Жіночі груди » Збільшення » Вправи

Оздоровчий точковий масаж - Точки акупунктури на тілі людини


Купити крем для збільшення грудей

Точки акупунктури - Методи впливу - Протипоказання

Сучасні методи рефлексотерапії беруть витоки із старокитайських практик дії на певні точки і рефлексогенні зони на тілі людини. Китайські цілителі за допомогою дії на "чарівні точки" голками або пальцями цілителі лікували хвороби, знімали больові відчуття.

Зараз ці "чарівні точки" відомі, як точки акупунктури. Слово акупунктура пішло від латинських коренів acus (голка) і pungere (колоти, жалити).

Точки акупунктури - Китайська філософія

З точки зору китайської філософії, дія на біологічно активні точки відновлює життєву енергію "Ци", циркулюючу по невидимих енергетичних каналах, тим самим оздоровлює і гармонізує організм.

Надлишок або недолік життєвої енергії "Ци" в якому або енергетичному каналі веде до функціональних порушень, викликає захворювання внутрішніх органів і систем організму.

Точки акупунктури - Сучасні знання

Учені досліджували біологічно активні точки і встановили, що за багатьма ознаками ці зони відрізняються від інших ділянок тіла, наприклад, в цих місцях дуже висока щільність іннервованих судинних сплетень, знижений електричний опір, більш висока температура і підвищене поглинання ультрафіолетового випромінювання.

А дія на певні активні точки на тілі, голові, особі викликає додаткове виділення важливих речовин, що регулюють, багато процесів в організмі, наприклад, гормонів, еритроцитів, лейкоцитів і тому подібне.

Точковий масаж - Самостійна допомога організму

Вам не обов'язково знати тисячу біологічно активних точок на тілі і володіти складною технікою акупунктури, щоб надати допомогу собі і своїм рідним.

Навчіться знаходити і запам'ятаєте декілька груп основних точок, впливаючи на які натисненням пальців (чи спеціальних масажних пристосувань) Ви зможете зняти біль, поліпшити стан шкіри, прискорити загоєння ран, нормалізувати вагу і оздоровити організм в цілому.

Активні точки - методи впливу на точки

Залежно від бажаних цілей застосовують наступні методи масажного впливу на біологічно активні точки: гармонізуючий масаж, заспокійливий масаж, тонізуючий масаж.

Тонізуючий метод масажу

Тонізуючий метод масажу чинить стимулюючу, збудливу дію на організм, посилює приплив енергії до внутрішнього органу в точці дії.

Масажна дія на точки при тонізуючому масажі має бути м'якою, швидкою і нетривалою. При цьому, повинна відчуватися легка хворобливість.

Способи впливу тонізуючого масажу

Для тонізуючого масажу застосовують наступні масажні прийоми: м'які, поверхневі натискання на точку, можливо з круговими рухами до 50 раз на хвилину, короткі пропрасовування, легкі пощипування, часті поплескування і т. п.

Заспокійливий метод масажу

Заспокійливий метод масажу чинить болезаспокійливу, розслабляючу дію.
Дія точку або зону при заспокійливому масажі має бути досить сильним і глибоким, таким, що зачіпає усі тканини, аж до кістки. Дія має бути досить тривалою, з наростаючою силою. При цьому, з'являється терпима хворобливість, можливе відчуття оніміння, ломоти, електричного струму.

Способи впливу заспокійливого методу масажу

Для заспокійливого масажу застосовують наступні масажні прийоми: досить сильні натискання, глибоке проминание, кругові рухи з одночасним тиском на точку і т.п... Такі дії викликають глибоке розігрівання тканин в зоні додатка.

Гармонізуючий метод масажу

Гармонізуючий метод масажу стимулює циркуляцію і рівномірний розподіл енергії, посилює імунітет і захисні сили організму.

Способи впливу гармонізуючого методу масажу

Найчастіше для гармонізуючого масажу застосовують натискання середньої сили і помірної інтенсивності. При цьому повинні відчуватися легка хворобливість і приємне тепло. Дія на точку або зону робиться впродовж 2-3 хвилин.

Дія на точки для новачків

Якщо Ви тільки починаєте освоювати практику дії на біологічно активні точки, то до набуття необхідного досвіду, Ви можете використати спрощену техніку масажу точок гармонізуючого методу масажу.

Полинові сигари для активних точок

Окрім звичайної масажної дії пальцями, в традиційній китайській медицині практикують припікання біологічно активних точок полиновими сигарами або спеціальними тліючими паличками, які глибоко прогрівають тканин. Зверніть увагу, що використання полинових сигар вимагає упевненого визначення активних точок. Часто китайські довгожителі використовують полинові сигари для дії на точку довголіття.

Спосіб впливу полиновими сигарами залишимо для досвідчених людей.

Пошук активних точок

Акупунктура - Чому дорівнює Цунь

В давнину активні точки знаходили за допомогою міри довжини "Цунь". У кожної людини свій цунь. Чому дорівнює Ваш цунь:
1 цунь дорівнює максимальній ширині нігтьової фаланги великого пальця руки
1,5 цунь - це ширина складених докупи вказівного і середнього пальців руки.
3 цунь - це ширина складених докупи чотирьох пальців руки (вказівний, середній, безіменний і мізинець).

Інший варіант як визначити свій цунь.

Зігніть гачком середній палець руки. Відстань між шкірними складками середньої фаланги (з внутрішньої сторони зігнутого пальця) і є Ваш один цунь.

Порада: Виготовте стрічечку з відміченими на ній 10-12 цунь. З її допомогою ви легко знайдете потрібні активні точки.

Місця розташування активних точок

Для більшої точності визначення активних точок на тілі, вказівним або безіменним пальцем (часто він найбільш чутливий) промацайте зону передбачуваного розташування точок. Як правило, точки розташовуються в невеликих поглибленнях в тканинах і на кістках, натискання на активну точку зазвичай хворобливе, або, навпаки, чутливість точки може бути значно понижена в порівнянні з чутливістю тих, що поруч лежать.

Порада: Намагайтеся максимально точно визначити біологічно активні точки, оскільки поруч можуть розташовуватися інші точки, які відповідають за інші органи і чіпати їх небажано.

Протипоказання для точкового масажу

Попри те, що точковий масаж показаний практично усім, є ряд протипоказань для масажу активних точок. Протипоказаннями є

  • Онкологічні захворювання
  • Захворювання лімфи і крові
  • Активна форма туберкульозу
  • Інфекційні захворювання
  • Гострі запальні захворювання
  • Хвороби нирок і серця
  • Психічне перезбудження
  • Вагітність
  • Вік старше 75 років
  • Дитячий вік до 2 років

Перш ніж приступити до самолікування, рекомендується, проконсультуватися зі своїм лікарем для виключення інших індивідуальних протипоказань.

Крім того слід знати, що точковий масаж не можна виконувати в стані сп'яніння, на голодний шлунок і впродовж години після їди, а також в області ушкоджень шкіри, бородавок, родимок, гнійничків, дерматитів і тому подібне.

Вправи для зміцнення грудних м'язів і збереження форми грудей

Японський фахівець з лікувально-оздоровчої гімнастики і масажу Йосіро Цуцуми стверджує, що зберегти красиву форму грудей і надати їй пружність можна у будь-якому віці. Він рекомендує щодня виконувати вправи і масаж, описані нижче.

Для виконання вправи, яка сприяє розтягуванню грудних м'язів, встаньте прямо, ноги разом, руки на поясі; ритмічно піднімайтеся на шкарпетки і одночасно намагайтеся звести лікті за спиною. Виконуйте вправу не менше 30 разів, вдих - через ніс, видих - через рот. 
Потім масажуйте точки "сімпу" і "ітю", розташовані на грудях, впродовж 3-4 хвилин кожну.
Як показує практика, ефект досягається швидше, якщо перед цим виконувати вправу для зміцнення і збільшення грудних м'язів : встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки перед грудьми, неначе обіймають кулю, прогніться в попереку повільно видихаючи, з силою стисніть уявну кулю, максимально напружуючи м'язи грудей. Робіть цю вправу по 15-20 разів.

Жінки в мусульманських гаремах, використовуючи ці прийоми, тривалий час зберігали свіжий вигляд і привабливість. Для швидкого досягнення результатів виконуйте вправи і масаж 2-3 рази в день.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Вправи | Переглядів: 111251 | Додав: breast | Тегі: масаж грудей | Рейтинг: 5.0/1