Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Сучасні методи для підтяжки і збільшення грудей - Тест масажерів для жіночих грудей


Купити крем для збільшення грудей

Що вибрати: вібраційний, вакуумний масажер, міостимулятор для грудей

Збільшення грудей сьогодні є найпопулярнішою косметичною процедурою у жінок.
Але перш, ніж ви наважитеся йти в кабінет пластичного хірурга спробуйте безопераційні способи збільшення грудей в домашніх умовах: вправи, масаж, живлення, догляд.

На додаток до ручного масажу грудей, Ви можете використати салонні процедури, а також електронні або вакуумні масажери-стимулятори для грудей, призначені для використання в домашніх умовах.

Ми випробували деякі з подібних апаратів і приводимо для Вас невеликий звіт про враження і результати.

Найбільше з масажерів для грудей середньої цінової категорії нам сподобався масажер для грудей Breast Enhancer. Знього і почнемо огляд пристроїв для збільшення грудей.

Масажер для грудей збільшення і підтяжки грудей Breast Enhancer

Кому використати масажер для грудей

Масажер для грудей Breast Enhancer рекомендований:

 • для збільшення плоских грудей, у тому числі в підлітковому віці
 • для відновлення грудей, що опустилися, після годування
 • для збільшення лактації під час годування грудьми
 • для зміцнення і збереження пружності і красивої форми грудей
 • для корекції зовнішніх проявів вікових змін
 • для профілактики появи розтяжок і обвисання тканин грудей
 • для профілактики захворювань молочних залоз
 • для детоксикації і попередження хворобливих відчуттів в грудях під час ПМС

Судячи зі списку рекомендацій, такий пристрій має бути у кожної дівчини і жінки :)

Як діє масажер для грудей Breast Enhancer

Масажне облаштування мікрострумової терапії Breast Enhancer обладнане сучасним мікропроцесором, який генерує вібраційні коливання і створює інфрачервоне випромінювання в зоні додатка пластинів.

Масаж грудей покращує кровообіг, стимулює метаболізм в тканинах грудей, тканини отримують більше поживних речовин, підвищується поглинання тканинами грудей поживних речовин з лосьйонів і сироваток, посилюється лімфотік і детоксикація тканин.

Додаткова дія на активні точки на грудях стимулює секрецію жіночих гормонів естрогену і пролактіну.

За рахунок сукупності цих чинників, виходить ефект зміцнення і збільшення жіночих грудей. Рекомендований час дії 5-15 хвилин в день, по тривалості курс розрахований на 2 місяці. Після перерви, використання масажера можна продовжити.

Протипоказання до використання масажера для грудей

Як у будь-якого приладу мікрострумової терапії у масажера для грудей Breast - Enhancer є ряд протипоказань, якими не слід нехтувати. Не можна користуватися приладом в наступних випадках:

 • вагітність
 • наявність захворювань серця, гіпертонічна хвороба
 • перенесений інсульт, порушення мозкового кровообігу
 • підозра на злоякісні утворення
 • шкірні хвороби

Як використати тренажер для грудей

Пристрій, який ми перевіряли, зроблений з якісного полімерного матеріалу без сторонніх запахів, має великий зручний екран. Масажер просто використати. Пластинам-накладкам на молочні залози надається форми грудей (регулюється індивідуально). Пластини змащуються тонким шаром струмопровідного гелю на основі води і прикладаються до грудей. Для зручності, згори одягається звичайний бюстгальтер. Пластини підключаються до облаштування управління, на якому є можливість встановити потрібний режим і силу імпульсів.

Пульт управління зручно закріпити на бюстгальтері. Працює пристрій від 2-х пальчикових батарей. Інструкція англійською мовою додається.

Демонстрація цього масажера на онлайн відео

Які результати від використання масажера для грудей

Наші дівчата, що беруть участь в тестуванні приладів і засобів для грудей, мали абсолютно різні проблеми з грудьми. У однієї - малорозвинені, плоскі груди, інша з грудьми, що втратили пружність і форму після годування дитини, третя - з хорошими, красивими грудьми, але їй все-таки хотілося ще трохи додати об'єм грудей. Відповідно, очікування від масажера були різні.

Потрібно відмітити, що усі дівчата залишилися задоволені масажером і відчуттями від масажу, попри те, що за 4 тижні використання вау - ефекту вони не отримали, але прогрес в усуненні недоліків і посиленні достоїнств явно "на обличчя", вірніше на груди.

До речі, деякі з близьких наших дівчат спробували масажувати і інші місця на тілі і теж залишилися задоволені.

Примітка: Фото до і після, які зазвичай хочуть бачити читачі, наші экспериментаторши опублікувати на загальний огляд із зрозумілих причин відмовилися. Подібні фото в достатній кількості представлені на сайтах виробників і продавців пристроїв.

Порада: Замість спеціального електропровідного гелю можна використати будь-який гель на водній основі, наприклад, гель з алое віра.

Порада: Після закінчення процедури, можна нанести на груди поживну есенцію або олію на основі цілющих ефірних олій.

Попередження: Не намагайтеся додавати ефірні олії в крем, оскільки ефірна олія проникає в глибший шар, а услід, потягне за собою і речовини, не призначені для цього, наприклад, стабілізатори і консерванти. При звичайному нанесенні крему, ці речовини не проникають в глибокі шари шкіри і не представляють небезпеці інтоксикації.

Де купити масажер для грудей Breast Enhancer

Схожий масажер з'явився на українському ринку. Подивіться і КУПИТИ МАСАЖЕР ДЛЯ ГРУДЕЙ Breast Enhancer з доставкою поштою і оплатою післяплатою можна в інтернет-магазині. Доставка здійснюється в усі міста Росії, України, Білорусі, Казахстану.

Масажер для збільшення грудей Magic Massage Bra

Дорожча модель, масажер для збільшення грудей Magic Massage Bra має ті ж функції, як і дешевший екземпляр. Масажер для грудей Magic Massage Bra виконаний у вигляді бюстгальтера, оснащеного мікропроцесором, його зручніше носити і використати.

На жаль, наш екземпляр цього "Чарівного бюстгальтера" швидко вийшов з ладу, тому оцінити його ефективність не представилося можливим. Можливо, Вам повезе більше.

Що ще пробували?

Стимулятор грудей і вакуумний помповий масажер

Масажери-стимулятори грудей

Масажер-стимулятор грудей, дійсно, збуджує і викликає приємні відчуття, а ось чи варто його використати, як засіб збільшення грудей, думки розділилися.

Вакуумні пристрої для збільшення грудей

Ще один сучасний метод нехірургічного впливу - це вакуумні пристрої для збільшення грудей в домашніх умовах. Призначені вони, саме, для збільшення маленьких грудей, використати їх при грудях, що опустилися, сенсу немає.

Одним з найпопулярніших облаштувань цього напряму можна рахувати систему вакуумного масажу грудей компанії BRAVA. Пристрій складається з двох великих чаш-присосків, в які поміщаються молочні залози. Чаші приєднуються до пристрою, що управляє, створює вакуум, силу дії можна регулювати індивідуально.

Виробник обіцяє збільшення грудей, як мінімум на один розмір, вже через декілька місяців.

Подивитися, як користуватися вакуумним пристроєм для грудей можна на онлайн відео

Одна з наших учасниць з маленькими грудьми випробувала простіший вакуумний масажер для тіла і бюста Gezatone, але чисто з суб'єктивних причин, вирішила повернутися до масажера для грудей Breast Enhancer.

Можливо, Вам такі пристрої підійдуть більше

Міостимулятори для м'язів грудей

міостимулятори використовуються для пасивного тренування м'язів тіла, у тому числі м'язів грудей.

Принцип дії міостимуляторів грунтується на електричних імпульсах, які стимулюють нервові закінчення в "проблемних" місцях і, примушуючи скорочуватися м'язи в зоні дії.

Міостимулятори як і фізіотерапевтичні прилади, використовувані в традиційній медицині, стимулюють обмін речовин, кровообіг і лімфовідтікання, чинячи сприятливу дію на організм.

Істотно форму грудей процедура міостимуляції не поміняє, оскільки звернувшись до анатомічної будови жіночих грудей, ми бачимо, що жіночі груди в основному складаються із залізистої тканини молочних залоз і жирової тканини. Проте, якщо процедуру міостимуляції м'язів жіночих грудей робити правильно, можна добитися зміцнення грудних м'язів, за рахунок чого груди стануть більше пружними і підтягнуться.

Точки правильного розміщення електродів для стимуляції грудних м'язів у жінок.
До міостимуляції м'язів грудей частіше прибігають чоловіки для нарощування м'язової маси, для них результат очевидніший.

Жінкам з метою збільшення і зміцнення грудей додатково слід звернути увагу на масаж, стимулюючий секрецію жіночих статевих гормонів.

Перед проведенням процедури міостимуляції на грудях, жінкам обов'язково слід пройти огляд у маммолога, оскільки міостимуляція категорично протипоказана за наявності мастопатії, кіст, новоутворень.

Що вибрати: вібраційний, вакуумний масажер, міостимулятор для грудей?

Залежно від стану Ваших молочних залоз і Ваших завдань можна порадити підійти до вибору пристрою таким чином:

Проблема Вибір
Маленькі, плоскі груди Ви можете вибирати будь-який варіант, але одного міостимулятора для грудей буде недостатньо для реального збільшення грудей. Правда, багато пристроїв, які деякі називають міостимуляторами для грудей, насправді, не класичні міостимулятори, які повинні викликати скорочення м'язів, а використовують іншу дію, наприклад, вібраційний масаж, мікроструми, магнітотерапію.
Груди втратили тонус, обвислі Вибирати можна будь-який пристрій, окрім вакуумного масажера.

Для профілактики і здоров'я

 

Досить, універсального масажера для грудей, типу Breast - Enhancer, використати міостимулятори і вакуумні пристрої ні до чого. Замість міостимуляції включите в програми декілька вправ для зміцнення м'язів грудей і спини.

Для задоволення

А якщо Ви хочете поєднати корисне з приємним, то придивіться до масажерів, стимулюючих соски грудей.

 

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11853 | Додав: breast | Тегі: масаж, тренажер | Рейтинг: 0.0/0