Жіночі груди » Збільшення » Креми

Крем для природного збільшення грудей Johom Herbal


Купити крем для збільшення грудей

Багато дівчат і жінки хоч раз в житті замислювалися про те, як збільшити груди, зробити її привабливішою і пишнішою. Адже зовсім не кожна жінка має розкішні груди з різних причин - фізіологічна особливість будови грудей, вікові зміни, наслідки годування грудьми і тому подібне.

Зараз на ринку медичних послуг є багато пропозицій по проведенню пластичних операцій по збільшенню грудей. Але далеко не усі жінки готові зважитися на цю дорогу і не безпечну хірургічну операцію.

Що ж тоді залишається робити якщо ви мрієте про розкішні спокусливі груди без хірургічного втручання? 

Ми пропонуємо скористатися унікальною розробкою тайських косметологів і лікарів -  кремом для природного збільшення бюста Johom Herbal Breast Cream з натуральних екстрактів. Це ще один продукт який не війшов на вітчізняний ринок. Купити цей крем поки що можливо тільки за кордоном.

Дія Johom Herbal Breast Cream Nano: завдяки унікальній природній формулі крему ваші груди поступово збільшуватимуться в розмірі, підвищиться пружність і еластичність шкіри! Ви помітите, наскільки чудовим чином перетворився контур ваших грудей, став округлішим і пишнішим!

Секрет крему для збільшення грудей Johom Herbal Breast Cream полягає в тому, що до складу цього крему входить унікальний природний екстракт рослини під назвою Пуерарія міріфіка, що росте тільки на півночі Тайланда і в Мьямнє. Екстракт цієї рослини містить унікальні за своїми властивостями фітоестрогени - міроестрол, і діоксіміроестрол. Склад і дія цих природних з'єднань на жіночий організм дуже близька до естрадіолу, який міститься в людському організмі і відповідає за зростання тканин молочної залози.

Варто відмітити, що ході проведених тайським університетом "Чулалонгкорн" клінічних випробувань; доведено, що застосування крему, дозволяє підтягнути і збільшити розмір грудей у 80 відсотках випадків за невеликий термін 1-4 місяці. Також аналогічні випробування, що проводилися в Англії, підтвердили цей результат, а також показали, що фітоестрогени, що містяться в екстракті Пуерарія Міріфіка чинять благотворну дію на шкіру, волосся і на поліпшення загального стану здоров'я жінок.

Як діє крем для збільшення грудей Johom при регулярному застосуванні:

  • збільшує груди в розмірі за рахунок проникнення натуральних активних інгредієнтів - фітоестрогенів -, що входять до складу крему, безпосередньо під шкіру на місці нанесення
  • надає шкірі еластичність і пружність за рахунок збільшення підшкірної ліпідної тканини ваших грудей
  • надає контуру грудей пишноту і спокусливість
  • повертає шкірі грудей неймовірну м'якість і ніжність, скорочує розтяжки і прибирає недосконалість

Склад крема Johom Herbal

Склад: Унікальність і ефективність цього крему Johom Herbal полягає в його спеціальному інгредієнті - екстракт Пуерарія міріфіка, який робиться тільки в Тайланді. Секрет цього інгредієнта полягає в наступному: природні фітоестрогени, які по своєму складу дуже сильно схожі з жіночим гормоном - естрогеном, який, як відомо, відповідає за зростання тканин молочної залози. Також до складу входять дистильована вода, ізофлавони сої, стеарин, глицирин, віск, гідантоін, ксантова камідь, полідіметілсілоксан і ізопропілмірістат.

Чи підходить це мені?

Так! Крем для росту грудей Johom Herbal Nano Breast Cream підходить Вам, якщо Ви давно мрієте про пишні красиві груди, але в силу фізичних, спадкових даних, вікових змін, наслідків лактації не маєте такої!

Так! Якщо Ви хочете збільшити свої груди на декілька розмірів природним природним шляхом, без хірургічного втручання! Так! Якщо Ви хочете підвищити пружність шкіри грудей і позбавитися від розтяжок!

Спосіб застосування:

Рекомендується застосовувати крем для збільшення грудей один раз в день приблизно в один і той же час - уранці або увечері - після душу. Для кращого ефекту накладете теплий рушник на груди на 2-3 хвилини. Видавіть 2-3 мл крему Johom на руки і рівномірно розподіліть на грудях масажними рухами для повного вбирання.(*англ. мов.)

Для того, щоб ефективність крему Johom Herbal Nano була на найвищому рівні фахівці ті, що розробили цей засіб випустили спеціальну інструкцію, в якій вказано що використати крем необхідно не менше одного разу в добу в одно і теж час, оптимально це робити після душу.

Також, для збільшення ефективності необхідно поліпшити кровотік до грудей для цього, на декілька хвилин покладете теплий рушник на груди. Після чого видавите деяку кількість крему на кінчики пальців і акуратними масажуючими рухами розподілите усі засоби по усій поверхні шкіри бюста. Залежно від бажаного результату і ваших фізіологічних особливостей повний курс застосування цього крему може варіюватися від одного до трьох місяців.

Протипоказання до застосування

Крем не рекомендується застосовувати при вагітності, періоді годування грудьми, при виявлених змінах в молочних залозах. Шкідливого впливу на організм не виявлено, окрім випадків індивідуальної непереносимості препарату.

Умови зберігання

Із-за змісту виключно натуральних продуктів цей крем має бути після використання закритий кришкою і прибраний в прохолодне місце, де немає прямих сонячних променів.

Купити крем для збільшення грудей

Читайте також схожі матеріали:

Цікаве з нашого сайту:

Продукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудейПродукти які збільшують груди і секрети візуального збільшення грудей
Інструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy CurvesІнструкція по застосуванню тренажера для збільшення грудей Easy Curves
Безопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit SystemБезопераційний спосіб збільшення розміру грудей - унікальна система корекції форми і підтяжки грудей Breast Fit System
Крем Herbal Nano для збільшення грудей природним способомКрем Herbal Nano для збільшення грудей природним способом

Категорія: Креми | Переглядів: 11703 | Додав: breast | Тегі: грудей, збільшення, крем, ріст, для | Рейтинг: 3.5/2