Жіночі груди » Збільшення » Харчування

Таблетки для збільшення грудей - ціна, які вибрати, огляд препаратів


Купити крем для збільшення грудей

Питання про збільшення грудей в домашніх умовах актуальне якщо не для половини усіх жінок, так для третини точно. На які жертви іноді тільки вони не наважуються, щоб виглядати красивіше, молодше, сексуальніше: щодня втирають в шкіру гелі і креми для збільшення грудей, лягають під скальпель пластичного хірурга і жменями приймають пігулки і капсули. Як правило, ефект збільшення розміру грудей мають гормональні контрацептиви. Але їх використання має бути обгрунтованим, таким, що виключає можливі протипоказання.

Таблетки для збільшення грудей: протизаплідні гормональні пігулки

До того ж існує величезна кількість різних таблеток і препаратів, які впливають на збільшення грудей. Спробуємо розібратися в їх властивостях, особливостях застосування і інших характеристиках.

Гормональні таблетк - їх види і властивості

Відразу відмітимо, що усі таблетовані препарати, що впливають на зростання молочних залоз відносяться до гормональних протизаплідних препаратів або контрацептивів. Вони захищають жінку від небажаної вагітності, є профілактичним засобом від багатьох захворювань малого тазу (міоми, поліпи, гіперпластичні процеси ендометрія, запальні явища яєчників). Існує міф про те, що гормональне збільшення грудей шкідливі для організму жінки і їх не можна приймати регулярно.

Насправді постійна зміна гормонального фону (прийом пігулок і "відпочинок" від них) набагато гірше позначається на стані здоров'я жінки і її самопочутті.

Усі протизаплідні таблетки діляться на:

 • однокомпонентні;
 • багатокомпонентні.

До недавнього часу вважалося, що для контрацепції і лікування гінекологічних захворювань оптимально приймати багатокомпонентні контрацептиви (наприклад, три-мерсі, три-регол, тристер, біновум і інші).

Проте, зараз гінекологи сходяться на думці, що для забезпечення високого захисту жінки як від небажаної вагітності, так і від захворювань статевої сфери, досить застосування однофазних або монокомпонентних контрацептивів (наприклад, мерсілон, регулон, діане - 35 і інші).

Список властивостей гормональних контрацептивів може розширюватися залежно від їх клінічних ефектів:

 • захист від небажаної вагітності;
 • поліпшення стану шкіри і волосся;
 • вирівнювання гормонального балансу;
 • збільшення об'ємів грудних залоз;
 • замісна терапія при дефіциті гормонів в організмі.

Деякі види протизаплідних гормональних препаратів широко використовуються в цілях збільшення грудей. При цьому треба відмітити, що самі по собі вони не викликають зростання залізистої тканини молочних залоз, а лише пригнічують надлишок чоловічих гормонів в організмі жінки. В результаті цього відбувається перерозподіл жирової клітковини за жіночим типом, підвищення жіночності і сексуальності.

Відео: Як збільшити груди. Помилки і працюючі способи

Як працюють таблетки для збільшення грудей

Їх принцип дії спрямований на здійснення регенеративних функцій грудних залоз за рахунок наявності у складі препаратів гормону естрогену. У жіночих грудях є спеціальні рецептори, здатні активно поглинати естроген з протизаплідних пігулок. До речі, подібними рецепторами забезпечені не лише груди, але і інші гормонозависимые частини тіла: сідниці, живіт.

Гормони, що збільшують груди

Збільшенню грудних залоз сприяють далеко не усі гормональні препарати. Найбільша ефективність від їх застосування відзначається серед наступних.

Естроген. Цей вид гормонів відповідає за формування і ріст грудей у дівчат і жінок. Проте передозування або надлишок може, навпаки, викликати зупинку процесів зростання.
Прогестерон. Відноситься до жіночих гормонів, які сприяють збільшенню об'єму залізистої тканини в грудях. Також цей гормон називають гормоном вагітності, що відповідає за сприятливий розвиток плоду в перинатальний період розвитку.

Пролактін. Виробляється в корі головного мозку в пубертатний період і під час вагітності. За рахунок пролактіну у дівчат починають рости молочні залози, а у вагітних жінок груди наливаються і збільшуються, готуючись до годування дитини.

Деякі гормони можна отримувати не лише з капсул. Існують продукти, багаті естрогеном, так звані фітоестрогени. Соя, молочні продукти, спеції і трави дозволять заповнити їх дефіцит в організмі і збільшити розмір грудей.

Ефективність

Використання гормональних препаратів для вирішення гінекологічних проблем благотворно позначається на загальному стані жінок, підвищенні їх сексуальності і невідхильності. Збільшення грудей при цьому є побічним ефектом препарату. Прийом контрацептивів полегшує течію менструації, роблячи її менш щедрою і хворобливою.

Безпека

Гормональні протизаплідні таблетки, використовувані для збільшення грудей, безпечні для здоров'я жінки. Навпаки, їх властивості здатні благотворно впливати на стан як окремих систем, так і на увесь організм в цілому. Гормональні препарати не токсичні, але можуть мати деякі побічні ефекти, що виникають у жінок з різним ступенем тяжкості. Вони можуть викликати погіршення здоров'я, неприємні відчуття або інші ускладнення (наприклад, набирання ваги, зміна тиску, нервові розлади і інше).

Особливості використання таблеток. Шкода від таблеток для збільшення грудей

Якщо жінку не влаштовує розмір її грудей, вона може спробувати скоректувати її форму і величину за допомогою гормональних таблеток. Проте, приймаючи пігулки, слід враховувати і можливі негативні наслідки від їх використання.

Побічні ефекти від прийому контрацептивів можуть впливати на:

 • зміна маси тіла, частіше усього її збільшення;
 • виникнення головного болю, мігрені;
 • нервові розлади, безсоння;
 • розлади травлення (блювота, нудота);
 • нестабільність артеріального тиску;
 • прояв алергії на компоненти препарату.

Дія гормонів на організм може бути понижена за рахунок зловживання алкоголем, прийомом антибіотиків, антидепресантів, транквілізаторів і паління.

Фітоестрогени і рослинні препарати для збільшення і росту грудей

Фітоестрогенами називаються такі речовини рослинного походження, які в людському організмі перетворюються на активні гормони. Вони містяться в злакових, гранатах, сої, аптечній ромашці, моркві, капусті, багатьох лікарських рослинах.

Фітоестрогени набагато слабкіше впливають на організм жінки, чим звичайний естроген. Вони коригують гормональний фон, знижують ризик розвитку пухлинних захворювань, але їх дії все-таки недостатньо, щоб змінити розміри молочних залоз. Препарати зі змістом рослинного естрогену можна приймати з метою корекції форми грудей. При регулярному використанні фітоестрогенів груди стануть виглядати підтянутіше, молодше красивіше.

Не можна починати прийом гормональних препаратів самостійно, не порадившись з лікарем. Для правильного адекватного вибору того або іншого контрацептиву слід здати кров на гормони, щоб з'ясувати, який з них потребує корекції.

Відео: Збільшувачі грудей - Все буде добрі - Випуск 136 - 21.02.2013 - Все буде добре - Все буде добре: 

Огляд засобів для збільшення грудей

Сучасна фармацевтична промисловість налічує велику кількість гормональних пігулок для збільшення грудей. Але протизаплідні засоби не можна приймати за порадою подружки. Як будь-який лікарський препарат, вони мають свої позитивні і негативні сторони.

Таблетки Регулон

Регулон випускається у формі пігулок і має контрацептивні властивості. Діючі речовини - етинилестрадіол і дезогестрел - гальмують процеси дозрівання фолікулів і блокують настання овуляції. Окрім своїх основних функцій, регулон чинить позитивну дію на стан шкіри, усуває розвиток вугрового висипу, запобігає гінекологічним захворюванням при регулярному застосуванні, нормалізує менструальний цикл.

За рахунок комбінації гормонів етинілестрадіолу (естроген) і дезогестрела, регулон сприяє збільшенню залізистої тканини молочних залоз. Проте збільшенню при цьому піддаються і інші гормонозалежні зони жіночого тіла: стегна, живіт, сідниці.

У упаковці один блістер з 21 пігулкою. щоб не порушити менструальний цикл, регулон приймається в один і той же час, лікарі рекомендують робити це увечері перед сном. Пропускати дні прийому нелзя, це понизить контрацептивний ефект і може викликати проривну кровотечу. Прийом першої таблетки повинен доводитися на 3-5 день циклу. Після закінчення упаковки необхідно витримати перерву в 7 днів щоб викликати менструацію. На 8 день треба відновити прийом регулона з нової пачки.

Протипоказання до застосування

Використання препарату заборонене при:

 • наявності вагітності або підозрі на неї, період лактації;
 • захворювання печінки;
 • цукровий діабет;
 • захворювання молочних залоз, у тому числі рак грудей;
 • гіперпластичні процеси ендометрія;
 • порушення кровообігу і інші.

Побічні дії

За відсутності протипоказань до прийому регулона як контрацептиву або засобу для збільшення грудей, жінка має бути готова до появи таких побічних ефектів, як:

 • порушення в роботі травлення (поява нападів нудоти, короткочасна блювота, біль в животі);
 • нервові розлади, головний біль, мігрень;
 • затримка рідини в організмі, набирання ваги, збільшення молочних залоз;
 • зміна мікрофлори піхви, розвиток молочниці;
 • порушення в роботі серцево-судинної системи (гіпертонія, аритмія, брадикардія).

По витіканню 1-3 місяців організм звикає до нового співвідношення гормонів і подібні дії від препарату зникають.

Ціна препарату

Середня вартість регулона складає від 10 до 30$ за упаковку.

Висновки: Прийом регулона грунтується на досягненні протизаплідного ефекту, збільшення розміру грудей носить непрямий характер і проявляється як несподіваний побічний ефект. Це означає, що застосування регулона як засоби для збільшення молочних залоз медицински необгрунтовано і може проявитися не у кожної жінки.

Таблетки Жанін

Протизаплідні таблетки Жанін випускаються у формі пігулок. У упаковці може бути від одного до трьох блістерів по 21 пігулці в кожному. Діючі речовини в препараті - етінілестрадіол і діеногест. За рахунок змісту етинілестрадіолу в організмі відбувається затримка рідини, що сприяє збільшенню об'ємів грудей, талії, стегон. Основне призначення препарату Жанін - контрацепція.

Комбінація гормонів пригнічує овуляторную функцію організму, змінює структуру ендометрія і цервикального секрету, що у свою чергу перешкоджає заплідненню яйцеклітини. Регулярне застосування препарату сприяє нормалізації менструального циклу, зменшенню інтенсивності крововтрати, запобігає розвитку анемії і гінекологічних захворювань.

Прийом таблеток з пачки слід розпочинати з 3-5 дня менструального циклу в один і той же час. По закінченню упаковки робиться перерва в 7 днів, впродовж якої настає менструація. Для збереження контрацептивних властивостей, слід продовжити прийом пігулок з нової пачки.

Протипоказання до використання

Застосування таблеток Жанін заборонене в наступних випадках:

 • вагітність або підозра на неї, період грудного вигодовування;
 • використання до настання менархе;
 • використання після настання менопаузи;
 • важкі захворювання печінки і нирок, за наявності тромбозів і тромбоемболії;
 • цукровий діабет;
 • маткова кровотеча невиясненого характеру.

Побічні ефекти

При прийомі будь-якого гормонального препарату організму треба час для перебудови. У цей період можливий прояв деяких побічних явищ, які після закінчення 2-3 місяців пропадають. Якщо якісь неприємні ефекти залишаються і заважають нормальній життєдіяльності жінки, треба звернутися до лікаря. При з'ясуванні, що препарат їй не підходить, лікар підбере інший.

До можливих побічних дій відносять:

 • порушення мікрофлори піхви, розвиток кандидозу;
 • порушення травлення (блювота, нудота, болі в шлунку);
 • зміна маси тіла, розпирання грудних залоз;
 • зміна настрою, сексуального потягу;
 • головні болі, мігрень.

Ціна препарату

Середня ціна упаковки Жанин з одним блістером коливається в межах 700 рублів. Вартість упаковки з трьома блістерами складе близько 40-50$.

Висновки: Препарат Жанин хороший в якості протизаплідного засобу. Відчуття розпирання в грудях, напруга або навіть збільшення її об'єму обумовлене проявом побічних ефектів. Приймати Жанин тільки для зростання молочних залоз не рекомендується, оскільки необгрунтований надлишок естрогену в організмі здатний викликати проблеми із здоров'ям жінки.

Таблетки Ярина

Ярина це протизаплідні таблетки з несподіваним побічним ефектом - збільшення грудей. 

Препарат випускається у формі таблеток, покритих гладкою оболонкою. У упаковці міститься 21 пігулка, які приймаються щодня в один і той же час (краще увечері) з 3-го дня менструації. Діючими речовинами є этинилэстрадиол і дроспиренон.

Ярина відноситься до монофазних контрацептивів, протизаплідний ефект досягається за рахунок комбінації гормонів, сприяючим блокуванню овуляції, відвертанню запліднення яйцеклітини. Регулярне застосування препарату (від трьох місяців і більше) сприяє нормалізації менструального циклу, зменшенню інтенсивності крововтрати, а так само є профілактичним засобом від анемії і гінекологічних захворювань.

Протипоказання до застосування

Ярину не можна використати при наступних порушеннях:

 • вагітність або підозра на неї, період лактації;
 • використання до настання менархе і після настання менопаузи;
 • виявлені гормонозависимые новоутворення;
 • важкі захворювання печінки, нирок, серцево-судинної системи;
 • цукровий діабет;
 • тромбози;
 • маткова кровотеча невиясненого характеру.

Побічні ефекти

До можливих побічних дій відносять:

 • порушення травлення (блювота, нудота, болі в шлунку);
 • зміна маси тіла;
 • хворобливість і напруга молочних залоз;
 • порушення мікрофлори піхви, розвиток кандидозу;
 • зміна настрою, пониження сексуального потягу;
 • головні болі, мігрень.

Ціна препарату

Середня ціна упаковки препарату Ярина коливається в межах 30$.

Висновки: Побічні ефекти від прийому Ярины схожі з вищеописаними протизаплідними препаратами. Прояв блювоти, нудоти, загального погіршення здоров'я зустрічаються у жінок набагато частіше, ніж бажаний побічний ефект у вигляді збільшення грудей. Тому приймати гормони для досягнення такого результату недоцільно.

Таблетки Візанна

Візанна є гормональним препаратом комплексної дії. Основний діючий компонент - діеногест (гестаген). Препарат сприяє пригнобленню статевих гормонів і розростанню ендометриоідних тканин, знижує вироблення естрогену. Візанна випускається в картонних коробках з блістерами по 14 пігулок в кожному. У упаковці може бути 2, 4 або 6 блістерів.

Варто відмітити що Візанна не є контрацептивом, а значить при прийомі препарату організм зберігає можливість завагітніти.

Її призначають для лікування ендометріозу і гіперпластичних процесів порожнини матки. Для досягнення протизаплідного ефекту при прийомі Візанни слід використати презервативи або інші препарати не гормонального характеру.

Протипоказання до застосування

До абсолютних і відносних протипоказань до застосування Візанни відносять:

 • вагітність або підозра на неї, період лактації;
 • підлітковий вік до 18 років;
 • тромбози, захворювання вен;
 • важкі захворювання печінки, нирок, серцево-судинної системи;
 • цукровий діабет;
 • виявлені гормонозависимые новоутворення;
 • маткові кровотечі невиясненого характеру.

Побічні ефекти

До можливих побічних дій відносять:

 • порушення травлення (блювота, нудота, болі в шлунку);
 • зміна маси тіла;
 • дискомфортні відчуття в молочних залозах, включаючи їх збільшення;
 • алопеція, прищі;
 • зниження лібідо;
 • головні болі, мігрень.

Найчастіше по витіканню 2-3 місяців побічні ефекти знижуються або зникають взагалі.

Ціна препарату:

Істотним недоліком препарату Візанна є його висока ціна. Вартість упаковки з двома блістерами по 14 пігулок складе близько 45$.

Висновки: З таким гормональним препаратом як Визанна не слід жартувати, якщо до його прийому немає прямих показань, а саме эндометриодных порушень.

Кава Максібюст - рослинні препарати для збільшення грудей

Кава Максібюст відноситься до рослинних препаратів, що впливають на зростання молочної залози. У його складі міститься порошок пуерарії міріфіки. До позитивних якостей цієї речовини відносяться профілактика остеопорозу, нормалізація циклу, поліпшення жіночого самопочуття, особливо в період менопаузи і збільшення грудей.

Спосіб застосування

Каву можна вживати один раз в день. Заварюється він гарячою водою (не окропом), настоюється. У нього можна додавати цукор, молоко. Для отримання більш високого результату використати препарат треба не менше 3-4 місяців.

Ціна засобу

Кава випускається у банках, об'ємом 50 грамів. Середня ціна упаковки складає близько 20$.

Ізофлавони сої - рослинні препарати для збільшення грудей

У складі цього лікарського препарату міститься соєвий екстракт. Він виступає нормалізатором жіночих статевих гормонів, полегшення клімактеричних процесів і менструального циклу, а також запобігає розвитку остеопорозу. Препарат насичений фітоестрогенами, які благотворно впливають на процеси збільшення об'єму залізистої тканини грудних залоз.

Відео: Протизаплідні таблетки збільшують груди. Крем для росту бюста!

Рослинний препарат для збільшення грудей Максі (Maxi)

Препарат Максі випускається у формі капсул, в упаковці їх міститься 60 штук. Активними речовинами, стимулюючими процеси зростання тканин являються екстракти пуерарії маріфікі, шишок хмелю і ізофлавоноїди сої. У день рекомендується приймати до 3-4 капсул. Прийом препарату повинен співпадати з менструальним циклом. Перший день циклу - це перший день використання капсул. Після прийому кожної упаковки треба робити перерву до початку нового циклу. Курс складає 3 місяці.

Ціна препарату

Середня ціна на капсули Максі коливається в межах 50$.

Фемінал (фітоестрогени)

Препарат, що застосовується для збільшення грудей, містить у своєму складі екстракт червоної конюшини. Він безпечний для організму, тому його можна приймати безперервно впродовж 3 і більше місяців по 1 капсулі в день. Максимальне безперервне використання феміналу допустиме до 2 років.

Ціна препарату

Середня ціна на капсули фемінала коливається в межах 15-20 $.

Загальний висновок щодо препаратів для збільшення грудей

Використання фітоестрогенів для збільшення грудей безпечно для здоров'я жінки. Ці препарати дійсно здатні збільшити розмір молочних залоз, але особливого дива чекати не варто. Після закінчення використання пігулок результат зведеться до мінімуму. Отже, тільки комлексний підхід дає результат: крем, тренажер, масаж, препарати.

На сьогодні існує єдиний результативний метод збільшення грудей - це пластика. За одну операцію можна збільшити розмір бюста на 2-3 розміри, а результат збережеться на довгі роки. Проте слід пам'ятати і про можливі ускладнення після проведення таких операцій. Тому кожній жінці, що вирішила збільшити груди, слід гарненько подумати, чи треба це їй насправді.

Відгуки і питання про використання засобів

Катерина М, 32 роки, написала:

Після народження дитини і закінчення періоду грудного вигодовування я вирішила привести в порядок свої груди. Часу на фізичні вправи не було, та і розлінилася трохи, тому вирішила використати гормональні таблетки для збільшення грудей. Завдяки рекламі, я дізналася про препарат Bi2Upт (бі ту ап). У аптеці я знайшла цю серію без зусиль, в неї включені креми, гелі, кава, чай, спрей і пігулки. Вартість засобів, звичайно, висока. Упаковка з 30 пігулок обійшлася мені в 100грн.

Вже через тиждень прийому пігулок (у день по 1 штуці) мої груди набубнявіли, стали більше майже на один розмір. Шкіра розгладилася, стала пружною. Результат просто уразив, я розщедрилася відразу ще на 2 упаковки. Коли ж мої запаси вичерпалися, в аптеці пігулки теж пропали. Після припинення їх застосування груди знову обпали і повернулися у свої колишні розміри.

Маргарита С, 27 років, написала:

У свої 27 років проблемі своїх грудей я приділяю половину свого життя. Втирала креми, гелі, їла капусту (по бабусиному рецепту), пила лікарські відвари і навіть застосовувала гормональні таблетки. Контрацептиви мені призначила лікар з метою оберігання від вагітності, але сказала, що одним з побічних ефектів є збільшення об'єму грудей. Ах, якби тільки одні груди у мене росли, це було б дивом, але я росла разом з нею. За рік прийому пероральних контрацептивів Жанин я виросла на 8 кг!

Зараз вже три місяці як я відмовилася від цих пігулок, але вага не йде. Записалася на фітнес, сиджу на дієті, але доки особливого результату немає. Якби рік тому я могла тільки припустити, які проблеми із здоров'ям у мене з'являться, навряд чи б вирішила коригувати розмір грудей за допомогою гормонів.

Тетяна М, 20 років, написала:

Питання: Мені 20 років, у мене груди 1 розміру. Чула про гормональні протизаплідні препарати для збільшення грудей. Які порадите для мого віку?

Відповідь: Гормональних протизаплідних препаратів для збільшення грудей просто не існує. Основною функцією таких засобів є контрацепція, а зміна розміру грудей усього лише можливий побічний ефект. Не варто прибігати до гормонів заради експериментів над своїм тілом.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Харчування | Переглядів: 116817 | Додав: breast | Тегі: гормони, дієта, пігулки | Рейтинг: 5.0/2