Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Птоз молочної залози - обвислі груди: що це таке, як лікувати вдома в салоні і хірургічно. фото до і після, ціна


Купити крем для збільшення грудей

З такою віковою зміною молочних залоз як втрата висоти бюста і опущення грудей стикається в тому або іншому віці будь-яка жінка.

Що таке птоз молочних залоз

Є статистичніі данні, що у порядку 5 відсотків жінок у зв'язку з генетичними особливостями синтезу колагену і еластину груди не втрачають пружність і форму ніколи. Але 5 відсотків - це не так багато, тому виходить, що у більшості жінок є приводи для невдоволення зовнішнім виглядом грудей.

Ступінь птозу грудей

У нормі сосок знаходиться на рівні складки шкіри біля основи молочної залози, починається молочна залоза на рівні третього ребра і, утворюючи плавний скат, переходить в куполоподібну основу. Ширина грудної залози, якщо дивитися збоку, рівна приблизно третини довжини. Якщо груди невеликого розміру, то ширина в нормі може дорівнювати чверті усієї довжини.

Птоз 1 ступеню: характеризується початковим сплощенням грудей, сосок починає сходити вниз і розташовується нижче складки шкіри під грудьми.

Птоз 2 ступеню: сосок опускається на 3-4 см нижче складки, але все ще знаходиться на передній поверхні шкіри молочної залози.

Птоз 3 ступеню: сосок спускається на нижню поверхню молочної залози, тобто фактично дивиться вниз.

Існує таке явище як псевдоптоз, при якому груди уплощаються і опускаються. Сосок при цьому залишається на нормальному рівні.

Причини опущення молочних залоз

Головних причин дві.

1. Наростання надлишку шкіри із-за зниження її еластичності і поступового розтягання.

Сприяють розтяганню шкіри

 • великий розмір грудей;
 • зайняття спортом, особливо біг, без спеціальних спортивних бюстгалтеров;
 • зниження еластичності шкіри з віком;
 • використання великих за об'ємом ендопротезів молочних залоз, особливо якщо встановлюються ендопротези під тканину молочної залози без фіксації м'язом;
 • значні схуднення і набирання ваги.

2. Поступове зменшення об'єму залізистої тканини і заміна її жирової.

Відбувається це при

 • наростанні об'єму залози під час вагітності і зменшенні після закінчення лактації;
 • віковому зменшенні об'єму залізистої тканини.

Рідко коли якась одна з двох причин призводить до птозу грудей. Зазвичай обидва процеси задіяні різною мірою.

Лікування птозу молочних залоз

Можна виділити засоби профілактики птозу, і засоби безпосередньої корекції вже розвинутого мастоптоза.

Профілактика дозволяє відстрочити той час, коли бюст втратить естетичний зовнішній вигляд. Але повністю зупинити опущення грудей практично неможливо, особливо якщо розмір грудей значний.

Корекція опущення грудей проводиться хірургічним шляхом. Але і тут гарантії тривалого збереження ніхто не дає, оскільки природні процеси розтягування шкіри це не зупиняє. А якщо одночасно з підтяжкою проводиться збільшення грудей, то варто враховувати, що ендопротези мають власну вагу, тому теж не сприяють збереженню форми грудей.

Профілактика мастоптоза

Які профілактичні заходи використовуються:

 • водні і фізіопроцедури;
 • лосьйони і креми;
 • масаж;
 • маски і обгортання;
 • салонні процедури, які одночасно можуть включати усі чотири попередні пункти;
 • мезотерапія і біоревітализація шкіри грудей.

До профілактичних можна віднести і такі процедури, що виконуються пластичними хірургами, як підтяжка нитками, оскільки серйозно підтягнути груди, що вже опустилися, нитками не вийде.

Фізіотерапія.

Основні фізіотерапевтичні методики, які застосовуються в ділянці грудей:

 • електростимуляція;
 • лазеротерапія;
 • дарсонвалізація;
 • мікротокова терапія;
 • ультразвукова терапія.

Електростимуляція хороша тим, що впливає на м'язи передньої поверхні грудної клітки і призводить до збільшення їх об'єму. Ритмічні електричні імпульси викликають регулярні скорочення м'язів, інтенсивність яких залежить від інтенсивності імпульсів.

Саме м'язи грудей є опорою для молочних залоз, тому від їх тонусу залежить краса бюста.

Лазер може використовуватися як самостійно, так і в якості засобу, стимулюючого глибоке проникнення гіалуронової кислоти при проведенні лазерної біоревітализації. Саме лазерне випромінювання певної довжини і інтенсивності дії робить стимулюючий вплив на обмінні процеси в тканинах. Особливо чутливі до стимуляції лазером клітини фіброцити і фібробласти, які відповідають за вироблення колагену, еластину, власної гіалуронової кислоти в шкірі.

Лазер може використовуватися для проведення лазерної біоревітализації, коли в шкірі в глибоких її шарах створюється достатній запас гіалуронової кислоти і інших активних речовин, які сприяють збереженню молодості шкіри. Це можуть бути вітаміни, мікроелементи, екстракти трав, протеїни пшениці і інші речовини. Часто використовуються поєднання компонентів у вигляді коктейлів.

Дарсонвалізація чинить м'яку стимулюючу дію на шкіру і сприяє підвищенню її пружності. Сама по собі процедура не має такої ж ефективності, як вищеперелічені лазер і електростимуляція. Але у поєднанні з іншими методиками дає хороший ефект.

Мікротокова терапія дозволяє посилити дію кремів, сироваток і ампульних концентратів, які застосовуються по місту. Активні компоненти косметичних препаратів проникають в глибші шари шкіри. Плюс йде стимуляція шкіри і підшкірних структур за рахунок дії мікрострумів. Нині апарати для мікрострумової терапії можна придбати і для домашнього використання.

Водні процедури

Самим кращим видом спорту, який сприяє пружності грудей, є плавання.

Якщо говорити про використання водних процедур для профілактики птозу, то тут підійдуть і підводний душ-масаж, і контрастний душ, і звичайний масаж струменем води в домашніх умовах. Дуже зручно те, що такий спосіб профілактики птозу доступний нам щодня, треба тільки не забувати використати його під час прийому ванни або душа.

Варто пам'ятати про те, що контрастний душ і обливання холодною водою можна проводити тільки у тому випадку, якщо немає розширених посудин шкіри і стійкої червоності, інакше постійні перепади температури сприятимуть посиленню куперозу.

Косметичні засоби

Усі креми, лосьйони і маски для області декольте і бюста які використовуються для профілактики мастоптоза можна умовно розділити на дві групи:

 • доглядаючі засоби;
 • засоби на основі фітоестрогенів.

Що стосується доглядаючих засобів, то до їх складу можуть входити колаген і еластин, обожнювана багатьма гіалуронова кислота, протеїни пшениці і сої, вітаміни, екстракти рослин. Одним словом все те, що сприяє збереженню еластичності і здорового зовнішнього вигляду шкіри.

Зазвичай такі засоби можна наносити 1-2 рази в день після душу і проводити легкий масаж шкіри грудей.

Зовсім інша історія із засобами з фітоестрогенами в складі. Із-за недобросовісної реклами фітоестрогени тепер у багатьох викликають недовіру. Недобросовісні продавці обіцяють не лише ліфтинг - ефект, але також і значне збільшення розміру грудей після декількох тижнів застосування засобів з фітоестрогенами.

А в результаті такого бажаного збільшення не відбувається. Розчарування від відсутності ефекту збільшення грудей відволікає від реальних результатів використання таких засобів : тонусу, що покращав, і стану шкіри, більшої міри доглянутості області декольте, кращого кольору шкіри.

Збільшення грудей реально може статися при використанні таких засобів. Але обумовлено воно не збільшенням об'єму жирової або залізистої тканини, а підвищенням тонусу шкіри. У результаті грудна залоза стає компактнішою, відповідно, вона починає сильніше виступати вперед. Тому здається, що об'єм молочних залоз збільшився.

У тому випадку, якщо сплощення грудей незначне, чекати значного візуального ефекту збільшення грудей не варто.

Масаж грудей

Чим хороший масаж, так це тим, що проводити його можна і в салоні, і самостійно. Удома за такий короткий термін досягти салонних результатів не вийде, але при певній постійності і правильному підборі засобів для масажу можна тривалий час зберігати форму грудей без збитку для бюджету.

Одним з варіантів отримати уявлення про те, як робити масаж грудей, це зробити його в салоні і потім просто повторювати вдома самій або навчити робити масаж грудей свого партнера.

Також зараз є тематичні відео на тему масажу грудей. Наприклад:

Відео: Масаж грудей

Недолік вивчення техніки масажу по відео в тому, що немає адекватного зворотного зв'язку на тему правильності виконання прийомів. А після відвідування масажиста в салоні ви зможете дати своєму партнерові потрібну інформацію.

Салонні процедури

Ряд салонів зараз пропонує не лише окремі процедури, але і цілі програми по догляду за шкірою грудей і декольте, в які входить прийом різних засобів для внутрішнього застосування (вітамінно- мінеральні комплекси і БАДи), використання спеціальних доглядових засобів для домашнього використання, комплекси спеціальних вправ для грудей.

Найпопулярнішими компонентами програм по догляду за шкірою грудей являються альгінатні маски і водорості у будь-якому вигляді від цілих листів ламінарії до мікронізованих все тій же ламінарії, фукусу і інших.

Оскільки зараз професійні косметичні засоби можна купити практично кожному, протоколи процедур у більшості своїй викладені в інтернеті на спеціалізованих косметологічних ресурсах і форумах, то аналоги салонних процедур можна проводити вдома. Для цього непогано буде скооперуватися з подружкою або зацікавити свого партнера.

Приклади доглядових програм з використанням альгінатної маски і водоростей в нашій відеопідборці нижче.

Відео: альгінатна маска для грудей

Відео: водоростеве обгортання

Відео про водоростеве обгортання показує послідовність проведення процедури для усього тіла, у тому числі і для грудей. Якщо вже бути красивою, то від верхівки до п'ят.

Не ін'єкціїні методики

У домашніх умовах можна використати спеціальні концентрати і мезороллер. Це не зовсім ін'єкції, але це теж ефективно як і звичайні креми для грудей і сироватки.

Сенс використання мезороллера в тому, що його голки створюють в шкірі мікроканали, по яких активні компоненти косметики проникають глибоко в шкіру і роблять набагато більше виражений ефект.

Якщо ви раніше ніколи не пробували проводити процедуру мезороллером, то краще відразу купити готовий набір, в якому буде сам мезороллер з відповідним для шкіри області грудей і декольте завдовжки і діаметром голок, оптимальний по складу препарат для проведення процедури і інструкція.

У салоні вам можуть запропонувати велику кількість препаратів для проведення мезотерапії і біоревіталізація, а також спеціально підібрані коктейлі, компоненти яких підбираються так, щоб вирішувати конкретні проблеми шкіри конкретної пацієнтки.

Послуга коштує грошей, але результат того вартий. Надалі підтримувати результат можна за допомогою салонних процедур або їх аналогів, виконаних в домашніх умовах.

Дізнайтеся, які проблеми можна усунути за допомогою вертикальною підтяжкою молочних залоз.

Нитки для підтяжки грудей

Зараз нитки* рекламуються як диво засіб для корекції птозу грудей. Але чудес чекати не варто. Метод підходить тільки для власниць мініатюрних грудей розміром не більше за другий.

Ступінь птозу, яку можна скоректувати нитками, невелика, не більше першої, коли спостерігається незначне сплощення молочних залоз.

Якщо врахувати, що коштує така процедура практично як повноцінна операція по підтяжці грудей, а гарантій тривалого і стійкого результату ніхто не дає, то варто зважити все за і проти, перш ніж зважитися на неї.

Хірургічні методи лікування мастоптоза

Саме хірургічно методи корекції птозу молочних залоз дають найбільш виражений і стійкий результат.

На сьогодні виконується декілька видів операцій, спрямованих на поліпшення форми і розмірів грудей:

 • ліпофіллинг і використання філлеров;
 • мастопексія;
 • мастопексія зі зменшенням грудей;
 • мастопексія зі збільшенням грудей ендопротезами;
 • ендоскопічна мастопексія.

Ліпофіллинг - це операція по пересадці власного жиру пацієнтки з сідниць або живота в ділянку грудей. Виконується ліпофілинлг одночасно з ліпосакцією.

Якщо ліпосакція не входить в плани пацієнтки, то може використовуватися філлер на основі гіалуронової кислоти Макролайн. Незалежно від використовуваного наповнювача операція дозволяє відновити бракуючий об'єм тканин молочних залоз і повернути грудям привабливу форму.

Мастопексія - її основна мета це усунення надлишку шкіри молочної залози і переміщення соска на нове місце. Фактично, це повернення соска на рівень складки шкіри під грудьми.

Відео: мастопексія, підтяжка грудей

Зараз найчастіше термін мастопексія замінюється терміном хірургічна реконструкція грудей, оскільки під час операції вирішуються і інші косметичні проблеми, такі як:

 • зменшення діаметру ареол і повернення їм округлої форми;
 • зміна розміру і форми соска;
 • усунення асиметрії молочних залоз.

Зазвичай ефект від мастопексії зберігається не менше 5 років. Потім процес опущення молочних залоз знову нагадує про себе.

Незважаючи на завірення хірургів і використання різної техніки і методик проведення операції, швидкість, з якою нові груди опускатимуться, залежить від особливостей шкіри жінки.

Якщо до операції птоз розвинувся у молодому віці і ступінь вираженості опущення грудям була значною, то і після операції процес опущення грудей проходитиме досить швидко.

Мастопексія і одночасне зменшення об'єму молочних залоз затребувана у тих, хто:

 • мав великий об'єм грудей спочатку (4-5 розмір);
 • зазнає труднощі з обстеженням молочних залоз;
 • хоче отримати триваліший результат лифтинга грудей в порівнянні із звичайною мастопексією;
 • має проблеми з грудним відділом хребта.

Ліфтинг і збільшення грудей - проводяться тим, хто хоче відповідати ідеалу жінки з пишними формами.

Перш ніж зважитися на таку операцію, необхідно взяти до уваги той факт, що після мастопексії груди у більшості випадків стають візуально більше, оскільки після видалення надлишку шкіри і переміщення основної маси тканин молочної залози догори збільшується передньо-задній розмір бюста. Тільки у тому випадку, якщо такого візуального збільшення буде недостатньо, можливе використання імплантів.

Види імплантів для операції можуть бути будь-які. Зазвичай в інтернеті можна знайти ради типу того, що після мастопексії необхідно використати анатомічні імплантати каплевидної форми, щоб груди вийшли максимально природними.

Насправді все дуже індивідуально. Комусь підійдуть круглі імпланти, комусь анатомічні. Найголовніше, щоб ви самі приблизно уявляли, що хочете отримати і змогли донести свої побажання до вашого пластичного хірурга, а він вже нехай підбирає для вас ендопротези, які утілять вашу мрію в реальність.

Варто враховувати той факт, що будь-який імплант має власну вагу, тому птоз грудей після операції проходитиме швидше, ніж без імпланта.

Ендоскопічна мастопексія - ендоскопічна мастопексія використовується в наступних випадках:

 • є ризик утворення гіпертрофічних рубців або ні бажання мати рубці на шкірі взагалі;
 • немає необхідності переміщати сосок вгору;
 • одночасно виконуватиметься зменшення або збільшення молочних залоз.

Як бачите, можливості для відновлення об'єму і форми грудей є у будь-якому віці. Але чим раніше жінка починає піклуватися про себе, тим менш травматичні процедури потрібні їй для отримання чудового результату.

Ціни на лікування (підтяжку грудей)

Вид операции Вартість
одномоментна операція від 3000 до 10000$
мастопексія від 1500 до 3500$
аугментаційна маммопластика від 4000 до 10000$

Вартість операції багато в чому залежить від статусу клініки і репутації хірурга.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 113883 | Додав: breast | Тегі: операція, підтяжка, збільшення | Рейтинг: 5.0/2