Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Ліпофілінг грудей: методика, фото до і після, ціни, відгуки, переваги


Купити крем для збільшення грудей

Ліпофілінг - тема складна, оскільки з одного боку є реальні можливості і обмеження методу збільшення грудей власним жиром, по-друге, є недобросовісна реклама послуг з проведення філінгу там, де він не показаний, і по-третє, є деяка зацікавленість продавців силіконових імплантатів для грудей, які прагнуть розповсюдити компрамат на метод, що конкурує з ними за клієнтів, щоб зайянти більший сегмент ринку.

Що таке ліпофілінг грудей?

Зміст цієї статті

Тому, давайте про все по-порядку.

Про метод трансплантації жирової тканини

Тіло людини влаштоване так, що якщо узяти тканину з однієї його частини і пересадити в іншу з урахуванням ряду умов, то у більшості випадків тканина на новому місці приживається. Жирова тканина - не виключення. Спочатку жирову тканину пересаджували в ті місця тіла, де в результаті травми або після операції залишалися втягнуті рубці.

Методика дуже проста: беремо клітини підшкірно-жирової клітковини в одному місці і переміщаємо в інше.

Щоб порівняти втягнутий рубець з поверхнею шкіри, необхідно ввести голку під рубець і ввести жирові клітини так, щоб вони своїм об'ємом виштовхнули рубець назовні. Тут слід зазначити, що термін "власним жиром" означає не сам жир, а саме клітини підшкірно-жирової клітковини, які треба витягнути з тіла без ушкодження. Тільки живі клітини можуть прижитися на новому місці. Пошкоджені поступово розсмокчуться.

У подальшому, приблизно років 20 назад, стали розвиватися методики пересадки власного жиру з метою збільшення об'єму окремих частин тіла - грудей, сідниць та ін. А оскільки проводилися такі операції без урахування ряду важливих чинників, які потрібні для того, що приживається жирової тканини на новому місці, то дуже скоро ряд провідних практикуючих хірургів виступили проти ліпофілінгу.

Причиною несхвалення стали численні ускладнення операції і швидке розсмоктування пересадженого жиру. Нині методика збільшення грудей жиром знову повертається і знаходить все нових і нових прибічників. Але повертається ліпофілінг вже як високотехнологічний метод, для застосування якого потрібне спеціальне устаткування і спеціальна підготовка лікаря.

Як проходить правильний відбір жирової тканини

Для того, щоб велика частина жирових клітин зберігала життєздатність, необхідно використати спеціальне устаткування, яке дозволить витягнути жирову тканину без ушкоджень. Усі додаткові маніпуляції з жировою тканиною, а так само присутність кисню сприяють окисленню і зниженню життєздатності жирових клітин.

Зазвичай для цього використовують водоструминну методику ліпосакції. Оптимальним для цих цілей є прилад для ліпосакції BodyJet, який збирає жирову тканину в спеціальний резервуар таким чином, що вона не контактує з повітрям і не вимагає додаткового очищення.
Ряд пластичних хірургів досі для витягання жиру використовує спеціальні канюлі (по суті ті ж голки, але із закругленим кінцем), якими витягають жир з тих місць, де його надлишок треба видалити.

Це по суті "дідовий спосіб", оскільки після такого витягання жирові клітини треба відмити від крові і інших домішок, а це значно погіршує приживаність і результати процедури в цілому.
Очищення жирової тканини при цьому проводиться за допомогою спеціальної центрифуги.

Який максимальний об'єм можна надати грудям за допомогою жиру

Обмежений при ліпофілінгу і об'єм, на який можна збільшити розмір молочних залоз, і коло осіб, кому таку операцію є сенс робити.

Зазвичай ліпофілінг роблять ті, у кого основна операція - це ліпосакція. Для того, щоб пересадити жирову тканину, її раніше треба звідкись узяти.

Це перше обмеження для збільшення грудей власним жиром : процедура не може бути виконана тим, у кого струнке тіло і немає надлишків жиру в небажаних місцях.
Друге обмеження - це об'єм жиру, який можна ввести за один раз.

Особливістю жирової тканини є те, що вона погано приживається в умовах сильного стискування. А шкіра грудей і навколишні тканини сильно стискатимуть новоприбулий жир, поки не пристосуються до нового об'єму.

Тому збільшити груди за одну процедуру можна не більше ніж на один неповний розмір.

Якщо одного розміру покажеться мало, можна в подальшому провести ще одну процедуру ліпофілінгу.

Дуже багато практикуючих пластичних хірургів вважають це обмеження настільки серйозним, що взагалі не використовують ліпофілінг як окремий метод збільшення грудей.

А ось в якості допоміжного методу він зарекомендував себе відмінно. Наприклад, власним жиром можна закрити нижній край імплантата молочної залози, якщо власних тканин для цього бракує.

Який відсоток жиру приживається в грудях після операції ліпомоделювання

Зазвичай різні лікарі дають різні прогнози відносно приживаності пересадженого жиру. Ті, хто сам практикує ліпофілінг, дають прогноз що 75-99 відсотків приживеться. Ті, хто метод не приймає як самостійний, зазвичай говорять, що відсоток клітин, що прижилися, може бути і нульовий. 

Для того, щоб збільшити відсоток жирових клітин, що прижилися, зараз розробляються найрізноманітніші методики.

Одна з таких методик - це збільшення грудей власним жиром і стовбуровими клітинами.

При цьому стовбурові клітини передбачається брати з кісткового мозку пацієнта. Передбачається, що стовбурові клітини братимуть участь у формуванні нових судин, які будуть кровоснабжать пересаджену жирову тканину.

Друга з методик - це поєднання методики ліпофілінгу і дії на груди вакууму.

Розробником цієї методики є американський пластичний хірург Роджер Хоури. Доктор Хоурі пропонує до і після процедури ліпофілінгу користуватися системою Брава. Система Брава є портативним пристроєм, який складається з двох чаш для кожних грудей і спеціального приладу, що створює вакуум.

Завдяки пристрою, знижується атмосферний тиск в області молочних залоз, тканини швидше розтягуються, щоб прийняти новий об'єм, що в цілому сприяє кращій приживаності трансплантованих жирових клітин. 

Якщо використання стовбурових клітин в ліпофілінге - це ще новий метод, який не пройшов клінічних випробувань і не довів свою ефективність, то система Брава для поліпшення результатів збільшення грудей власним жиром вже використовується навіть в Україні.

Відео: Система Брава

У чому переваги методу

 • Не спотворює результатів обстеження тканин молочної залози і органів грудної клітки.
 • Для багатьох жінок, які наважуються на збільшення грудей, цей пункт мало що означає. Але з урахуванням того, як швидко росте число онкохворих, скидати його з рахунків не варто.
 • У результаті виходить дуже натуральна і по м'якості, і за формою, і по розмірах груди.
 • На практиці реалізується мрія багатьох жінок про те, щоб схуднути в потрібних місцях, і в потрібних місцях видужати.
 • Введення власного жиру можна комбінувати з іншими способами збільшення об'ємів, особливо з установкою імплантатів.
 • Відсутність сторонніх елементів у власному тілі. Відсутність ризику розвитку реакції відторгнення або алергії.
 • Ніяких рубців.
 • Короткий відновний період.

Показання для ліпофілінгу

 • Невелике збільшення грудей у жінок з достатньою кількістю підшкірного жиру в небажаних місцях;
 • необхідність приховати краї импланта, коли власних тканин для цього бракує;
 • усунення ассиметрии молочних залоз;
 • заповнення нерівностей шкіри на місці травм або раніше проведених операцій.

Протипоказання

 • Період менструації і декілька днів після неї;
 • декомпенсований цукровий діабет, який привів до ушкодження судин;
 • онкозахворювання будь-якої стадії і локалізації;
 • будь-які шкірні захворювання бактерійного, грибкового або вірусного походження.

Як проходить процедура

Процедура ліпосакції і ліпофілінгу проводяться практично одномоментно. Перед процедурою на шкіру наноситься хірургом спеціальна розмітка, яка допомагає ввести жир симетрично.

Для проведення втручання чи використовують місцеве знеболення або легкий наркоз.
Апаратом БодиДжет (BodyJet) або шприцом із спеціальною канюлею жирова тканина віддаляється з тих зон, де спостерігається її надлишок.

Через точкові проколи шкіри молочних залоз власний жир вводиться і розподіляється в області молочної залози так, щоб все виглядало натурально і красиво. Розрізи в тих місцях, де проводилася ліпосакція, заклеюють або зашивають. Проколи шкіри в місці введення жиру обробляють антисептиками.

Як проходить збільшення грудей при одночасному використанні ліпоскульптури і вакууму

Зазвичай процедура проходить в 4 етапи:

 1. консультація хірурга;
 2. система Bravo починає використовуватися за 2 тижні до трансплантації жирової тканини;
 3. власне процедура ліпофілінгу;
 4. використання системи Брава ще 2 тижні.

Відео: Ліпофилінг грудей

На відео показана сама система, і результати, які отримала пацієнтка, у якої ліпофілінг проводився після тотального видалення молочних залоз. На відео є і фото до і після.
Як бачите, збільшити груди більше ніж на 1-1,5 розміру навіть за допомогою системи Брава не вийде. Але можна отримати прекрасний і дуже натуральний результат збільшення бюста тим, кому невелике збільшення буде цілком досить.

Особливості протікання відновного періоду

Перші результати ліпофілінгу можна оцінити вже на друго-третій день, коли спадає набряк.
Остаточний результат формується через два місяці після процедури. Після того, як в пересаджений жир проростають капіляри, втрата об'ємів за рахунок розсмоктування жирової тканини зупиняється.

Можливі ускладнення

Набряки.
Є постійними проявами будь-якого ушкодження тканин. І ліпофілінг тут не виключення. Зазвичай набряки не виражені, проходять самостійно без лікування.

Гематоми.
Розвиваються при травмуванні судин шкіри і тканин, що пролягають нижче. Можуть бути розлитими і серйозно псувати зовнішній вигляд перший час після процедури. Але швидко "відцвітають" і проходять без лікування.

Фіброз.
Розвивається тоді, коли під тиском великого об'єму введеного жиру пережимаються судини в тканинах, що викликає заміщення спеціалізованих клітин клітинами і волокнами сполучної тканини. Зазвичай фіброз проявляється появою горбів, нерівностей, які можуть тільки промацуватися, а можуть ставати помітними зовні.

Розвиток ассиметрии молочних залоз.
Розсмоктування жиру може проходити нерівномірно в молочних залозах, тому з часом грудям можуть стати різними як за розміром, так і за формою.

Запальні процеси.
Можуть бути як наслідком занесення інфекції під час операції, так і подальшого щедрого відмирання жирових клітин.

Повне розсмоктування пересадженого жиру.
До нуля зазвичай трансплантована жирова тканина не розсмоктується, але втрати об'єму можуть бути значними.

Міграція пересадженого жиру може привести до формування олеогранулем, коли жир скупчується і ущільнюється в якомусь конкретному місці з формуванням "пухлини".
Відмирання окремих ділянок введеного жиру і просочення їх солями кальцію з формуванням кальцинатів - твердих утворень, які неприємні на дотик і утрудняють обстеження ділянки грудей.

Нерівномірне розсмоктування жиру, коли формуються западини і горби. Стан вимагає корекції мул введенням розсмоктуючих препаратів, або повторним проведенням процедури ліпофілінгу.

Чи здатні вправи для збільшення грудей реально зробити бюст розкішніше і пишніше? Читайте тут, які вправи для росту грудей ефективніші.

Чи можна збільшити груди за допомогою кремів? Чи дійсно це можливо, і наскільки виправданий такий спосіб? Подробиці тут.

Вартість процедури ліпофілінгу грудей

Процедура Ціна в $
перебування в стаціонарі 12 годин 1-місцева палата, харчування 70
3d-моделювання результату операції 40
ліпосакція 1100
анестезія 170
ліпофілінг 1100

Деякі клініки вказують ціну на ліпофілінг грудей без уточнень, що входить у вартість, а що треба буде оплачувати окремо. Зазвичай увесь комплекс послуг зі збільшення грудей власним жиром стоїть від 35 тисяч гривень - 1 категорія та від 40 тисяч - друга.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 114602 | Додав: breast | Тегі: пластика | Рейтинг: 5.0/1