Жіночі груди » Збільшення » Креми

Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом


Купити крем для збільшення грудей

Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом. Виробник: KStimes, Kayson Cosmetics Co. Limited. Природні властивості і нано технології створили цей потужний засіб для росту грудей. Натуральні компоненти і ніяких операцій!

Досить-таки рідкісний крем на пострадянському просторі, продається в основному за кордоном, але і у нас можна придбати цей диво засіб.

Загальновідомим і доведеним фактом є те, що тільки пуерарія міріфіка - рослина, що росте на півночі Тайланда - містить в собі міроестрол ідиоксімироестарол, що являються природними фітоестрогенами.

Так виглядає пуерарія міріфіка

Ці дві речовини мають дивовижну здатність проникати в тканини шкіри грудей і викликати зростання нових клітин шкіри, зміцнювати існуючі, роблячи груди пружніми і красивими, збільшуючи їх розмір.

Фітоестрогени схожі по своїй дії на організм з жіночими гормонами, а саме естрогеном, що викликає, у томучислі, і ріст грудей. Таким чином, фітоестрогени діють природньо і м'яко, відповідно до законів природи. Це один з важливших елементів для росту.

Фітоестрогени містяться і в деяких продуктах, їх також можна використати для росту грудей.

Дія крему для збільшення грудей Herbal Nano:

До складу крему для збільшення грудей Herbal Nano входить 100 відсотковий екстракт чудодійної рослини пуерарія міріфіка. При регулярному застосування крему Herbal Nano Ваші груди поступово збільшуватимуться в розмірі, шкіра грудей стане еластичною, м'якою і доглянутою.

Як працює крем для збільшення грудей Herbal Nano:

  • Збільшує груди, надає спокусливої форми і повноту
  • Підтягує розтягнуту шкіру грудей, підводить молочні залози
  • Підвищує пружність і еластичність шкіри грудей
  • Надає шкірі небувалу м'якість, скорочує розтяжки після лактації

Спосіб застосування

Для досягнення найкращого результату рекомендується застосовувати крем для збільшення грудей один раз в день приблизно в один і той же час -уранці або увечері - після уранішнього умивання. 

Для кращого ефекту накладіть теплий рушник на груди на 2-3 хвилини. Візьміть 2-3 мл крему на руки і рівномірно розподіліть на грудях масажними рухами для повного вбирання.

Рекомендований курс застосування від 1 до 6 місяців в залежності від бажаного результату і ваших індивідуальних особливостей.

Протипоказання для застосування

Крем не рекомендується застосовувати при вагітності, періоді годування грудьми, при виявлених змінах в молочних залозах.

Умови зберігання

Зберігати в прохолодному темному місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Крем Herbal Nano для збільшення грудей: ціна

Ціна на цей крем вріюється від 600 до 700 грн.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Креми | Переглядів: 11699 | Додав: breast | Тегі: компрес, крем, маска | Рейтинг: 5.0/1