Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Ендоскопічне збільшення грудей - огляд процедури, відгуки, ціна


Купити крем для збільшення грудей

Термін "ендоскопічне збільшення" має на увазі звичайну операцію збільшення об'єму бюста за допомогою імплантів, але вводяться імпланти за допомогою ендоскопічного устаткування. Це дозволяє мінімізувати риски ускладнень і побічних реакцій, і поліпшити зовнішній вигляд грудей після операції.

Що таке ендоскопічне збільшення грудей

Зміст цієї статті:

У світі розроблені декілька способів проведення ендоскопічного збільшення грудей, найбільш непомітний з яких - це проведення розрізу в пупку.

Навіть якщо рубчик не заживе ідеально рівно, це ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді пацієнтки пластичного хірурга.

У Україні ендоскопічно виконують операцію аугментации (збільшення грудей) тільки через розріз в пахвовій западині.

Відео: Ендоскопічне збільшення грудей

Які є варіанти розрізів

Розріз може проходити в складці шкіри під молочною залозою

Зазвичай такий розріз роблять не більше 3,5 см в довжину. Але навіть при найсприятливішому варіанті, коли шов гоїться в тонкий рубчик, він все одно може нагадувати своїй власниці або її чоловікові про операцію.

Розріз в області соска

При такому варіанті теж залишається рубчик. Але ще гірше те, що при такому розрізі зачіпається залізиста тканина і протоки, що робить неможливим подальше годування, якщо жінка захоче завагітніти і народити дитину.

Також одним з ускладнень періареолярного доступу може бути втрата чутливості соска.

Доступ з пахвової западини

При проведенні операції з пахвового доступу не зачіпається тканина самої молочної залози, що важливо буде надалі для тих, хто планує народження дітей.

Рубчик, який залишається на місці розрізу, поступово (за 4-5 місяців) розсмоктується, тому не псує результат.

Набагато зручніше вводити імплант під грудний м'яз, але потрібно використання ендоскопічного устаткування, щоб зробити розріз м'язової тканини, але при цьому не пошкодити великі судини, що проходять в цій області.

Операція займає менше часу (близько 40 хвилин).

Коротшає період реабілітації завдяки тому, що при проведенні ендоскопічної операції менше травмуються тканини.

Відео: Ендоскопічне збільшення грудей з пахвової зони

Показаннями для проведення операції

 • недорозвинення молочних залоз;
 • маленький об'єм грудей;
 • мастоптоз (що обвисають грудям) після грудного вигодовування або різкого зниження ваги тіла;
 • відсутність симетрії молочних залоз;
 • деформація молочної залози в результаті травми або операції.

Збільшити груди за допомогою йоду - чи реально? Дізнайтеся по посиланню.

Як проходить підготовка до операції

Перш ніж робити операцію по збільшенню грудей, необхідно упевнитися у відсутності протипоказань.

Для цього необхідно пройти ряд обстежень:

 • УЗД молочних залоз;
 • загальний аналіз крові;
 • визначення часу згортання крові;
 • аналіз крові з вени на біохімію, СНІД, сифіліс, гепатити В і С.
 • Крім того, необхідно пройти консультацію анестезіолога, щоб виявити вірогідність ускладнень наркозу.

Протипоказання

 • наявність будь-яких добро- або злоякісних новоутворень в молочних залозах, таких як кісти, мастопатія, рак молочної залози;
 • наявність інфекційних захворювань;
 • захворювання внутрішніх органів гострі і частина хронічних;
 • цукровий діабет;
 • хвороби крові;
 • порушення здатності згущуватися крові;
 • вік до 18 років;
 • перший рік після завершення лактації;
 • нестабільний психологічний стан.

Як проходить операція по ендоскопічному збільшенню

Мінімум за місяць до операції необхідно почати нормально харчуватися, якщо до цього жінка дотримувалася строгої дієти, оскільки недолік білків, вітамінів і мікроелементів може погано позначитися на швидкості загоєння тканин.

За два тижні до операції необхідно припинити прийом препаратів, що знижують здатність крові згортатися. Це аспірин і цілий ряд інших препаратів, список яких вам повинен дати хірург або анестезіолог на консультації.

Мінімум за три дні до операції необхідно відмовитися від паління, оскільки паління сприяє утворенню грубого рубця на місці операційного розрізу.

Прийом алкоголю недопустимий ні перед, ні після операції, оскільки спирт несумісний з препаратами для наркозу і лікарськими засобами, які необхідно приймати в післяопераційному періоді.

Операція по збільшенню грудей проводиться в класичній операційній, де дотримуються усі правила асептики і антисептики (тобто. там підтримується стерильність).

Спочатку хірург проводить спеціальну розмітку, яка згодом допоможе йому встановити імпланти симетрично. Потім пацієнтка укладається на операційний стіл і їй дається наркоз.
Розріз шкіри і підшкірної жирової клітковини виконується в пахвовій западині. Зазвичай такий розріз не буває більше 3 см в довжину.

З розрізу у напрямі до місця установки імпланта робиться тунель. Імплант може встановлюватися як під молочну залозу, так і під м'яз. Для того, щоб згодом імплант не зміщувався і не обертався, існує велика кількість технічних прийомів, якими досвідчені хірурги діляться неохоче. Але без ендоскопічного устаткування виконати дрібні маніпуляції з незручного доступу практично неможливо.

Після того, як імпланти встановлені і зафіксовані, проводиться обов'язкове обстеження післяопераційної рани на предмет наявності кровотечі. Якщо кровотеча є, його зупиняють. Якщо ні, але рану пошарово наглухо зашивають.

Зазвичай кровотечі при ендоскопічному методі проведення операції не буває, оскільки окрім ендоскопа використовується коагуляція.

На відео, яке розміщене ближче до початку статті, цей прилад показаний. Виглядає він як невелика ручка з дротом.

Це по суті аналог скальпеля, тільки коагуляція дозволяє не лише різати тканини, вона відразу запаює судини, щоб пацієнт не втрачав кров.

Після того, як операційна рана зашивається, анестезіолог починає виводити пацієнтку з наркозу. Вже в операційній палаті на пацієнтку надівають компресійну білизну, щоб уникнути зміщення протезів і деформації грудей.

Особливості післяопераційного періоду

Першу добу доведеться провести в стаціонарі під спостереженням медперсоналу.
Впродовж першого тижня можуть турбувати болі в місці операційної рани, тому потрібний прийом знеболюючих засобів.

Також в перші 7-10 днів необхідно максимально понизити фізичні навантаження, уникати різких рухів руками, піднімати руки вище за рівень плечей. 3 місяці після операції не слід відвідувати лазню, сауну, солярій і проводити будь-які процедури в ділянці грудей.

Ціни на операцію ендоскопічне збільшення грудей

 2250-5000 $ 

Вартість операції залежить від ціни використовуваних імплантів, але це не найбільша стаття витрат. В основному різниця в ціні операції визначається досвідом і репутацією хірурга.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 11982 | Додав: breast | Тегі: пластика | Рейтинг: 5.0/1