Жіночі груди » Збільшення » Креми

Крем для збільшення грудей - Склад, відгуки, протипоказання і результати, ціна. Шкода від крему для грудей


Купити крем для збільшення грудей

Як діє, який результат чекати від крему для бюста

Крем для збільшення грудей є однією із складових комплексного догляду за грудьми для жінок, що бажають поліпшити форму або збільшити свої груди. Використання одного тільки крему не приведе до моментального збільшення грудей, але воно буде!.

Крем для збільшення грудей в комплексі з масажем молочних залоз, точковим масажем для росту грудей, вправами для зміцнення м'язів грудей, простими домашніми процедурами для грудей, а також з повноцінним харчуванням, без участі малокалорійних дієт, дає помітний ефект - збільшення розміру грудей на 1-2 розміри за досить короткий термін.

Навіть якщо ви не хочете збільшувати розмір бюста, а хочете зберегти форму грудей, у вашому арсеналі має бути простий крем для догляду за шкірою грудей. Догляд за грудьми за допомогою косметичних засобів і прохолодних обливань дозволить зберегти груди пружніми, зробить шкіру грудей еластичніше, м'якіше і шовковистою. Особливо не варто цим нехтувати при коливаннях у вазі, при вагітності і після грудного вигодовування. Тоді груди не обвиснуть, збережуть форму, не з'являться розтяжки.

Як діє крем для збільшення грудей

Збільшення грудей за допомогою крему відбувається, як правило, за рахунок збільшення об'єму залізистої тканини молочних залоз, що досягається за рахунок дії фітоестрогенів, що зазвичай входять до складу кремів для збільшення грудей.

Фітоекстрогени - рослинні аналоги жіночих статевих гормонів естрогенів.

Фітоестрогени забезпечують приплив крові до молочних залоз, забезпечують цим додаткове живлення тканин грудей, прискорюють обмін речовин. Після всмоктування фітогормони зв'язуються з певними рецепторами і викликають зростання залізистої тканини.

В результаті молочні залози набрякають, груди підводяться і збільшуються в розмірі, шкіра грудей стає гладшою і пружною. Т.е. принцип дії фітоекстрогенів подібний до природного збільшення грудей, як це буває під час місячних.

Склад крему та гелю для догяду за грудьми

До складу кремів по догляду за грудьми сучасні виробники зазвичай включають
- колаген або пептиди і полісахариди, які допомагають у виробленні колагену і еластину, тим самим покращуючи пружність шкіри грудей.

  • гіалуронову кислоту
  • кісточкові олії, олія Ши
  • вітаміни молодості А і Е
  • екстракти морських водоростей, витяги з рослин.

Багаторічною практикою підтверджена ефективність наступних компонентів: екстракт соєвих бобів, кігелін (екстракт Rigelia Africana), екстракт горіхів Gotu Kola, екстракт Центеллі азіатської (Centella Asiatica). У сучасних засобах також зустрічаються екстракти пуерарії, хмелю, звіробою, пажитнику, женьшеню, хвоща, алое віра, масляного дерева, ефірні олії жожоба, сосни, мускатної троянди, лимона.

Кремів з ефірними оліями в період вагітності і лактації слід уникати!

Ціна крему для грудей

Ціни у різних виробників дуже різняться і багато в чому визначаються складом і брендом виробника. Якщо ви бажаєте купити крем і дозволяють кошти, краще купувати дорогі креми, вони дійсно дають приголомшливий ефект.

Крем для збільшення і підтяжки грудей - ціна
Назва Тип засобу Ціна
 Infinum - Push-Up Крем для підтяжки грудей, 50ml. 24$ 
 Oriflame - Beauty Bust Зміцнююча сиворотка для підтяжки грудей, 50ml. 10$ 
 L'Оccitane Гель для збільшення і підтяжки грудей, 75ml. 27$ 
 «Evinal» Крем для збільшення грудей з використанням екстракту плаценти, 50ml. 6$ 
 «Maxi-buste» Крем для збільшення грудей, 50ml. 16$ 
 Sisley «Phitobuste» Сировотка для збільшення і підтяжки грудей, 50ml. 52$ 
 Egomania (Ylang-Ylang) Крем для шиї і грудей, 50ml. 20$ 
 Estee Lauder «Body Performance» Сировотка для збільшення і підтяжки, 50ml. 21$ 
 Pupa «Breast Enhancer» Крем для збільшення і росту грудей, 150ml. 19$ 
 Laco Active «Breast Care» Крем для моделювання і росту грудей, 50ml. 57$ 
 «Вreasthill» Професійний крем для збільшення грудей, 75ml 15$ 

Які креми ефективні для збільшення грудей

Ефективність крему для грудей залежить від складу і концентрації активних компонентів.
З доступних і ефективних, по відгуках жінок, що застосовували різні креми для збільшення грудей, приведемо склад деяких з них.

Склад крему-концентрату для грудей косметичної фірми Eveline, який можна купити практично у будь-якому магазині за демократичною ціною: центелла азіатська, волюфілін, гіалуронова кислота, колаген, ламінарія.

Крем для збільшення грудей Bust Cream Spa, що широко рекламується в інтернеті містить у своєму складі екстракт кореня пуерарії, деоксимироестрол, трояндова олія.

Популярний ефективний крем для збільшення грудей Secret of Morocco (Harmony shape) містить такі інгредієнти, як мацелигнан (компонент отримують з екстракту мускатного горіха), високо якісні олії макадамії і аргани, олія ши.

Такі креми не містить шкідливих компонентів, не порушують гормональний фон, безпечні для здоров'я молочних залоз.

Як наносити крем на груди

Наносять креми легкими масажними рухами, круговими рухами по грудях, уникаючи сосків. При цьому рухи спрямовані від низу до верху.

Перший варіант нанесення крему на груди

Перші результати можна буде помітити через 2-3 місяці.

Другий метод нанесення крему для збільшення грудей:

Важливо! Не втирайте крем для збільшення грудей в область сосків, оскільки туди підходять молочні протоки і речовини, призначені для місцевої дії, зможуть проникнути в основний кровотік, що несприятливо може позначитися на організм в цілому.

Як часто використати крем для збільшення грудей

Крем для збільшення грудей різних виробників містить у своєму складі різні компоненти і концентрація їх різна, тому точні відомості по застосуванню крему кожної конкретної марки крему, передусім, дивіться на упаковці. Тут наводиться тільки інформація загального характеру.

Фітоестрогени, потрапивши в організм жінки, швидко руйнуються, тому ефект збільшення грудей не є тривалим.

Для стійкого збільшення розміру бюста за допомогою кремов/гелей/сивороток для збільшення грудей з високим вмістом фітоестрогенів використати подібні засоби необхідно регулярно на протязі біля півроку, курсами, роблячи перерви.

Тривалість курсу підбирається індивідуально і складає, як правило, 2-4 тижні (залежно від концентрації фітогормонів). У перервах між курсами рекомендується звичайний крем для догляду за грудьми з мінімальною кількістю фітоекстрогенів.

Чому застосовувати крем-концентрат для збільшення грудей треба курсами

Після 2-4 тижнів застосування крему для грудей з високим вмістом фітоекстрогенів усі рецептори до естрогену в молочній залозі зайняті і організму дана команда на збільшення залізистої тканини молочних залоз.

Подальше застосування крему приведе до всмоктування гормонів в системний кровотік, і препарат місцевої дії почне чинити дію на увесь організм, неначе жінка прийняла гормональну пігулку.

Після двох тижнів застосування крему для грудей з високим вмістом фітоестрогенів, для підтримки отриманого ефекту збільшення грудей, рекомендується перейти на простий крем для догляду за грудьми або крем з мінімальним змістом фітоестрогенів.

Через два тижні курс необхідно повторити.

Важливо! Уважно читайте інструкцію по застосуванню на упаковці. Виробник завжди краще знає концентрацію активних компонентів у складі свого крему. Можливо, склад і концентрація активних речовин Вашого крему підібрані для тривалого щоденного використання.

Кому і з якого віку треба доглядати за шкірою грудей

Починаючи з 17-18 років, якщо вага міняється, якщо груди значно змінюють розмір під час циклу треба включати косметичний догляд за грудьми.

Мінімальний косметичний догляд за грудьми - це поживний крем з переліченими вище інгредієнтами. Косметичний догляд за грудьми допустимий навіть під час вагітності і для постійного догляду.

Під час лактації ніякі засоби наносити на груди не можна, окрім призначених лікарем (наприклад, від тріщин на сосках).

Протипоказання для застосування крему-концентрату з фітоестрогенами

Креми для збільшення грудей з високим вмістом фітогормонів рекомендується застосовувати після 18 років, дотримуючись інструкції по застосуванню. Під час вагітності і лактації такі засоби протипоказані.

Чи шкідливий крем для збільшення грудей?

У багатьох жінок часто виникає питання, а чи не шкідливо використати креми і гелі з гормоноподібними речовинами, чи не викликають вони побічних ефектів, чи не провокують утворення пухлин.

Креми, фітоекстрогени, що містять, призначені для локального застосування, причому це може бути не лише груди. Є креми, які наносяться на область крижів і низ живота. Такі засоби діють локально, тобто при нанесенні, наприклад, на ділянку грудей фітогормони всмоктуються в кровотік грудей і діють на молочні залози, не роблячи впливу на увесь організм.

Усі оригінальні креми відомих марок проходять клінічні випробування перед запуском у виробництво і не можуть завдати шкоди організму, за умови дотримання рекомендацій виробника по застосуванню.

Крем для збільшення грудей не шкідливіше за аптечні мазі з глюкокортикоїдами, які призначені для швидкого зняття запалення на шкірі.

Більше того, проводилися дослідження за оцінкою ризику виникнення злоякісних пухлин у жінок, що застосовували креми для збільшення грудей. За результатами дослідження було встановлено, що застосування кремів ні як не позначається на частоті виникнення злоякісних пухлин. Зате частота виявлення наявних захворювань на ранніх стадіях значно вища, оскільки ці жінки частіше гладять, масажують, обстежують свої груди.

Який результат чекати від застосування крему для збільшення грудей

Як практично усі косметичні засоби, креми для шкіри грудей мають свої плюси і мінуси.
Головний плюс - безпечне збільшення грудей, в середньому на 1 розмір, і підйом грудей, що опустилися. Безперечно, навіть збільшення бюста всього на 1 розмір додає жіночності і упевненості власниці.

Реальний результат 2 місячної, комплексної роботи:

Відносні мінуси крема для збільшення грудей:

  • по-перше, використати їх доведеться курсами - не пририваючи, інакше результат може зійти нанівець.
  • по-друге, максимальне збільшення тільки від застосування одного крему можливо на один - два розміри. Треба підключати вправи для грудних м'язів і масаж для збільшення більше 2-х розмірів.
  • по-третє, помітний ефект збільшення проявиться тільки після тривалого використання впродовж декількох тижнів.
Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Капсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікуванняКапсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікування
Крем для природного збільшення грудей Johom HerbalКрем для природного збільшення грудей Johom Herbal

Категорія: Креми | Переглядів: 1112114 | Додав: breast | Тегі: крем, масаж | Рейтинг: 4.3/15