не перестарайтеся! Не давіть одночасно на парні точки ліворуч і справа, може закрутитися голова.

Порада: За наявності захворювань щитовидної залози не стимулюйте ці точки без попередньої консультації ендокринолога.

Точки на спині і плечах

На плечах і верхньому плечовому поясі розташована група активних точок : точка GV 12 і парні точки GB 21, SI 11, Bl 13, Bl 14, Bl 16.

Стимулювання цих точок зміцнює м'язи спини, задіяні у формуванні міцного м'язового бюстгальтера, який утримує молочні залози в анатомічно правильному положенні, а також сприяє збереженню хорошій осанці, що дуже важливо для зовнішнього вигляду грудей.
Крім того, точковий масаж шиацу цих точок нормалізує сон, знімає головний біль і болі в спині, заспокоює серцебиття, кашель, астму.

Точки на лобковій кістці

На лобковій кістці розташовані важлива точка CV 2 і парні точки ST 30.

Дія на ці точки нормалізує гормональний баланс, усуває застій крові в статевих органах, є відмінною профілактикою жіночих хвороб, сприяє хорошому стану жіночих грудей.

Окрім підйому бюста, стимуляція акупунктурных точок додатково допоможе впоратися з набряками, безсонням, гінекологічними захворюваннями, зробить загальний омолоджуючий ефект. А головна перевага точкового масажу Щиацу в тому, що його цілком можна освоїти і застосовувати самостійно, поліпшити свої груди, не прибігаючи до дорогих процедур і мамопластиці.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11982 | Додав: breast | Тегі: масаж грудей | Рейтинг: 0.0/0