Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Тренажер для покращення і збільшення форми грудей - Незалежні відгуки. Де купити?


Купити крем для збільшення грудей

Шикарний бюст однозначно привертає увагу чоловіків. Щоб вони не говорили про наші красиві очі і багатий внутрішній світ, розкішний бюст чоловік помітить неодмінно. А мільйони дівчат і жінок хочуть саме вдома збільшити груди або поліпшити форму грудей, що змінилася після годування грудьми і почувати себе упевненим завойовником чоловічих сердець. Перейдемо до тесту тренажера та його огляду.

Тест тренажера для збільшення грудей Easy Curves

Красиві, пружні, підтягнуті груди, про які Ви мріяли, через місяць з тренажером Easy Curves - обіцяє виробник.

Тренажер для збільшення грудей - Незалежні відгуки

Проведемо експеримент і перевіримо наскільки впорається зі своїм завданням Тренажер для грудей Easy Curves і чи стануть себе почувати красунями з розкішним бюстом наші незалежні тестировщиць. Із зрозумілих причин на фото демонстрації результатів експерименту не наполягаємо.

Відгуки і результати

1. Відгук - Груди середнього розміру, втратила форму після пологів

Самий вражаючий результат отримала Анастасія, 27 років. Вона молода мама і дуже засмучується з приводу грудей, що втратили минулу пружність і сексуальність.

Результат Анастасії

Після годування дитини грудьми, сильно змінилася форма грудей, вона стала якоюсь "порожньою" і такою, що поникла. Я намагалася робити вправи для зміцнення грудей, але вони вимагають надто багато часу, тому регулярними вправи для мене не стали і проблема збереглася.

Я люблю всякі тренажери, з ними як те легше і більш охоче займаєшся, тому була не проти випробувати тренажер для поліпшення форми жіночих грудей. Якщо чесно, то на серйозні поліпшення я особливо не розраховувала, але вирішила спробувати, оскільки тренажер був симпатичним і не громіздким.

Почала займатися на 2-му рівні опору, поступово, до кінця місяця, збільшила до 4-го рівня. Два різні комплекси вправ робила через день. Кожну вправу потрібно робити 20 разів, але якщо вистачало сил робила більше. В середньому комплекс займає близько 10 хвилин. Чесно робила заняття цілий місяць.

Результат через місяць зайняття з Easy Curves

Через 3-4 тижні стан грудей і рук однозначно покращав. Груди підвелися і стали більше пружними і наповненими. До пологів у мене був 2-й розмір грудей, зараз повний вже красивий 3-й розмір. Я задоволена! Не чекала таких результатів. Обов'язково продовжуватиму.
Усім раджу особливо після пологів і годування грудьми. Ви повернете колишню форму грудей і навіть зробите її трохи більше!

2. Відгук - Маленькі груди

Результат Олени, 18 років

Від природи груди у мене невеликі, від сили 1-й розмір, не то щоб я комплексувала із цього приводу, але від грудей трохи більше я б не відмовилася.

Коли я побачила тренажер для грудей, то посміхнулася з недовірою, адже відомо, що груди складаються не з м'язів, а із залізистої і жирової тканини, яку не можна накачати або збільшити у такий спосіб.

Але потім за порадою своєї подруги вирішила спробувати позайматися з тренажером для збільшення грудей, адже часу потрібно зовсім небагато, 5-7 хвилин.

Займалася я, дотримуючись рекомендацій з інструкції, чергування програм і контролюючи правильне положення спини і рук.

За два тижні я помітила, що груди стали вищі, а через місяць трохи збільшилася, десь на піврозміру. Але навіть ця невелика зміна мене порадувала. Тепер хочу ще спробувати який-небудь крем для збільшення грудей і спільно з тренажером добитися повного 2-го розміру.

3. Відгук - Великі груди

Результат Марії, 33 роки

У Марії великі груди 5-го розміру, але що втратила форму. Через місяць груди помітно не піднялися, хоча я відчувала, як напружуються і працюють м'язи. Та зате підтягнулися і стали красивими руки. Тренажер, в принципі сподобався, допомагає тримати себе в тонусі, але дівчатам з великими грудьми не варто чекати чудес від цього тренажера.

4. Відгук - Груди в період менопаузи

Відгук Світлани, 51 рік

У Світлани почалася менопауза, у зв'язку з недоліком жіночих гормонів груди стали м'які і трохи відвиснула.

Місяць по тому зайняття з тренажером Easy Curves можу сказати, що результат порадував. Груди підвелися і здається стала щільніша, збільшення грудей я не помітила, та втім таку мету і не переслідувала.

Тренажер для грудей Easy Curves

Секретна зброя кожної жінки - красивий бюст. Саме тому практично кожна представниця прекрасної статі мріє про красиву форму грудей.

Тепер у жінок з'явилася дивовижна можливість - стати власницею прекрасних грудей без операцій і гормональних препаратів! В результаті останніх досліджень було доведено, що на процес поліпшення форми бюста значно впливає стан м'язів грудної клітки, це означає, що за допомогою спеціального комплексу вправ можна зробити груди здійсненої!

Ми раді представити Вам неймовірний тренажер для грудей Easy Curves, який був розроблений конструктором-жінкою і спеціально для жінок. Загадка цього унікального інструменту криється в запатентованій конструкції: принцип роботи поміщений в механізм подвійного опору, який використовує не лише прямий, але і зворотний опір. Тренажер для грудей Easy Curves змусить Ваші м'язи працювати не лише при стискуванні, але і при розтисненні.

Результатом роботи стане збільшення об'єму грудей (всього через місяць регулярних тренувань з Easy Curves станеться збільшення об'єму на 4 см), красива форма, пружність і підтягнуті м'язи.

Вам потрібно буде використати тренажер для грудей всього 5 хвилин в день, щоб отримати ідеальні груди! Тільки представте: красиві, пишні і здорові груди без зайвих зусиль - це реально!

Перед початком зайняття треба тільки вибрати такий рівень сили опору, який підходить саме Вам - і можна приступати! Тренажер для грудей Easy Curves дозволяє без зайвих зусиль виконувати спеціальний комплекс вправ, що задіює саме ті групу м'язів, які підтягнуть і зміцнять Ваш бюст.

Переваги тренажера для грудей Easy Curves

  • зміцнює м'язи грудей;
  • груди збільшуються в об'ємі, придбавають бажану пишноту;
  • груди підводяться завдяки тонусу м'язів.

Використовуючи тренажер для грудей Easy Curves уперше, проводите зайняття перед дзеркалом. Так Ви навчитеся контролювати скорочення м'язів і зможете підібрати оптимальну інтенсивність роботи з тренажером. Крім того, Ви наочно переконаєтеся в тому, що Ваші м'язи працюють!

У комплекті: Тренажер. Упаковка. Інструкція українською мовою.

Характеристики: Вес - 700 грам. Розмір (Довжина-Ширина-висота) : 57*10*10.

Зроблений тренажер з щільного пластика, рожеві вставки приємні на дотик, руки не ковзають. На тренажері є коліщатко з діленнями від 1 до 6, їм збільшується опір при виконанні вправ.

У комплекті йде кольорова інструкція російською мовою з фотографіями і детальним описом комплексів вправ.

Перед тим, як використати тренажер для грудей Easy Curves, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем.

Зайняття з тренажером для грудей Easy Curves

Методика дихання

Встаньте прямо, розпряміть плечі і груди. Стежте за тим, щоб Ваше дихання не було обмежене. Намагайтеся контролювати дихальний ритм під час тренувань.

  • Здійснюйте зусилля із розтягання тренажера на вдиху
  • На видиху повинне відбуватися стискування тренажера

Позиція рук

Кисті рук необхідно розташувати безпосередньо в центрі руків'я рожевого кольору. Руки мають бути витягнуті перед собою і трохи зігнуті в ліктях. Необхідно контролювати таке положення рук протягом всього часу тренувань. Уникайте ривків, нерівномірних рухів і тривалих пауз.

У разі, якщо в процесі зайняття одна із сторін витягується або стискається випереджаючи іншу частину. Це явище не робить негативного впливу на ефективність роботи. Тренажер для грудей Easy Curves влаштований так, що навантаження розподіляється рівномірно на обидві руки.

Регулярність зайняття

Тренажер для грудей Easy Curves необхідно використати щодня. Для досягнення оптимального результату були розроблені два комплекси вправ - "А" і "Б", обидва комплекси мають однакову тривалість циклу. Рекомендується чергувати заняття з обох методик щодня. Наприклад, в один день проводити комплекс тренувань "А", наступного дня - тренування.

Ви самостійно визначаєте час доби, відповідний для тренувань саме Вам - ранок, день або вечір - неважливо, головний регулярно використати тренажер для грудей один раз в день.

Сила опору

Самостійний підбір сили опору має бути здійснений так, щоб останні повтори кожної вправи давалися Вам із зусиллям. Напруга і втома в м'язах від 15-го до 20-го повтору означають, що зайняття проводиться правильно. Впоследствие рівень опору повинен посилюватися. Поверніть диск, розташований в центрі тренажера. Відповідно до вказаних цифр збільшується і рівень навантаження, від 1 до 6 рівня.

Висновки - На що здатний тренажер для грудей

Підводимо підсумки. За допомогою тренажера для грудей Easy Curves можна
Повернути минулу форму грудей, що змінилися після годування дитини грудьми або в результаті вікової гормональної перебудови організму. Але повністю відновити груди великого розміру, що значно втратила форму, тільки за допомогою тренажера Easy Curves, швидше за все, не вийде.

Трохи (не більше 1-го розміру) візуально збільшити об'єм грудей за рахунок хорошого тонусу грудних м'язів і прокатаних м'язів спини, які створюють ефект природного м'язового бюстгальтера.

Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves

Анатомічна будова молочних залоз жінки

Будова грудей

Трохи анатомії:

На малюнку Ви наочно можете побачити, що жіночі груди в основному складаються з жирової і залізистої тканини. Тренуванню за допомогою фізичних вправ в області молочних залоз піддаються тільки великий і малий грудні м'язи.

Крім того, м'язи (дельтовидний, грудино-ключично-сосцевидний, сходовий, трапецивидний, великий грудний, дзьобовидно-плечовий, щонайширший м'яз спини, передній зубчастий), що поруч, знаходячись в хорошому тонусі підводять і підтримують груди, утворюючи природний м'язовий бюстгальтер.

Кровообіг, який посилилися від тренувань і живлення тканин молочних залоз, спільно з міцними м'язами грудей і спини, забезпечують видиме поліпшення форми і об'єму грудей.

Відео презентація тренажера для грудей

Де купити тренажер для грудей Easy Curves

Купити тренажер для грудей Easy Curves можна в інтернет-магазині офіційного постачальника з доставкою поштою або в магазинах спортивних товарів у вашому місті. Уникайте дешевих неякісних підробок.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 11777 | Додав: breast | Тегі: гімнастика, тренажер | Рейтинг: 5.0/1