Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Точковий масаж для збільшення грудей вдома. Активні точки на грудях


Купити крем для збільшення грудей

З давніх часів жіночі груди були показником здоров'я і привабливості жінки.

У наші часи багато жінок випробовують комплекси з приводу зовнішнього вигляду своїх грудей, йдуть на операції по маммопластиці, вводять в груди сторонні для організму препарати, використовують креми, мазі, компреси і інші народні засоби для збільшення грудей.

Тисячолітня історія китайської медицини зберігає сокровенні таємниці, знаючи які, можна впливати на внутрішні процеси організму за допомогою точок акупунктури, у тому числі на зростання молочних залоз жінки.

Точковий масаж для збільшення і зміцнення грудей грунтований на точковій дії на біологічно активні точки на тілі людини, які відповідають за вироблення і циркуляцію жіночого гормону естрогену, за лактацію і нервову провідність. Точковий масаж Шиацу відновлює гормональний баланс, стимулює обмін речовин, покращує кровообіг і доставку необхідних поживних речовин до тканин грудей, лімфотік, стан шкіри.

Щоденний 10-хвилинний масаж значно поліпшить стан Ваших грудей за короткий строк без дорогих процедур і без жодного ризику для здоров'я.

Окрім акупунктурных точок, що лежать навколо молочних залоз, для збільшення і підйому грудей використовують додаткові точки, розташовані навколо щитовидної залози, на спині, плечах, лобку. Всього ми розглянемо 10 основних точок і декілька додаткових, які легко стимулювати самостійно.

Перед застосуванням точкового масажу Шиацу для збільшення грудей, заздалегідь вивчите розташування потрібних точок і спосіб впливу на них.

Як впливати на точки акупунктури, що таке цунь, які є протипоказання.

Зверніть увагу, що активні точки мають легку хворобливість. Якщо біль при натисканні сильний або навіть з'явився холодний піт, ці симптоми не слід ігнорувати і необхідно проконсультуватися з лікарем, можливо, це сигнали захворювання, що вимагає термінового лікування.

1 Крок. Попередня підготовка перед точковим масажем

Виконуйте масаж теплими руками. Для цього розігрійте Ваші руки, добре потерев їх один об одного.

2 Крок. Розминка Лімфатичний масаж для грудей

Точковий масаж буде ефективніший, якщо спочатку Ви виконаєте декілька вправ на верхній плечовий пояс, що розігрівають і лімфу, що розгонять, і кров.

Лімфодренажний масаж грудей, також підвищить ефект від точкового масажу.

3 Крок. Точковий масаж для красивих грудей

Техніка виконання точкового масажу для підйому, зміцнення, збільшення грудей

Рахуючи 1-2-3-4-5, натискайте на точку, потім затримайтеся на 2-3 секунди і поступово на рахунок 5-4-3-2-1 ослабте тиск. Через 2-3 секунди повторите дію на акупунктурную точку. Для стимулювання грудей, кожну точку масажують не менше 5 разів. Симетричні точки масажуйте одночасно.

10 активних точок для збільшення і підйому грудей

Якщо у Вас недостатньо часу для виконання повного комплексу, то можна скоротити час точкового масажу, обмежившись найважливішими точками 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10

1. Точки для збільшення грудей - Точка Lu 1

Точка Lu 1 (Чжун фе/Центральний скарб) розташована на меридіані легенів під ключицею, на 1 цунь вниз від кінця бічного виступу ключиці.

Стимулювання точка Lu 1 покращує лімфообіг у великому грудному м'язі. Масаж цієї точки також показаний при маститі, бронхіті, астмі, болі в горлі, відчутті холоду, болях в плечі, нервових розладах.

2. Точки для збільшення грудей - Точка St 15

Точка St 15 (У-і/Ширма) розташована на меридіані шлунку по вертикальній лінії від соска до ключиці, між другим і третім ребрами (у 2-му міжреберному проміжку).

Стимулювання точки St 15 покращує циркуляцію крові в тканинах грудей і просування жіночих гормонів.

Масаж цієї точки також показаний при кашлі, респіраторних захворюваннях, астмі, плевриті міжреберної невралгії.

3. Точки для збільшення грудей - Точка St 16

Точка St 16 (Інь-чуан/Грудне вікно) розташована на меридіані шлунку по ключично-сосковій лінії вище за сосок, між третім і четвертим ребрами, якраз там, де починається опуклість жіночих грудей.

Це важлива точка, масаж якої, стимулює жіночу гормональну секрецію, покращує кровообіг і лімфообіг, сприяє просуванню жіночого гормону.

Стимуляція цієї точки показана при маститі, хронічному бронхіті, астмі, плевриті міжреберної невралгії.

4. Точки для збільшення грудей - Точка Gb 22

Точка Gb 22 (Юань-е/Вір води) розташована на меридіані жовчного міхура на бічній поверхні тулуба, на 3 цунь вниз від пахвової западини, в 4-му міжреберному проміжку. Ця важлива точка Gb 22 чітко визначається при піднятті плеча.

Стимуляція парних точок Gb 22 покращує циркуляцію крові і лімфи.
Масаж цих точок призначають, також при порушенні кровообігу, захворюваннях органів кровообігу, при збільшенні і запаленні лімфатичних вузлів на шиї і в пахвових западинах, при закупорці лімфатичних судин, захворюваннях молочної залози, плевриті і загальній слабкості.

5. Точки для збільшення грудей - Точка Gb 23

Точка Gb 23 (Чже-цзінь/Бічний м'яз) розташована на меридіані жовчного міхура на бічній поверхні тулуба, на 1 цунь вперед від точки Gb 22, майже на рівні соска.

Стимуляція парних точок Gb 23 покращує лімфообіг, кровообіг, просування жіночих гормонів.

Масаж цих точок призначають, також при кашлі, астмі, болях в грудях.

6. Точки для збільшення грудей - Точка Sp 18

Точка sp18 (Тянь-сі/Небесна ущелина) розташована на грудях, в 4-му міжреберному проміжку на відстані 2 цунь латеральніше соска.
Дія на цю точку стимулює молочну залозу, покращує секрецію молока при лактації.

Стимуляція цієї точки, також показана при маститі, болях в грудях, болі в серці, міжреберній невралгії.

7. Точки для збільшення грудей - Точка Sp 17

Точка Sp 17 (Ши-доу/Канал для їжі) розташована на грудях в 5-му міжреберному проміжку на відстані 6 цунь від середньої лінії тіла, на 2 цунь латеральнее лінії соска.

Дія на цю точку стимулює кровообіг і лімфообіг в тканинах грудей.
Стимуляція точки Sp 17 також показана при болях в грудях, анорексії, болі в животі, міжреберній невралгії.

8. Точки для збільшення грудей - Точка St 18

Точка St 18 (Жу-гень/Грудний корінь) розташована на каналі шлунку на грудях в 5-му міжреберному проміжку, на одно ребро нижче соска, на одній з ним вертикальній лінії.

Дія на цю точку стимулює молочну залозу, покращує секрецію молока при лактації.

Масаж точки St 18 також показаний при маститі, болях в грудях, при астмі, кашлі, бронхіті, респіраторних захворюваннях, міжреберній невралгії.

9. Точки для збільшення грудей - Точка Ki 23

Точка Ki 23 (Шень-фен/Друк духу) розташована на грудях в 4-ми міжреберному проміжку, на 2 цунь латеральніше середній лінії тіла.
Стимуляція правої точки Ki 23 показана при маститі, захворюваннях молочної залози, при кашлі, при лікуванні печінки, при глухоті і дзвоні у вухах.

Стимуляція лівої точки Ki 23 показана при захворюваннях молочної залози, порушенні лімфообігу, при затримці в організмі рідини, при порушеннях травлення, при гастриті, метеоризмі, печії, відрижці, нудоті, а також при при глухоті і дзвоні у вухах.

10. Точки для збільшення грудей - Точка Cv 17

Точка Cv 17 (Шань-чжун/Центр грудей) розташована на грудях, на одному рівні з 4-м міжреберним проміжком, по горизонтальній лінії сосків, в западині грудини.

Дія на цю важливу точку стимулює вироблення жіночого гормону естрогену, а також знімає стрес і покращує стан шкіри.

Стимуляція точки Cv 17 показана при захворюваннях маститі, бронхіальній астмі, бронхіті, при серцебитті і болі в серці, при звуженні стравоходу, блювоті, печії, відрижці.

У завершенні точкового масажу для грудей, дбайливо, не розтягуючи шкіру, масажними рухами втирайте крем для догляду за грудьми.

Щоденний 10-хвилинний точковий масаж Шиацу для грудей значно поліпшить стан Ваших грудей за короткий строк без дорогих процедур і без жодного ризику для здоров'я.

Крім того в результаті нормалізації гормонального балансу, хорошого обміну речовин, поліпшеного кровообігу і лімфотоку, Ваш організм оздоровитися, наповниться життєвою енергією, покращає стан шкіри, посвіжішає обличчя.

Посилити ефект від точкового масажу для підйому і збільшення грудей, а саме, додатково стимулювати циркуляцію крові і лімфи, посилити секрецію жіночих гормонів, допоможуть додаткові активні точки, розташовані навколо щитовидної залози, на лобковій кістці, спині, плечах.

Додаткові точки Шиацу для красивих грудей

Додаткові активні точки для збільшення грудей, зміцнення і підтяжки молочних залоз жінки

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 111009 | Додав: breast | Тегі: масаж грудей | Рейтинг: 5.0/1