Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Правильна техніка дихання при виконанні вправ Бодіфлекс


Купити крем для збільшення грудей

Бодіфлекс - це система аеробних вправ, тобто особливу увагу необхідно приділити, саме, правильному диханню, при якому сильний видих йде за швидким вдихом. Прискорений пульс і прискорене дихання заряджають енергією і вводять в аеробний стан.

Техніка правильного дихання бодіфлекса

Як правило, ми дихаємо тільки верхньою частиною легенів, зупиняючись десь посередині грудям. Щоб переконатися в цьому, Грир Чайлдерс пропонує провести експеримент: ляжте на підлогу і покладіть на живіт звичайну книгу, через ніс вдихніть і ротом видихніть. Коли Ви навчитеся дихати повними грудьми, книга підніматиметься при вдиху.

Бодіфлекс - дихання

Техніка дихання бодіфлекса включає 5 етапів: видих, вдих, сильний видих, затримка дихання (при цьому опустити голову і втягнути живіт), вдих.

Початкове положення: ноги на ширині 30-35 сантиметрів, руки спираються долонями на трохи вище за коліна (поза волейболістки), дивитеся прямо перед собою.

Початкове положення: ноги на ширині 30-35 сантиметрів, руки спираються долонями на трохи вище за коліна (поза волейболістки), дивитеся прямо перед собою.

Етап 1. Видихніть через рот усе повітря з легенів.

Складіть губи в трубочку і рівномірно, повільно видихніть через рот усе повітря, що застоялося в легких, без залишку. Звільнивши легені, зупиніться і стисніть губи.

Етап 2. Швидко зробіть через ніс вдих.

Не відкриваючи рота, швидко наповните повністю легкі повітрям. Робіть вдих різко і шумно. Вдих - найважливіша частина вправи, оскільки, саме, глибокий вдих прискорює аеробний процес.

Етап 3. Видихніть через рот усе повітря.

Коли легені заповнені повітрям повністю трохи підведіть голову. Стисніть губи, злегка закусіть їх. Через 1-2 секунди широко розкрийте рот і різко видихніть повітря. Повинен вийти глибинний звук "пах", який йде знизу, з діафрагми, а не з горла. Освоїти цей глибокий, досить складний видих Вам допоможе відео урок Greer Childers*. Спочатку, можливо, Ви навіть закашляєтеся, але нічого страшного, спробуйте знову видихнути, саме, з глибини легенів. Коли видих буде зроблений правильно, вийде свистячий звук - "пах".

Етап 4. Затримайте дихання і втягніть живіт на 8-10 секунд

Коли після 3 етапу повітря в легенях не залишилося, закрийте рот і затримайте дихання на 8-10 секунд. Нахиліть голову до грудей, втягніть шлунок і підніміть його як можна вище. Тримайте живіт втягнутим, не вдихаючи впродовж усього етапу. Саме під час цього етапу, з втягнутим животом, виконуються вправи бодіфлекса.

Етап 5. Розслабтеся і зробіть вдих.

Розслабтеся, зробіть вдих і відпустіть м'язи живота. Під час вдиху, Ви повинні відчути, як повітря з силою уривається в легені, вийде звук схожий на схлип.

Дуже важливо освоїти техніку дихання бодіфлекса для ефективного виконання вправ комплексу! Тому дивіться онлайн правильну техніку дихання бодіфлекса у виконанні Greer Childers:

Система бодіфлекс пропонує окрім системи дихання декілька вправ для зміцнення грудних м'язів. Ці вправи допоможуть підняти груди і запобігти їх обвисанню.

Перед виконанням цієї вправи долоні треба скласти перед грудьми лицем один до одного. Лікті треба тримати на рівні грудей, а долоні з максимальною силою здавлювати один з одним доки це можливо. Цю вправу варто повторювати як можна частіше.

Курс атлетичної гімнастики для збільшення грудей.

Наступна вправа - віджимання. Його можна виконувати від стіни або стоячи рачки. Руки треба тримати на ширині плечей. Повільно верхньою частиною тіла треба притулитися до поверхні. Вдихати треба при згині в ліктях. Живіт має бути втягнутий. Зайнявши початкове положення, треба видихнути. Виконувати вправу слід стільки разів, поки не з'явиться втома в м'язах.

Лежачи на твердій поверхні тримаєте в руках, витягнутих уздовж тіла, гантелі. На вдиху гантелі треба піднімати, на видиху - опускати. Кількість повторень мінімум 15 разів.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 111063 | Додав: breast | Тегі: гімнастика | Рейтинг: 5.0/1