Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Якірна мастопексія - підтяжка грудей т-подібним способом: методика виконання операції, ціна, відгуки, відео


Купити крем для збільшення грудей

Такі чинники, як гравітаційний птоз, постлактаційна інволюція, різке скидання ваги, вікові зміни, пов'язані з втратою еластичності зв'язок і шкіри, приводять до провисання молочних залоз. Впоратися з цією проблемою дозволяє операція по Т-подібной (якірной) мастопексії.

Якірної маcтопексія: методика виконання підтяжки грудей

Т-подібна мастопексія (інша назва - якірна) - розріз йде навколо ареоли, потім - вертикальною лінею вниз від центру залози до її основи в субмаммарной складці, де виконується ще і горизонтальний розріз. Цей вид операції підходить для пацієнток, що мають сильно виражений птоз і значні зміни форми грудей. Проте ця мастопексія являється найбільш травматичною і вимагає тривалої реабілітації.

Якірна мастопексія - це один з видів маммопластики, який є корекцією грудей, націленою на підтяжку. Ця операція може проводитися без додаткових видів корекції тільки у тому випадку, якщо об'єм і форма грудей у жінки збереглися в нормі. Проте частіше проведення ліфтингу з одномоментним ендопротезуванням з метою збільшення грудей або редукційною пластикою для зменшення об'ємів.

В ході пластичної операції по підтяжці грудей лікар виконує посічення надлишкової тканини і повертає в нормальне положення сосково-ареолярний комплекс.

Показання і протипоказання до мастопексії

До того, щоб зробити якірну підтяжку грудей, є наступні показання:

  • вікові зміни, коли груди втрачають еластичність і пружність;
  • різке схуднення у разі, коли залишається достатній об'єм молочних залоз, але птоз дуже виражений - соски опускаються нижче рівня підгрудної складки;
  • втрата об'ємів і провисання після пологів і годування також вимагають корекції;
  • опущення грудей різного ступеню при її нормальному або недостатньому об'ємі зі збереженням еластичності шкірних покривів;
  • збереження достатнього об'єму залози при розтягнутій шкірі, що втратила еластичність;
  • шкіра молочних залоз, що розтягнулася, при їх недостатньому об'ємі.

Мастопексія є частиною корекції форми і асиметрії грудей. Високі, підтягнуті груди виглядають молодо і привабливо, дозволяючи жінці почувати себе комфортно фізично і психологічно.

Протипоказання до мастопексії:

  • хронічні захворювання внутрішніх органів в гострій стадії;
  • інфекційні захворювання;
  • онкологія;
  • ендокринні порушення;
  • цукровий діабет;
  • порушена здатність згущуватися крові;
  • фіброзно-кістозні захворювання грудей вираженого характеру;
  • наявність множинної рубцевої тканини в зоні молочних залоз.

Необхідно враховувати, що підтяжка грудей після пологів і годування - надійний і ефективний спосіб скоректувати провисання, але якщо в планах у жінки ще є діти і грудне вигодовування, то варто утриматися від операції. Пологи і годування зведуть усі результати такої корекції, як підтяжка грудей, до нуля.

На сьогоднішній день існують ефективні методи підтяжки грудей, що дозволяють добитися прогнозованого стійкого результату.

Як роблять підтяжку грудей сьогодні?

До поширених способів, в першу чергу, відноситься пластика молочних залоз, а також підтяжка грудей мезонитками. Останній спосіб не дозволяє впоратися з сильним птозом і вимагає збереження достатнього об'єму власних молочних залоз. Крім того, залежно від використовуваних ниток він дає нетривалий ефект - строком на 2-5 років.

Підтяжка грудей нитками, по відгуках і лікарському досвіду, є не дуже ефективною при провисанні (птозі) 2-3 ступеню.

Деякі хірурги скептично відносяться до ниткового ліфтингу грудей, віддаючи перевагу традиційній хірургічній мастопексії.  

Підтяжка грудей може виконуватися сама по собі без збільшення (без імплантів і силікону) або зменшення молочних залоз. Проте частіше за усе рекомендується одночасно виконувати ліфтинг і редукцію (зменшення) або мастопексію з ендопротезуванням, тобто зі збільшенням.

Види хірургічного доступу: Періареолярний, вертикальний, якірній

Вибір хірургічного доступу багато в чому визначається початковим станом грудей (ступенем птозу, формою і розміром) і планованим результатом, а також завданнями операції - необхідністю використання імплантатів або видалення великої кількості тканин.

Відео: Підтяжка грудей. Мастопексія.

Від способу підтяжки грудей залежать масштаб і складність хірургічного втручання і протяжність операції, яка виконується під наркозом і триває від 1,5 до 3 годин.

Суть техніки виконання якірної мастопексії полягає в певному проведенні розрізів на грудях, вони проходять по бічних краях ареол сосків, потім з'єднуються в одну вертикальну лінію і тривають в сторони по субмаммарной зв'язці. Така форма розрізу нагадує якір, звідки і назва. 

Техніка виконання якірної мастопексія має декілька особливостей: завдяки значному розрізу пластичний хірург має можливість посікти значний об'єм шкіри і тканин молочних залоз, результатом чого являється повна мастопексія (підтяжка) грудей; ефект зберігається тривалий час; розріз шкіри дозволяє корегувати форму грудей на розсуд пацієнтки; недоліком такого виду пластичної операції є великий розріз, частина якого вертикально проходить під соском, що може залишати видимі рубці. 

Коли застосовують

Цей вид операції застосовують в таких випадках:

  • значне опущення (птоз) грудей, коли ареоли сосків молочних залоз розташовані нижче субмаммарной лінії;
  • зменшення молочних залоз з їх паралельною підтяжкою;
  • зміна форми грудей з її зменшенням. 

Хід операції

Перед початком операції, лікар обумовлює побажання пацієнтки і виконує розмітку розрізів маркером. Після місцевої анестезії або загального наркозу, лікар пластичний хірург спеціальним скальпелем проводить якірний розріз по розмітці.

Подальша течія втручання залежить від цілей пластики. В основному це посічення певної ділянки шкіри і тканин молочних залоз. Потім накладаються косметичні шви, усередині з шовного матеріалу, що розсмоктується, на шкіру - із спеціального шовку. При цій операції імплантація імпланта в груди зазвичай не проводиться. 

Стійкіст ефекту

Якірна мастопексія дає високу результативність операції. яка може зберігатися роками, на її тривалість впливає ряд чинників: вік жінки; тип шкіри і підшкірної клітковини; стан шкіри і підшкірної клітковини грудних залоз на момент пластичної операції; гормональні зміни в організмі жінки, клімактеричний період; подальша після якірної мастопексии вагітність і годування грудьми скорочують час ефекту; правильне і дисципліноване виконання рекомендацій в післяопераційний і відновний період підвищать подальшу тривалість ефекту від якірної мастопексії.  

Реабілітація піся операції

Реабілітаційний період після хірургічної підтяжки грудей

Тривалість і складність реабілітації залежать від способу операції, масштабів втручання. В середньому, відновлення займає близько півтора місяців. У ранній післяопераційний період після мастопексії (підтяжки грудей) у пацієнтки можуть бути досить виражені хворобливі відчуття, для усунення яких лікар призначить знеболюючі препарати. Після закінчення приблизно 2-ух тижнів набряклість, синяки і дискомфорт пройдуть, післяопераційні шви будуть зняті через 7-10 днів.

Після хірургічної корекції грудей, жінці потрібно буде упродовж 4-6 тижнів носити спеціальний компресійний бюстгальтер. В деяких випадках після операції досить довгий час може відчуватися перманентна підвищена або знижена чутливість сосків.

По відгуках про підтяжку грудей, якірну мастопексію, період відновлення переноситься досить добре. Проте впродовж 5-6 тижнів існують наступні обмеження - забороняється відвідувати солярій, басейн і сауну, а також займатися спортом і піднімати тяжкість.

Перші результати мастопексії (підтяжки молочних залоз) можна буде побачити не раніше, ніж через 2-2,5 місяця. Остаточні підсумки операції можна оцінювати через 6-12 місяців (за цей час відбувається повне дозрівання рубців, тобто шрами стають значно менш помітними).

Період відновлення тканин грудей після операції є не менш важливим, чим саме хірургічне втручання.  

Треба виконувати ряд рекомендацій:

  • асептичні перев'язки впродовж перших днів після операції, з використанням стерильних серветок і антисептичних розчинів (хлоргекседин, фурацилін);
  • прийом протизапальних препаратів для зниження вираженості запалення і набряку післяопераційної рани;
  • застосування антибіотиків (не менше 5-ти днів) для профілактики інфекційних ускладнень; через який час знімати шви вирішує лікар, зазвичай їх знімають через 7-10 днів;
  • носіння спеціального компресійного бюстгальтера впродовж 1-го місяця. 
  • відвідування пластичного хірурга не менше одного разу в місяць, для контролю ефекту якірної мастопексии впродовж 2-3 місяців;
  • увесь реабілітаційний період варто дотримуватися дієти з прийомом легких сортів м'яса (курка, кролик), кисломолочних продуктів, свіжих овочів і фруктів;
  • бажано відмовитися від тютюнокуріння і прийому алкоголю на декілька місяців, оскільки вони погіршують процеси загоєння і відновлення;
  • необхідно правильно організувати режим праці і відпочинку, сон має бути не менше 8 годин на добу, оптимальний час для сну з 22. 00 до 6.00; намагатися уникати стресових ситуацій.

Можливі, непередбачувані наслідки

Є декілька можливих наслідків і протипоказань до якірної мастопексии, про якілікар обов'язково інформує пацієнта перед операцією. 

Вірогідні наслідки, протипоказання і ускладнення

  • інфікування післяопераційної рани, яке посилює запалення з можливим розвитком гнійного процесу; 
  • кровотеча з рани, яка може виникнути в перші дні після операції;
  • розходження швів - часто виникає при підвищеній фізичній активності в перший тиждень після операції і невиконання рекомендацій лікаря;
  • вторинний птоз грудей із-за погрішностей в техніці виконання операції;
  • незадоволення естетичним результатом, коли у жінки були завищені очікування і недостатня інформованість доктором.
  • гострі інфекційні захворювання з інтоксикацією, підвищенням температури тіла і лихоманкою;
  • вагітність і годування груддю;
  • хронічні соматичні захворювання в період загострення;
  • понижена здатність згущуватися крові, яка може привести до виникнення кровотеч під час операції або в післяопераційний період;
  • цукровий діабет і інші ендокринні порушення в організмі;
  • алергія на анестетики (перед початком операції визначають її наявність за допомогою внутрішньошкірного введення препарату);
  • гострі психічні захворювання.

Перед операцією лікар обговорює з пацієнтом можливі протипоказання і наслідки якірної мастопексии. Після інформування пацієнт підписує згоду на проведення хірургічного втручання.

Якірна мастопексія: ціна

Ціна підтяжки грудей за технікою якірна мастопексія складає:

Ціна: 1600- 2500$ США

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Домашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправДомашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправ
Капсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікуванняКапсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікування
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 112047 | Додав: breast | Тегі: пластика, операція, підтяжка | Рейтинг: 5.0/2