Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Масаж для підтяжки і збільшення грудей у жінок - Техніка і правила виконання, відео інструкція


Купити крем для збільшення грудей

Масаж грудей обов'язкова складова комплексної програми по збільшенню грудей. Для збільшення грудей у жінок, використовують наступні види масажу: ручний лімфодренажний / лімфатичний масаж грудей, точковий масаж Шиацу для росту грудей, гідромасаж грудей струменем води, салонний апаратний масаж грудей, домашній масаж грудей за допомогою масажерів, наприклад, спеціального вакуумного масажера для збільшення грудей.

Як правильно виконувати масаж жіночих грудей

Навчиться самостійному масажу грудей зовсім не складно. Головне, знати масажні лінії грудей, активні точки для збільшення грудей і дотримуватися правил вибраної техніки масажу грудей.

Навіть декілька грамотних рухів мимохідь або під час прийняття душу, допоможуть зберегти пружність і хорошу форму бюста.

Як працює масаж для збільшення грудей

Виходячи з анатомічної будови грудей, Ви можете побачити, що жіноча молочна залоза - це в основному жирова і залізиста тканині. Тканини молочної залози пронизані величезною кількістю кровоносних і лімфатичних судин. Зовнішній вигляд грудей багато в чому залежить саме від стану вищеназваних тканин і судин. Поряд з молочними залозами, в пахвових западинах розташовані великі лімфатичні вузли і потові залози, що виконують очисні функції.

 

Порада: Не користуйтеся дезодорантом-антиперспирантом пролонгованої дії - це шкідливо для здоров'я. Використання антиперспирантов 24 години в добу веде закупорці потовиводящіх залоз, і вступу невідпрацьованої лімфи, що несе шлаки і токсини назад в тканини грудей, що може провокувати захворювання молочних залоз.

Масаж грудей покращує кровопостачання, а це означає, усі клітини тканин грудей отримують додаткові поживні речовин. Прилив крові до тканин грудей до того ж, сприяє проростанню нових капілярів і збільшенню об'єму грудей. Подібний ефект "наповнення" грудей жінок і відчувають за декілька днів до овуляції.

Масаж грудей значно покращує лімфообіг, що сприяє очищенню лімфи, перешкоджає застійним явища в молочних залозах. Лімфатичний масаж жіночих грудей є хорошою профілактикою маститу, появи кіст і інших захворювань.

Крім того, в процесі масажу очищаються пори шкіри, механічно віддаляються клітини шкіри, що омертвіли, що робить шкіру на грудях ніжною і бархатистою.

Щоб поліпшити зовнішній вигляд грудей і зони декольте, повернути колишню пружність грудей, не розтягнути ніжну шкіру і отримати найкращий результат збільшення розміру грудей, косметичний масаж грудей виконується з спеціальним кремом для грудей або олією.

Зазвичай до складу кремів для збільшення грудей входять такі речовини, як фітоестрогени, рослинні аналоги жіночого гормону экстрогена, що надають жіночим грудям додатковий об'єм і пружність.

Техніка масажу жіночих грудей

Відомо декілька технік масажу жіночих грудей. Використайте той, який краще всього Вам підходить або комбінуйте їх.

Раніше ми розглянули цікаві методику збільшення грудей:

Продовжимо знайомство з технікою масажу жіночих грудей, які можуть застосовуватися не лише з метою збільшення розміру чашки грудей, але і для збереження пружності і красивої форми грудей, для підтяжки в'ялих молочних залоз, а також як профілактика захворювань молочних залоз. Далі розглянемо:

  • Косметичний масаж грудей
  • Лімфодренажний масаж грудей
  • Японський самомассаж для збільшення грудей
  • Масаж зони декольте ложками
  • Даоський масаж ЦИ для збільшення жіночих грудей
  • Профілактичний розминаючий масаж грудей
  • Масаж для зростання грудей у молодих дівчат

Важливо! Шкіра на грудях і в області декольте дуже тонка і чутлива, тому усі рухи мають бути дуже делікатними, уникайте дії на область соска. Після закінчення сеансу масажу у Вас не повинно бути яких-небудь хворобливих відчуттів.

Щоб візуально помітити ефект збільшення розміру грудей, виконуйте масаж щоденно 1-2 рази в день впродовж 3-6 місяців. Добре підібраний крем для грудей прискорить цей процес.

Косметичний масаж грудей

Косметичний і Лімфодренажний масаж грудей можна виконувати усім жінкам, що не мають новоутворень в молочних залозах для підтримки еластичності шкіри, пружності грудей, збереження красивої форми і об'єму жіночих грудей, для профілактики маститу і інших захворювань молочних залоз.

Косметичний масаж грудей зручно виконувати по вологій шкірі, наприклад, в душі або під час прийняття ванни. Якщо виконуєте такий масаж, як самостійну процедуру для кращого ковзання використайте засоби догляду за грудьми, олія або крем для грудей.

Косметичний масаж грудей включає такі масажні прийоми, як погладжування, розтирання, пощипування, вібрація.

Техніка косметичного масажу грудей

1. Косметичний масаж грудей завжди починайте і закінчуйте масажним прийомом погладжування. Спочатку виконуйте рухи дуже легенями, що ковзають рухами долонь, потім підключайте сильніші дії пальцями, далі ще сильніша дія кісточками пальців. Проте, тиск не має бути надмірно сильним, у Вас не повинно виникати яких-небудь хворобливих відчуттів.

Контролюйте, щоб шкіра на грудях під час погладжувань не розтягувалася і не зміщувалася.
Усі рухи виконуйте дуже делікатно, по напряму від соска до основи молочної залози. За часом, кожен прийом займає приблизно по одній хвилині. 

2. Далі переходите до масажного прийому розтирання.

Як виконується масажний прийом Розтирання

Подушечками одного-двух пальців виконуйте дрібні кругові рухи на невеликих ділянках грудей на 3-5 рахунків, оскільки ніби Ви щось легко втираєте в шкіру. Пересувайтеся по усій поверхні по напряму від соска до основи молочної залози. При виконанні цього масажного прийому, на відміну від погладжування, шкіра на грудях трохи зміщується.

Далі однією рукою підтримаєте груди знизу, а кісточками пальців іншої руки робіть широкі кругові рухи згори грудей вниз до центру. Потім поміняйте руки, підтримуйте груди згори, а розтирання продовжите від центру грудей, рухаючись знизу грудям у напрямку до пахвової западини.

За часом на прийоми розтирання грудей, йде, приблизно, близько 4 хвилин.

3. Замість розтирання або на додаток до нього можна виконувати прийом Пощипування. Принцип руху той же, від соска до основи молочної залози.

При в'ялих, дряблих, опущених грудях, додатково рекомендується виконати масажний прийом Вібрація.

Спочатку поставте пальці руки на невелику ділянку згори грудям і злегка повибрируйте (струсіть тканини грудей). Далі пройдіть вібруючими рухами по усій поверхні молочної залози, пересуваючись зверху вниз, до пахвової западини.

Аналогічно, повторите цей масажний прийом на інших грудях. За часом, кожен прийом займає приблизно по одній хвилині. 

4. Закінчіть косметичний жіночий масаж грудей, - знову масажним прийомом Погладжування.

Лімфодренажний масаж грудей

Лімфатичний масаж грудей сприяє очищенню лімфи, перешкоджає застійним явища в молочних залозах, є хорошою профілактикою появи кіст, маститу і інших захворювань.

Техніка Лімфодренажного масажу жіночих грудей

У молочних залозах велика кількість лімфатичних судин, поруч розташовані великі лімфатичні вузли, усі рухи в лімфатичному масажі грудей спрямовані, саме, до них.

Основні прийоми лімфодренажного масажу грудей

Як проводиться лімфатичний масаж грудей в японському салоні дивитеся відео.

До речі, в японських салонах масаж грудей досить поширена процедура і виконується вона поверх одягу клієнта.

Японський самомасаж для збільшення грудей

Японський самомасаж для збільшення грудей, який показує модель поєднує в собі основні прийоми лімфодренажного і класичного масажу.

Дивитися відео самомасажу для збільшення грудей.

Цей нескладний самомасаж грудей буде корисний практично усім дівчатам і жінкам. Спробуйте! Вам він обов'язково сподобається.

Японський масаж для росту грудей у молодих дівчат

Ще один цікавий, нетрадиційний, східний спосіб збільшення грудей - масаж для зростання грудей у молодих дівчат дивитися онлайн

Масаж зони декольте ложками

Розгладити зморшки зони декольте допоможе розгладжуючий масаж теплими ложками.

Відео масажу ложками зони декольте

Точковий масаж Шиацу для збільшення грудей

Точковий масаж грудей Шиацу грунтований на дії на активні точки на тілі, що впливають на вироблення жіночих гормонів і на зростання грудей.

Детально про активні точки для зростання грудей і методи впливу на них читайте на сторінці

Даоський масаж ЦИ для збільшення жіночих грудей

Даоський масаж жіночих грудей грунтований на збудливій дії на груди, стимулюючій вироблення гормону пролактіну. Пролактін відіграє важливу роль в організмі жінки, особливо в період статевого дозрівання дівчат і під час годування дитини грудьми. Від його рівня залежить зростання грудей у молодих дівчат і виробітку молока у годуючих жінок.

Збудливий масаж грудей стимулює вироблення пролактіну, тому регулярний стимулюючий масаж грудей дозволяє збільшити груди природним чином. Правда, процес цей досить тривалий, помітний результат збільшення грудей з'явиться через декілька місяців.

Прискорити цей процес допоможуть інші стимулюючі зростання грудей засоби: вправи для м'язів грудей, точковий масаж, косметичні засоби з фітогормонами, спеціальні тренажери для грудей (для розвитку м'язів грудей, вакуумні, стимулюючі і тому подібне), формування правильної осанки.

Як виконувати даоський масаж для росту грудей

Масаж виконується тільки теплими руками. Для цього добре розітріть руки, потерев їх одна об іншу.

Розташуйтеся зручно в кріслі і повністю розслабтеся. Можна включити приємну музику.
Покладіть обидві долоні з широко розлученими пальцями на грудях. Виконуйте м'які кругові рухи по обох молочних залозах.

У даоському масажі кількість таких кругових рухів має бути кратна числу 36. Вважається, що чим більша кількість рухів буде зроблена, тим швидше з'явиться результат. Максимально допустима кількість кругових рухів по грудях 360. Виконується даоський масаж грудей 1-2 рази в день.

Особливості виконання даоського масажу грудей

Для ефекту збільшення грудей, кругові рухи мають бути спрямовані всередину. Для збереження розміру грудей, коли масаж робиться для профілактики мастопатії і появи кіст, половину кругових рухів мають бути спрямовані всередину, а половина назовні. У разі, якщо одна молочна залоза більше іншої, для корекції диспропорції, на маленькій молочній залозі кругові рухи робіть завжди всередину, а на великій, половину рухів виконуйте всередину, половину назовні. В результаті, груди більше маленького розміру збільшуватимуться, а більшого, зберігати свій розмір.

Примітка: Виконувати масаж тільки однієї молочної залози не рекомендується.

Профілактичний розминаючий масаж грудей

Простий китайський розминаючий масаж грудей може виконуватися як самостійно для профілактики застійних явищ в тканинах грудей, так і як підготовка перед точковим масажем або масажем для збільшення грудей.

Як виконується розминаючий масаж грудей

Візьміть обидва груди в долоні, розташувавши центр долонь на сосках. Виконуйте м'які обертання грудями по напряму від пахв до центру, один назустріч одному. Повторіть рухи 9 разів.

Потім, глибоко вдихніть, і на видиху злегка натиснете на молочні залози. Тиск не має бути занадто сильним, Ви не повинні переживати ніяких хворобливих відчуттів. Повторіть натискання 9 разів.

Виконується розминаючий масаж близько 5 хвилин, чергуючи серії обертань і натискань.
Важливо! Під час виконання масажу жіночих грудей, завжди уникайте дії на область соска.

Комплексний підхід - 100 відсотково об'емний результат

Для того, щоб отримати помітний результат збільшення розміру грудей використайте комплексний підхід, не забуваючи про вправи для м'язів грудей, повноцінне харчування, косметичні засоби догляду за грудьми, контрастні обливання.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 114130 | Додав: breast | Тегі: масаж грудей | Рейтинг: 5.0/1