Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Вакуумний масажер і вакуумне збільшення грудей - відгуки, фото, ціна


Купити крем для збільшення грудей

Нині з'явилися спеціальні пристосування для вакуумного збільшення грудей як для використання в салоні, так і для домашнього застосування. Розглянемо детальніше що таке система вакуумного збільшення грудей.

​Про винахідника і винахід

Прилад для вакуумного збільшення грудей винайшов Рождер Хоурі, який є британцем по народженню, а працює пластичним хірургом в США. 

Назвав свій винахід доктор Хоурі системою Брава (Brava).

Спочатку система була винайдена для лікування інфікованих ран і інших захворювань м'яких тканин. Але дуже скоро система Брава стала застосовуватися для збільшення грудей.

Відео: Система Брава

На чому грунтується ефект

Сам винахідник стверджує, що вакуум для грудей імітує умови, які існують в дитячому організмі: кістки ростуть і витягуються в довжину, тягнуть за собою інші тканини, інші тканини теж ростуть.

Насправді, коротке за часом носіння приладу не може викликати приріст об'ємів грудей за рахунок приросту кількості клітин і сполучно-тканинних елементів.

Для того, щоб отримати такий ефект хоч в мінімальному його прояві, необхідно проносити вакуумний ліфчик від 4 місяців до 2 років. Сам доктор Хоурі відмічає, що у одних жінок результат може настати швидше, а у інших повільніше.

Все набагато простіше.

Вакуум створює негативний тиск в чаші. Першою в область низького тиску спрямовується артеріальна кров. Поступово за рахунок переповнювання кров'ю судин, судинні стінки починають пропускати рідку частину крові (плазму) в тканини.

Тому об'єм після процедури фактично створюють кров і виражений набряк, який може зберігається до декількох діб, поступово зменшуючись.

Як використати вакуумний масажер Brava

Домашній вакуумний прилад нагадує за формою ліфчик, у якого є дві чаші для грудей і пристрій, що створює вакуум. Для отримання ефекту такий прилад необхідно носити на грудях мінімум 30 хвилин. Деякі вакуумні помпи можна використати і довше навіть на всю ніч.

Наскільки це безпечно

Є повідомлення, що система Брава була схвалена FDA (Управління по нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США). Але при цьому немає повідомлень про те, які дослідження проводилися для того, щоб отримати схвалення Управління. А також немає ніякої інформації про те, які реальні результати дає прилад.

Сам доктор Хоурі з упевненістю заявляє, що пристрій безпечний, і що постійне або разове використання приладу не підвищує ризик розвитку доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози.

Зазвичай заяви розробника про безпеку і будь-які властивості приладу не мають ніякого значення, якщо не підтверджені серйозними багатоцентровими дослідженнями. Тому не факт, що все насправді так безпечно.

По-перше, є теорія що тривалий набряк, який поступово спадає, викликає перерозтягання і поступову втрату тонусу шкіри, але цей недолік на практиці виявляється на перших 1-2 тижнях, потім груди починають рости і підтягуватися.

По-друге, тривалість ефекту на думку ряду учених обумовлюється застоєм крові в залізистих часточках молочних залоз, що для залізистої тканини протиприродно. Чим це обернеться при систематичним використанні вакууму для грудей невідомо.

По-третє, від дуже високого тиску часто відбуваються розриви дрібних судин, які можуть призводити до появи гематом. Часто саме із-за них болять груди після процедури.

І основний мінус системи Брава, це те, що її ціна (від $ 900 і вище), і для збільшення грудей прилад зажадає від вас, щоб ви використали його принаймні 10 тижнів, принаймні 10 годин щодня. BRAVA має прекрасні відгуки від тих, кому вже реально вдалося пройти через цю тривалу процедуру, власне через це у користувачів Брава досить високий відсоток кидаючих, багато хто кидає на самому початку.

Збільшення грудей за допомогою вакуумного масажу

Є ще способи збільшити груди за допомогою вакуумного масажу. Для цього використовуються вакуумні масажери будь-яких марок, а іноді і звичайні скляні банки.

Як працює вакуумна помпа для грудей

Принцип дії такої помпи дуже простий. Одна або дві пластикові або силіконові колби, пов'язані герметичним клапаном і оснащені пристроєм відкачування повітря.

Після викачування повітря в цих колбах створюється вакуум, що примушує груди збільшуватися в об'ємі і збільшує циркуляцію крові в грудях. При постійному використанні м'язи грудей набудуть еластичності і пружності, що дозволить у результаті досягти бажаної форми.

Звичайно ж, вмить цього досягти неможливо, тому варто бути наполегливою.

Переваги ваккумної помпи для збільшення грудей

До позитивних властивостей помпи можна віднести те, що чутливість грудей зменшується, що дозволяє використати помпу при вагітності, особливо на першому триместрі. Проте при використанні помпи на останніх термінах вагітності може привести до безповоротних наслідків. В будь-якому разі потрібна консультація лікаря.

Ще одним плюсом є те, що помпу можна використати перед відпусткою, вечіркою або інтимними побаченнями для збільшення грудей і надання їй привабливості.

Продавці диво масажерів зазвичай починають розповідати про те, що масаж навколососкової зони посилює вироблення естрогену, що сприяє природному росту грудей. Насправді такий механізм в організмі людини фізіологами не описаний, і ми знову маємо справу усього лише з штучним формуванням області бюста з рахунок розтягнення.

Протипоказання до вакуумного масажу

 • масаж не проводиться у тих, кому менше 18 або більше 35 років;
 • масаж протипоказаний таким, що не народжує;
 • захворювання вен, схильність до тромбофлебіту;
 • онкологія;
 • захворювання серця і судин;
 • наявність запальних елементів на шкірі;
 • мастопатія;
 • хвороби крові.

Що насправді може, а що не може вакуумний масажер Brava

Зміцнення грудних м'язів.

Вакуумний масаж ніяк не впливає на тонус м'язів грудей, оскільки ніяк не впливає на самі м'язи, які сховані під шаром жиру і залізистої тканини.

Для зміцнення м'язів грудей потрібні або фізичні вправи, або апарат для проведення міостимуляції, який примушує м'язи скорочуватися під дією електричних імпульсів.

Збільшення грудей.

Так, це буде. Можна навіть спробувати викликати збільшення розміру бюста більш ніж на два розміри. Але в цьому випадку зростає ризик розвитку побічних ефектів такого масажу.

Груди обпадають значно впродовж першої доби, об'єм, що залишився, йде ще протягом тижня. Але при тривалому використанні ефект усе ж є.

Поліпшення кровопостачання.

Зазвичай ще пишуть, що покращується постачання в тканини молочних залоз кисню, прискорюється регенерація і відбувається омолоджування.

Як проводити масаж вакуумною помпою

Використання для проведення масажу, банок - це процедура відчаю, оскільки силу розрідження повітря контролювати під банкою дуже складно.

Якщо вже беретеся робити масаж, то краще використайте вакуумний масажер, силу присмоктування якого можна регулювати або не робіть великий тиск на груді.

Проводити масаж слід по лініях від грудей до пахв. Перш ніж використати помпу, її потрібно помити, а на груди нанести крем для грудей. Далі колби притискаються, закріплюються і з них відкачується повітря, поки груди не стануть більше на 2 см.

Після чого треба припинити відкачування, відкрити клапан, щоб дозволити грудям відновитися. Цю процедуру необхідно робити всього 15 хвилин двічі в день (уранці і увечері). Кількість процедур на курс для збільшення грудей 10-15 сеансів, потім слід збільшувати час процедур до 30-45 хвилин.

Система для вакуумного масажу Noogleberry

Вакуумний масажер Noogleberry, відомий у світі природного збільшення грудей - і не даремно. Цей простий насос допоміг багатьом жінкам розширити на декілька розміри чашки бюстгальтера і підтягнув обвислі груди.

Noogleberry надзвичайно простий у використанні - ви просто поміщаєте чашки над вашими грудями, а потім натискаєте ручний насос, поки ви не відчуєте тиск. Цей насос створює всмоктування грудей і сприяє припливу крові до області бюста, примушуючи його розширюватися.

За перші декілька тижнів, ви побачите невеликі набряки після насоса, але це зійде впродовж декількох діб. Після тривалого застосування (3-4 місяці) ви помітите, що ріст є і груди дійсно збільшуються природним чином.

Існує декілька типів системи і під різний розмір грудей:

Система Noogleberry коштує близько $ 80-120, і ви можете використати її знову і знову, поки Ви не побачите ріст грудей.

Система для вакуумного масажу Bosom Beauty

Ви можете подумати про Bosom Beauty як про нащадка системи BRAVA і Noogleberry. Це електрична вакуумна помпа - як BRAVA - але це набагато меншій вартості і вимагає менше часу для "накачування" - у відмінності від Noogleberry.

Реальна претензія до цієї вакуумної помпи - це її популярність, тоді як у неї унікальна технологія підтяжки і збільшення грудей - система автоматично втягує, а потім звільняє груди упродовж усієї сесії.

Існує думка, що цей метод в 4 рази більше ефективний, ніж системи, які просто підтримують напругу (як BRAVA і Noogleberry) оскільки рух збільшує приплив крові і зменшує час, необхідний щоб отримати результати.

Ціна Bosom Beauty складає від $ 100 до $ 250 і його основний недолік полягає в тому, що він дуже потужний - це може бути трохи хворобливо, особливо якщо ви новачок в природному збільшенні грудей за допомогою вакуумних масажерів.

Наслідки вакуумного масажу 

Назвати цей метод "домашнім", безумовно, не можна, але вакуумний масаж, який дійсно збільшує розмір грудей, не має на увазі хірургічного втручання. Якщо і використати цю методику то тільки професійними пристроями і з невеликим тиском у колбі.

За допомогою апаратного масажу молочних залоз, груди стають більше і цей ефект триває досить довго.

Проте важливо відмітити, що вакуумний масаж грудей - процедура досить складна і вимагаюча спеціальних навичок. Тому, наважившись зробити груди більше, не економте і вибирайте тільки косметологічні центри, що мають спеціальні сертифікати і ліцензії. Інакше, ви ризикуєте не просто "розтягнути" тканини молочної залози, але і порушити кровообіг, що може закінчитися сумно.

В першу чергу в область низького тиску спрямовується артеріальна кров. Оскільки судини переповнюються кров'ю, то плазма крові переходить з судин в тканини. Формується набряк. На відміну від артеріальних судин стінки венозних судин набагато тонше і м'якше, і легко здавлюються набряклими тканинами. Порушується відтік лімфи від тканин грудей.

У цій ситуації зростає вірогідність формування мікротромбів, які порушуватимуть циркуляцію крові по судинах надалі, травмуються стінки вен, які потім можуть запалитися. А обмін речовин і постачання киснем дуже різко порушуються, причому на довгий термін. Тому слід правильно регулювати тиск у колбі і не перевищувати час процедур.

Які можуть бути несприятливі наслідки?

 • синяки;
 • ламкість судин;
 • розширення капілярів шкіри, яке може бути стійким і не пройде з часом;
 • розширення і поява звитості підшкірних вен на молочних залозах.

Що треба знати перш ніж купити вакуумну помпу

Використання помпі вимагає мотивації, і дуже часто, відданості справі. Це не так просто, як приймати пігулки, але це дуже ефективний спосіб збільшити розмір грудей. Для досягнення максимальних результатів збільшення грудей, рекомендується одночасно приймати пігулки і використати крем для збільшення грудей.

Щоб помпа привела до позитивного результату її необхідно використати безперервно і тривалий час. Так, це означає, що переважно щодня - або, принаймні, на регулярній основі.

При виборі вакуумного масажера для збільшення грудей, необхідно бути реалістом в тому, як багато часу ви можете приділити, щоб накачати грудям. Це може бути різниця у виборі між електричним насосом як у системи Брава, яка може використовуватися в течію приблизно 12 годин в день (переважно під час сну), або ручний насос, як в системі Noogleberry, вона поставляється з ручним насосом, який може відкачувати більшу кількість вакууму в коротший період часу.

Як будуть збільшуватися груди

Будь ласка, зверніть увагу, що результати, показані в цьому графіку збільшення грудей, грунтовані на середньому часі використання. Результати відрізнятимуться, ці призначені тільки в якості керівництва для вашого нового розміру грудей!

Поради з використання вакуумних масажерів

Перш ніж купити вакуумний масажер переконайтеся, що ви можете присвятити принаймні 3 - 4 місяці безперервному використанню. У перші декілька тижнів використання, помпа тільки розтягує шкіру і тканину. Саме з цієї причини не дуже хороша ідея, щоб зупинити процедури вже через декілька тижнів. Переконайтеся, що ви можете дотримуватися графіку.

Якщо ви використовуєте ручний насос, як Noogleberry - у вас може виникнути спокуса застосувати більше тиску, щоб викликати швидкий ріст грудей. Не робіть цього. В цьому випадку пристрій принесе вам більше шкоди, ніж користі. Необхідно контролювати саму себе! Тримайте тиск злегка і постійно.

Знову ж таки, при використанні ручних насосів - ніколи, ніколи не використайте такий тиск всмоктування, що ваші груди стають пурпурними. Це дуже погано для ваших грудей і шкідливо в довгостроковій перспективі, тому що такий тиск може пошкодити ваші тканини молочної залози. Якщо ваші груди стають фіолетовими, це означає, що ви подаєте надто багато тиску.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 112369 | Додав: breast | Тегі: вправи, масаж, тренажер | Рейтинг: 5.0/3