Жіночі груди » Збільшення » Пластика

Періареолярна мастопексія - огляд пластичної операції по підтяжці грудей. Циркулярна мастопексія - Ціна, відео, відгуки


Купити крем для збільшення грудей

Періареолярна мастопексія (вона ж циркулярна мастопексія*) - це пластична операція, метою якої є усунення надлишків шкіри молочних залоз для відновлення форми грудей.

Основні цілі операції по підтяжці молочних залоз

Застосовується періареолярна підтяжка грудей в тих випадках, коли птоз* (опущення молочних залоз) виражений трохи, і немає значного надлишку шкіри в області молочних залоз.

Основні цілі операції по підтяжці молочних залоз

Глобальна мета операції - це повернути грудям минулу привабливість.

Для хірурга глобальна мета розбивається на безліч дрібніших цілей:

  • повернути сосок на рівень шкірної складки під молочною залозою;
  • усунути надлишки шкіри;
  • надати грудям природної форми;
  • усунути асиметрію;
  • при необхідності зменшити діаметр ареоли соска.

В більшості випадків хірург ще до операції наносить на тіло пацієнтки спеціальну розмітку. Розмічають чорнилом місця розрізів, коли пацієнтка сидить або стоїть, звісивши руки вільно з боків.

Для визначення майбутньої форми грудей лікар використовує сантиметрову стрічку, іноді спеціальні шаблони. Для визначення правильного положення соска хірург спочатку намацує пальцем складку шкіри під молочною залозою. На її рівні зазвичай розташовуються соски в нормі. Потім лікар розташовує соски симетрично по горизонталі і вертикалі.

Попередня розмітка дозволяє скоротити час знаходження пацієнтки в стані наркозу або медикаментозної седації, оскільки хірургові не треба витрачати час на вибір правильних і симетричних ліній розрізів під час операції.

Також хірургові не доводиться на око розраховувати зміщення тканин в стані пацієнтки лежачи в порівнянні з положенням стоячи або сидячи, що покращує результат операції.

Кому показана операція

  • Жінкам після закінчення лактації, коли йде на спад залізиста складова молочних залоз, а зайвий об'єм шкіри залишається.
  • Жінкам після схуднення в тих випадках, якщо спеціальні креми для відновлення пружності шкіри не досить ефективні, а постановка імплантатів неприйнятна з будь-яких причин.
  • Жінкам у віці, коли шкіра втрачає пружність і починає чинити свою дію на груди сила гравітації.
  • Жінкам, які вирішили відмовитися від імплантатів, але хочуть зберегти красиву форму грудей.

Відео: Мастопексія. Анатомія грудей

Протипоказання до операції

  • Лактація. Пройшло менше року з моменту закінчення лактації. Чи жінка планує незабаром вагітніти і годувати дитину грудьми.
  • Захворювання крові, порушення згортання крові.
  • Захворювання серцево-судинної і дихальної системи гострі, загострення хронічних або таких, що знаходяться в стані декомпенсації.
  • Важка течія цукрового діабету.
  • Інфекційні захворювання.
  • Активний туберкульоз будь-якої локалізації.
  • Онкологія будь-якої локалізації.
  • Наявність великої кількості ущільнень в молочних залозах, або наявність крупної кісти і ущільнень, які вимагають лікування.

Підготовка до операції циркулярної мастопексії

Уся підготовка до операції фактично складається з двох основних блоків - медичного обстеження і дотримання деяких обмежень, які надалі гарантовано зменшать риски розвитку ускладнень операції.

Медичне обстеження

Аналізи: загальні аналізи крові і сечі, кров з вени на біохімію, сифіліс, гепатити В і С, СНІД, групу крові і резус-фактор.

Інструментальне обстеження: мамографія або УЗД молочних залоз, ЕКГ, флюорографія.

Консультації: хірург (для визначення показань до операції і вибору виду операції), терапевт (для виявлення протипоказань до операції), маммолог (за наявності змін на мнемограмме або ВУЗД).

Перелік обстежень може розширюватися за наявності хронічних захворювань внутрішніх органів, артерій або вен, інших захворювань.

Наприклад, за наявності у пацієнтки варикозної хвороби ніг необхідно буде провести УЗГД вен ніг і проконсультуватися у судинного хірурга.

Усі результати обстежень дійсні всього 2 тижні до операції, тому бажано виділити собі час в щільному розкладі на здачу аналізів і консультації з фахівцями.

Обмеження, яких необхідно дотримуватися перед операцією

Паління.

Зазвичай хірурги рекомендують перестати палити за 2 тижні до операції і утримуватися від паління ще 3 тижні після неї, оскільки це впливає на швидкість загоєння тканин і формування рубців на місці післяопераційного шва.

Ліки.

Впродовж двох тижнів не варто приймати будь-які препарати, які впливають на в'язкість крові і швидкість згортання крові. Зазвичай з переліком таких препаратів пацієнта знайомить на консультації лікар-терапевт або хірург.

За рекомендацією лікаря може знадобитися приймати певні препарати для профілактики ускладнень.

Алкоголь.

За тиждень до операції варто відмовитися від прийому алкоголю, незалежно від того, входить він до складу алкогольних напоїв або лікарських препаратів.

Алкоголь погіршує функціонування печінки і нирок, які випробовують в час і після операції велике навантаження : вони знешкоджують і виводять препарати для наркозу, знеболюючі препарати і антибіотики, а також токсичні продукти, які утворюються в результаті масивного ушкодження тканин.

Їжа і питво.

За день до операції не слід щільно снідати. Замість обіду і вечері бажано пити воду. В день операції пити і їсти забороняється.

Як проходить операція циркулярного ліфтинга грудей

У більшості випадків для проведення операції використовується загальний наркоз, оскільки операція за часом може займати від 1,5 до 3 годин.

На шкірі грудей проводять два розрізи. Один циркулярний розріз огинає сосок по колу. Другий проходить круговий розріз огинає перший на деякій відстані. Потім колечко шкіри між розрізами віддаляється, а шкіра, розташована за другим розрізом, підшивається до соска. На тканині в глибині рани у більшості випадків накладають нитки, що розсмоктуються, а шкіру зшивають тонкою нейлоновою ниткою.

Іноді в рані можуть залишити дренажну трубку, щоб по ній відбувався відтік крові і тканинної рідини, яка просочується в рану і може стати причиною запалення.

Оскільки після операції тканини в місці післяопераційного розрізу знаходяться під напругою із-за натягнення шкіри з різних сторін від соска, то шви необхідно додатково зафіксувати хірургічним пластиром.

Післяопераційний період

Першу добу після операції пацієнтка проводить в післяопераційній палаті під спостереженням медперсоналу.

В перші години після операції може бути нудота і блювота, тому в цей час не можна пити і є. У разі інтенсивної спраги можна тільки змочувати губи і мову чистою водою.

Після припинення дії знеболюючого препарату в ділянці оперованих грудей можуть бути болі різної міри інтенсивності. Болі обумовлені як травмою тканин під час операції, так і наростанням набряку.

Для того, щоб не провокувати болі і не посилювати набряк, рекомендується:

  • відразу після закінчення операції одягнути компресійну білизну;
  • не піднімати руки вище за плечі, не робити різких рухів руками;
  • не приймати такі положення, при яких відчувається збільшена напруга в області післяопераційних швів.

 

На другу добу, якщо перша пройшла спокійно, пацієнтку виписують додому.

Вдома ще як мінімум три тижні необхідно носити компресійну білизну цілу добу. Потім в нім можна ходити тільки вдень і займатися в нім спортом.

В перші два-три дні вдома можуть турбувати болі в ділянки грудей, які в нормі поступово йдуть на спад. У ці дні можна приймати знеболюючі препарати, які призначає лікар.

Область операційної рани не можна мочити протягом тижня після операції. Душ можна приймати після того, як хірург оцінить стан швів. Зазвичай це відбувається на 7-10 день. Приймати ванну не рекомендується, оскільки це може посилити набряк.

Шви знімають на 10-14 день після операції. Увесь той час, поки шви не зняті, їх необхідно обробляти розчином антисептика мінімум 1 раз на добу.

Легкі маніпуляції руками (робота на кухні, водіння авто і тому подібне) можна починати виконувати з другого тижня після операції.

Місяць по тому можна відновити зайняття спортом, але до вибору вправ треба підходити серйозно, оскільки будь-які навантаження, які розтягують післяопераційні рубчики, робитимуть рубчики все ширше і грубіше. Повністю дозрівають рубці до четвертого місяця після операції.

Впродовж перших чотирьох тижнів заборонені лазня, сауна, солярій і будь-які інші процедури, які можуть зробити теплову дію на груди. Тепло посилює набряк, що створює додаткове навантаження на рубці і розтягує їх.

Набряк може сходити 3-4 місяці. Тільки після повного зникнення набряку можна буде оцінити результати операції.

Цілий рік не можна піддавати рубці дії прямих сонячних променів (загорати без купальника), щоб не викликати пігментацію рубчиків.

Можливі ускладнення після операції

Кровотеча

У разі кровотечі кров скупчується в області розрізу тканин, зробленого під час операції.

Зазвичай порожнина, в якій скупчується кров, необхідно дренувати. Якщо цього недостатньо, то хірургові доводиться знімати шви, шукати в рані судину, що кровоточить, і зашивати його або накладати на нього спеціальну кліпсу, яка не дозволить крові витікати з судини.

Запалення

При попаданні в рану інфекції, послабленні імунітету, неефективності антибактеріальної терапії, що проводиться, може розвинутися осередок гнійної інфекції. Процес характеризується інтенсивними болями, підвищенням температури тіла, підвищенням локальної температури шкіри над вогнищем запалення і почервонінням шкіри.

Втрата або зниження чутливості шкіри молочної залози і соска

Це ускладнення зустрічається у більшості випадків. І у більшості випадків проходить самостійно через декілька місяців після операції.

Порушення загоєння

Фото: жировий некроз молочної залози

Ризик порушень процесів загоєння тканин малий. Але у пацієнток у віці, з великою вагою тіла, що палять, мають проблеми із здоров'ям, таке ускладнення проте трапляється.

Проявляється порушення загоєння по-різному, від тривалішого загоєння післяопераційної рани до розвитку недостатності кровопостачання області післяопераційної рани з некрозом (омертвінням) шкіри і соска.

Рубці і шрами

Серйозна проблема для усіх операцій, у тому числі і для пластичних. При проведенні циркулярної мастопексії рубець проходить по краю пігментованої шкіри ареоли, тому він менш помітний, чим, наприклад, при вертикальній мастопексії. Але проте він все одно помітний. А місце його розташування не дасть можливості використати в області соска ні лазера, ні мікродермабразії.

Утворення "складочок" шкіри

Якщо при проведенні періареолярної мастопексії видалити надмірну шкіри і зшити краї рани неакуратно, то можуть з'явитися негарні складки шкіри, від яких позбавитися буде непросто.

Вартість операції

Вид операції: циркулярна мастопексія.

 Ціна: 1800-3500$ США.

В цю вартість входить базовий перелік необхідних обстежень, необхідні консультації, лікарські препарати, які використовуватимуться в клініці, вартість самої операції, одна доба знаходження в палаті інтенсивної терапії.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Домашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправДомашнє збільшення грудей: діючі способи і комплекс вправ
Капсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікуванняКапсулярна контрактура: симптоми, профілактика, причини, лікування
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Пластика | Переглядів: 114128 | Додав: breast | Тегі: пластика, підтяжка, ліфтинг | Рейтинг: 5.0/2