Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Вправи для зміцнення і підтяжки м'язів грудей жінки - Комплекс "Зроби груди красивими"


Купити крем для збільшення грудей

Комплекс вправ для зміцнення, пружності, підтяжки грудей тренує грудні м'язи і дозволяє повернути красивий, пружний бюст. Частина друга. Публікується по оригінальному виданню: К. Волер "Зробіть свої груди красивими", 2001 р.

Комплекс Каміли Волер "Зроби груди красивими" - Частина 2

Гімнастика для красивих грудей Self - lifting Каміли Волер включає 24 вправи для початківців, 9 вправ з гантелями і еластичною стрічкою для тренованих. Увесь комплекс вправ для м'язів грудей виконувати не вимагається. Виберете самі відповідні для себе 10 вправ. Виконувати комплекс з 10 вправ треба щодня впродовж 20 днів.

Починайте виконувати вправи з 10 повторень, поступово, за 10 днів, доведіть число повторень кожної вправи до 20 разів. Далі виконуйте вправи по 10 повторень кожне, впродовж наступних 10 днів. Через 20 днів тренувань, Каміла Волер обіцяє нам значні поліпшення пружності і форми бюста. Далі для підтримки форми досить виконувати вправи по 10 хвилин 3 рази в тиждень.

Комплекс вправ для зміцнення і підтяжки грудей

Перші одинадцять вправ для зміцнення, пружності і підтяжки грудей ми розглянули на сторінці - Вправи для зміцнення грудей Каміли Волер "Зроби груди красивими". Частина 1.

12. Вправа під назвою "Подушка"

 

Встаньте прямо, ноги разом. Візьміть невелику подушку, підніміть її на рівень грудей. Ритмічно стискайте з силою подушку.

Коментар: вправа тренує великий і малий грудний м'яз, - ті що формують основу природного м'язового бюстгальтера.

13. Вправа з назвою "Опора для підборіддя"

 

Встаньте прямо, руки перед грудьми, лікті на висоті плечей. Покладіть долоні одна на одну. Натискайте підборіддям на складені долоні, як можна сильніше, долаючи опір рук. Повторіть вправу 20 разів.

Коментар: вправа зміцнює не лише м'язи грудей, але і шиї, формує хорошу осанку, що дуже важливо для красивих грудей.

14. Вправа під назвою "Кобра"

Вправа виконується лежачи на животі. Ноги тримаєте і разом. Руки зчепите за головою. З цього положення піднімайте голову, лікті, при цьому, тягніть вперед.

Коментар: вправа сприяє природному підйому грудей.

15. Вправа під назвою "Жук на спині"

 

Вправа виконується лежачи на спині. Руки покладете уздовж тіла, долоні вниз. Підтягуйте коліна до грудей. Старайтеся, щоб, плечі і лікті не рухалися, а рух відбувався тільки за рахунок мускулатури грудей.

Коментар: вправа підвищує пружність грудей.

16. Вправа під назвою "Круги руками"

 

Встаньте прямо, трохи розставивши ноги. Руки витягніть в сторони, долоні повернені вниз. Робіть кругові рухи руками спочатку вперед, потім назад.

Коментар: вправа зміцнює грудну і спинну мускулатуру.

17. Вправа під назвою "Я зможу"

 

Прийміть упор руками об сидіння двох стільців. З положення "упор лежачи" віджимайтеся, піднімаючи верхню частину тіла тільки за рахунок сили м'язів рук. Стегна тримаєте нерухомими.

Вправа дуже добре зміцнює грудні м'язи і підіймає груди. 

18. Вправа під назвою "Я все зможу - 2"

 

Виконується з положення "упор лежачи". Ноги покладіть на невисоку лавку або диван. Віджимайтеся тільки за рахунок сили м'язів рук. Намагайтеся не прогинатися.

Коментар: вправи одночасно зміцнюють грудні м'язи і м'язи рук.

19. Вправа під назвою "Крила птаха"

 

Встаньте прямо, трохи розставивши ноги. Руки витягніть в сторони і зігніть в ліктях. Покладіть пальці на плечі і робіть кругові рухи руками спочатку вперед, потім назад.

Коментар: вправа підвищує еластичність і гнучкість м'язів грудей.

20. Вправа під назвою "Семафор"

 

Початкове положення теж. Руки опущені уздовж тіла. По черзі піднімайте руки вгору, то праву руку, то ліву.

Коментар: вправа корисна для тренування вибіркової напруги правою і лівою великих грудних м'язів. Може бути використано для усунення асиметрії грудей.

21. Вправа під назвою "Локомотив"

 

Початкове положення теж. Обхопіть пальцями зап'ястка і з силою натискайте на них.

Коментар: вправа сприяє зміцненню і підйому грудей.

22. Вправа під назвою "Насос"

 

Встаньте прямо, трохи розставивши ноги. Руки опущені уздовж тіла. Відводьте праву руку убік, зігніть її в лікті.

Виконуйте рух долонею уздовж тіла. Поверніться в початкове положення і виконайте аналогічний рух лівою рукою.

23. Вправа під назвою "Цибуля"

 

Вправа виконується з положення "стоячи на колінах". Витягніть руки вгору над головою і злегка відведіть назад. Потім опустіть руки і розслаблено погойдайте ними.

Коментар: вправа на розслаблення грудних м'язів після тренування.

24. Вправа під назвою "Де мої крила"

 

Початкове положення теж. Нагніться вперед, зчепіть долоні в "замок". Поступово піднімайте руки вгору розгойдуючими рухами.

Коментар: вправа на розтягування великих грудних м'язів.

25. Вправа під назвою "Фреш"

 

Встаньте прямо, трохи розставивши ноги. Зчепіть руки в замок. Притисніть долоні один до одного. Лікті, при цьому, направляйте вперед, в сторони. Потім ритмічно, з силою, стискайте долоні.

Коментар: дуже ефективна вправа для розвитку грудних м'язів.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 111275 | Додав: breast | Тегі: гімнастика | Рейтинг: 5.0/1