Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Підтяжка і збільшення грудей: ендопротезування з мастопексією - фото, ціни, як робиться


Купити крем для збільшення грудей

Так вже склалося в європейській культурі, що невідповідність зовнішнього вигляду тіла ідеальним параметрам часто стає причиною психологічного дискомфорту, розвитку заниженої самооцінки і невпевненості в собі навіть тоді, коли все відмінно в плані просування по кар'єрних сходах, зростання матеріального благополуччя і стосунків в сім'ї.

Підтяжка грудей зі збільшенням

Що дає операція жінці:

  1. правильно сформовані груди роблять жінку молодше і привабливіше і у власних очах, і в очах оточення;
  2. після операції змінюється осанка і хода, чому сприяє і збільшена вага грудей, і самооцінка жінки, що змінилася;
  3. коли психологічна проблема маленьких або обвислих грудей йде, у жінки покращується взаємодія з людьми, міжособові стосунки, і підвищується задоволеність своїм сексуальним життям.

Найбільш затребувана у жінок пластична операція на грудях - це збільшення її за допомогою імплантів. Але, залежно від стану шкіри досить часто збільшуючу маммопластику доводиться поєднувати з операцією по підтяжці грудей.

Ендопротезування з мастопексією (вона ж підтяжка з імплантами) - це група пластичних операцій, метою яких є збільшення грудей за допомогою имплантів і поліпшення форми грудей.

Застосовується поєднане збільшення і підтяжка грудних залоз в тих випадках, коли форму грудей не вийде виправити одними тільки грудними імплантатами.

Відео: Збільшення грудей і підтяжка грудей

Кому показана операція 

Операція показана будь-якій жінці, яка невдоволена формою і розміром своїх грудей.

Після закінчення періоду грудного вигодовування.

Зазвичай після закінчення лактації залізиста тканина молочних залоз зменшується в об'ємі, а розтягнута шкіра вже не може прийняти свій колишній об'єм. Тому форма грудей може значно змінитися в гіршу сторону.

Якщо об'єм молочної залози займає жирова тканина, яка приходить на місце залізистою, то ситуацію це не рятує тому, що жирова тканина не може тримати форму, і на дотик вона зовсім не така пружна, як залізиста.

Після схуднення.

Підтяжка грудей з ендопротезуванням виконується у тому випадку, якщо до схуднення розмір грудей був великий, власниця бюста хоче зберегти минулий об'єм, і власні тканини грудей буде досить, щоб закрити протези.

При заміні імплантів.

У ряді випадків перед жінкою може вставати питання про заміну імплантів. Причин для цього може бути декілька

Це може бути бажання зменшити розмір грудей, але при цьому не ходити з нульовим розміром. При цьому надлишки шкіри доведеться видалити, інакше груди виглядатимуть опалими.

Бажання змінити форму грудей так, щоб вона була природнішою, але при цьому зберегти об'єм бюста. Звичайне це побажання на консультації висловлюють ті жінки, у яких в силу віку "груди під підборіддям", які прикрашають зовсім молоденьких дівчат, починають виглядати неприродно.

Це може бути необхідність відновити форму грудей за допомогою мастопексії і заміни грудних протезів після чергової вагітності та періоду грудного вигодовування, а також різкого схуднення або набирання ваги.

Види операцій мастопексії з ендопротезуванням

  1. Якщо підтяжку грудей і постановку імплантів проводять впродовж однієї операції, то така мастопексія з ендопротезуванням називається одномоментною.
  2. Може бути і так, що спочатку виконується мастопексія, а потім, через деякий час проводиться збільшення грудей імплантатами.

Для того, щоб провести одномоментну операцію, хірургові треба мати хороший досвід проведення підтяжки з використанням імплантів.

А пацієнтці варто готуватися до більшого ризику розвитку ускладнень такої операції.

На жаль для пацієнток поєднана естетична маммопластика підсумовує усі складнощі і наслідки, які можуть бути після мастопексії і після аугментаційної (що збільшує) маммопластики.

Це можуть бути:

  • неповна або надмірна корекція мастоптоза;
  • поява асиметрії;
  • розвиток грубих рубців;
  • зміщення і неправильне положення протеза;
  • некроз шкіри і омертвіння соска.

Найбільші проблеми при поєднаній операції виникають найчастіше саме з формуванням рубців. Тонкі і акуратні рубці можуть сформуватися тільки у тому випадку, якщо під час дозрівання сполучної тканини рубців на них не виявлялося значного тиску.

При проведенні одномоментної операції сила розтягування, якій піддаються рубці, значна. Тому рубці розтягуються і можуть стати широкими і грубими.

Саме тому більшість хірургів вважають за краще проводити ліфтинг і збільшення грудей в два етапи.

Протипоказання до операції

  • закінчення грудного вигодовування не менше 1 року до операції;
  • онкологія;
  • серйозні захворювання внутрішніх органів і серцево-судинної системи;
  • ендокринологічні захворювання, зокрема захворювання щитовидної залози;
  • інфекційні захворювання;
  • порушення здатності згущуватися крові;
  • декомпенсований цукровий діабет;
  • значна втрата еластичності шкіри грудей.

Відео: Збільшення грудей, хід операції

Підготовка до операції 

Передусім проводиться консультація хірурга, який визначає міру вираженості косметологічних проблем пацієнтки з грудьми, вислуховує побажання жінки відносно зовнішнього вигляду бюста, і визначає найбільш відповідні способи оперативної корекції об'єму і форми молочних залоз.

Зазвичай під час першої консультації хірург розповідає пацієнтці про можливі наслідки операції, ускладнення, стійкість результату операції з урахуванням еластичності шкіри і розміру грудей пацієнтки.

Якщо жінка приймає рішення робити операцію, то наступний етап - це обстеження і консультації фахівців для того, щоб виявити можливі протипоказання до операції.

Для цього необхідно:

  • пройти ряд обстежень : УЗД молочних залоз або мамографія, флюорографія, електрокардіограма;
  • здати аналізи крові і сечі, щоб визначити, наскільки злагоджено функціонують внутрішні органи, чи є у пацієнтки сифіліс, Віл-інфекція, вірусні гепатити В і З, є які-небудь запальні процеси в організмі (гострі і хронічні);
  • відвідати лікарів: терапевта (для визначення протипоказань для операції), анестезіолога (для визначення протипоказань для наркозу), маммолога (у разі наявності змін на УЗД молочних залоз або мамограмі).

За тиждень до операції пацієнтці необхідно почати утримуватися від паління, прийому алкоголю, прийому лікарських препаратів, які порушують згортання крові.

У ряді випадків лікар може призначити прийом антибіотиків, противірусних препаратів або інших ліків для профілактики ускладнень в післяопераційному періоді.

Як проходить операція

Перед операцією проводиться розмітка нових положень сосків так, щоб вони знаходилися трохи вище за підгрудну шкірну складку. Якщо планується одномоментна операція, то нове положення сосків намічається з урахуванням об'єму грудей, що збільшуються.

Знеболення операції - це, як правило, загальний наркоз. Він може бути інгаляційний, а може бути внутрішньовенний. Саме загальний наркоз найбільш прийнятний під час тривалої операції.

Мастопексія займає за часом півтори-три години, постановка імплантатів виконується за 40-120 хвилин, поєднана операція може займати за часом до 3-4 годин.

На першому етапі операції проводиться видалення надлишків шкіри будь-яким із способів мастопексії (циркулярним, якореоподібним, вертикальним). Сосок переміщається на новий рівень, шкіра, яка переміщається нижче соска при цьому, надає грудям нової форми.

Якщо операція поєднана, то після ліфтинга хірург приступає до формування кишені для протеза. У більшості випадків для цього доводиться робити додаткові розрізи під грудьми або в інших місцях, якщо з доступу, що використався для проведення мастопексії неможливо підібратися до м'язів грудей під якими формуватимуть кишеню для імплантата.

У спеціально сформоване ложе або кишеню встановлюється імплантат. Імплантати центруються так, щоб обидва протези були розташовані симетрично по вертикалі і горизонталі.

На м'які тканини накладаються шви нитками, що розсмоктуються. На шкіру накладають косметичні шви нейлоновими нитками. На шви накладається стерильна пов'язка або наклеюються спеціальні стерильні наклейки.

Після виконання перев'язки на пацієнтку надівають компресійну білизну.

Відео: Підтяжка грудей (мастопексія)

Післяопераційний період 

У перший день:

  • компресійна білизна;
  • знаходження в стаціонарі;
  • пити і їсти можна тільки ближче до вечора, і тільки у тому випадку, якщо немає нудоти і блювоти;
  • положення тільки лежи або напівлежачи ( у тому випадку, якщо можна підняти головний кінець ліжка);
  • повний емоційний спокій;
  • фізичний спокій: руки уздовж тіла, дозволені мінімальні рухи руками, заборонено піднімати руки до голови;
  • знеболення, антибіотики, інфузійна терапія за призначенням лікаря.

На другий день пацієнтку виписують додому.

Впродовж першого тижня:

  • носіння компресійної білизни цілу добу;
  • перев'язки щодня, обробка швів антисептичними розчинами;
  • знеболюючі препарати в міру необхідності, прийом антибіотиків за призначенням лікаря;
  • понизити фізичні навантаження до мінімуму, краще велику частину часу проводити в положенні лежачи або сидячи;
  • обмеження на зайняття сексом (посилює набряк грудей), відвідування лазні, сауни;
  • не варто загорати, оскільки це може привести до пігментації швів.

На другому тижні з дозволу хірурга можна:

  • митися в душі, але протипоказане прийняття ванни, оскільки тепла вода може спровокувати набряки грудей;
  • виконувати легку роботу по будинку без підняття тяжкості і без підйому рук вище за рівень грудей, водити машину.

Коли знімуть шви 

Шви знімають на 10-14 день після операції. Після цього необхідно заклеювати шви силіконовим пластиром або спеціальними паперовими стрипами, щоб рубчики формувалися тоненькими і непомітними.

Впродовж 3-4 місяців після операції:

  • носити компресійну білизну спочатку цілодобово, потім вдень і під час фізичних вправ;
  • збільшувати навантаження під час зайняття спортом поступово, орієнтуючись не на спортивні досягнення, а на власні відчуття;
  • утримуватися від відвідування лазні і солярію до повного зникнення набряку.

Несприятливі наслідки операції

Розходження швів.

Зазвичай таке буває при недотриманні пацієнткою обмежень рухового режиму. Шви можуть розійтися в результаті різких рухів, при яких різко натягається шкіра. Нитки при натягненні тканин просто прорізаються і краї післяопераційної рани розходяться.

Деформація ареол.

Втрата округлої форми ареол - це результат неправильно нанесеної розмітки. Якщо анатомічні відстані не виміряні правильно, або не вірні розрахунки, то сосок може розтягуватися більше завширшки або зверху вниз, і набуває овальної форми.

Швидке опущення грудей до початкового рівня.

На жаль, таке ускладнення зустрічається досить часто. Особливо швидко воно розвивається у тих, у кого до операції еластичність шкіри була різко понижена. А також у тих, у кого груди збільшували значно. При поєднанні низької еластичності шкіри грудей і постановки імплантів великого об'єму птоз може намітитися вже в перший рік після операції.

Сприяють розвитку птозу зміна ваги тіла, вагітність і лактація.

Крім того, швидкому розвитку птозу можуть сприяти технічні погрішності, які допускає під час операції хірург.

Асиметрія оперованих грудей.

Зазвичай незначна асиметрія після операції допускається. Але міра вираженості розвинутої асиметрії може бути різною. Пов'язано це може бути і з помилками хірурга, і з індивідуальною реакцією переміщених тканин грудей на розтягування їх об'ємом импланта.

Запалення.

Причиною запалення може бути як реакція відторгнення, яка формується організмом у відповідь на наявність імплантата, так і мікроорганізми, які потрапляють в рану.

Для відвертання запалення з вини мікроорганізмів, іноді в рану ставлять дренаж, по якому виходить кров і міжклітинна рідина, які в першу добу збираються в області травмованих тканин і можуть стати прекрасним поживним середовищем для бактерій, і призначають антибіотики широкого спектру дії.

Якщо причиною запалення стає сам имплант, який викликає реакцію відторгнення організму, то його доводиться видаляти. Через деякий час постановку импланта можна повторити.

Розвиток гематоми або сероми.

Якщо в області рани починається сильна кровотеча або збирається велика кількість тканинної рідини, то груди значно збільшуються в розмірах. Іноді таке збільшення може бути симетричним, але зазвичай відбувається це з одного боку.

При цьому посилюються болі, які набувають розпираючого характеру. Болів може і не бути, якщо пацієнтка приймає знеболюючі препарати.

У стаціонарі хірург дренує порожнину, в якій збирається рідина або кров. При цьому форма грудей нормалізується.

Порушення кровообігу в області операційних розрізів.

Проявляється це ускладнення з різною мірою інтенсивності. У одних випадках може сповільнитися загоєння сосків в новому місці і загоєння шкіри. У інших випадках може статися масивне омертвіння тканин, у тому числі і соска.

Чим більше імплант, тим вище ризик, оскільки тим більше натягнуті тканини.

Ризик підвищується у жінок у віці, жінок, що палять, і жінок з ожирінням.

Порушення чутливості.

Дуже часте ускладнення операції. Втрачає чутливість сосок і шкіра молочної залози. Це може мати певні наслідки для тих, у кого стимуляція сосків має значення в досягненні піку сексуального задоволення.

Відсутність чутливості шкіри вимагає певної уваги до свого тіла, оскільки в таких умовах деталі одягу, бюстгалтер можуть стирати шкіру до крові.

З часом у більшості випадків чутливість відновлюється. Відбувається це впродовж півроку після операції.

Поєднана пластична операція на грудях і грудне вигодовування 

У далекому минулому, коли техніку операцій на грудях ще тільки розробляли, при виконанні лифтинга грудей сосок відрізали і просто пришивали вище.

Природно, що після такого оперативного втручання жінка втрачала здатність годувати дитину грудним молоком, оскільки протоки молочних залоз ушкоджувалися і більше не сполучалися з соском.

Зараз від такого способу проведення мастопексії відмовилися, як від того, що нівечить. Навіть при переміщенні соска вище, цілісність проток молочних залоз не порушується. Тому тепер пластичні операції на молочних залозах можна робити жінкам у будь-якому віці і незалежно від кількості дітей вже народжених або планованих.

Щоб не турбуватися про якість молока для своєї дитини, не варто перед операцією економити на імплантах. Самі кращі імпланти - це імпланти третього покоління, які не пропускають силіконовий гель і не дають силікону потрапити в навколишні тканини.

Ціни на мастопексію з ендопротезуванням

Вид операции Вартість
одномоментна операція від 3000 до 10000$
мастопексія від 1500 до 3000$
аугментаційна маммопластика від 4000 до 10000$

Вартість операції багато в чому залежить від статусу клініки і репутації хірурга.

Одномоментна операція по підтяжці і збільшенню грудей коштує дешевше, ніж сума за дві окремі операції мастопексії і постановки імплантів, оскільки перед двома операціями, які виконуються з інтервалом мінімум в три-чотири місяці, необхідно буде двічі пройти обстеження.

А також двічі сплатити наркоз, перелік медикаментів, необхідних для проведення операції і післяопераційного періоду, два знаходження в стаціонарі та іньше.

Багато дівчат шукають відповідь на питання - від яких протизаплідних ростуть груди? Відповіді по посиланню.

Фото до і після операції по одночасній мастопексії і ендопротезуванню грудей
Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Домашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправДомашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправ
Капсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікуванняКапсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікування
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves

Категорія: Пластика | Переглядів: 112424 | Додав: breast | Тегі: операція, збільшення, підтяжка | Рейтинг: 5.0/2